crystal169

Kverneland Accord Komputer

Polecane posty

crystal169    12

Witam, zakupiłem , siewnik Kverneland Accord 3 m, pneumatyczny, który posiada komputer odpowiedzialny za włączanie ścieżek, i gdzie przy nowszym ciągniku działa super, ponieważ ciągnik ma gniazdo na wtyczke od komputera, to Ursus 1634 jej nie posiada, co w tej sytuacji mam zrobić?. Czy musze przerobić wtyczke od komputera na zapalniczkę, czy może są jakieś przejściówki, ?

Proszę o pomoc.

 I z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Masz na myśli wtyczkę na 3 piny? Kupisz taką w sklepie z częściami i sobie dorobisz dodatkowe gniazdo w ciągniku- nie przerabiaj na gniazdo od zapalniczki bo- raz że to nie jest pewne połączenie, dwa nie wiem jaki amperaż potrzebujesz żeby obsłużyć ten komputer. 3 piny pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystal169    12

Tak, zgadza się są to 3 piny, to znaczy mam poprostu kupić , gniazdo , na 3 piny, i podłączyć je do ursusa czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Dokładnie tak, nie kombinuj z przerabianiem czegoś co jest oryginalnie zrobione. Kup wtyczkę pociągnij kabel z napięciem, zamontuj wtyczkę w ciągniku i po problemie. Będzie śmigać aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adam16
      Witam panowie co to może być miga lampka rpm i piszczy w siewniku kongskilde Demeter variosem 

      VID_20190413_171233.mp4
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez Novo181818
      Tak jak w opisie, kupię używany komputer i rozdzielacz do opryskiwacza, najlepiej 5 sekcji bez obsługi hydrauliki.
    • Przez Analog11
      Witam
      Zakupiłem siewnik poznaniak s026 szerokosc 2,30m. W moim siewniku niestety niema tabeli wysiewu bo ulegla zniszczeniu i mam teraz problem by go ustawic na odpowiednia wartosc siania na ha.
      Prosze o pomoc i jezeli ktos ma taka tabele o wyslanie jej zdjecia.
      Pozdrawiam


    • Przez Roldaw123
      Jaka będzie optymalna  prędkość siewu kukurydzy siewnikiem Gaspardo sp4. 
      Jest to siewnik punktowy. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj