Fendt308lsa

Fendt 308 lsa jaki pług

Polecane posty

Fendt308lsa    424

Witam panowie jaki pług polecacie do fenta 308 lsa obracaną trójkę a może zwykła trójke albo czwórke ze sróbami traktor ma około 85 km waga 4,5 tony z turem jaki pług polecacie czy może zbyt cięzko z czteroskibowym i czy pompy mają dobre te modele pozdrawiam ! :D liczę na odpowiedz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykła trójka odpada. Czwórka owszem. Zależy, który masz rok porodukcji to udźwig jest od 3 do 4 ton więc dość spory. Za to się ceni fendty. Polecałebym oczywiście trójeczke oracaną regenta, lemkena, kverlanda tym bardziej tylko ten ostatni troche cenowo boli. Nie długo sam takiego bd mógł testować i jak coś bd chodził w regencie 3x30 chyba:) Ale tak jakbym miał kupować typowo do fendta 308 to spokojnie 3x35, to jest ciężki ciągniczek plus jeszcze tur a silniki nie do zajechania  ;)

Edytowano przez Damiankoss199495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Dzięki slicznie rocznik 87 chyba jak dobrze pamiętam silnik chodzi ślicznie ale brak kasy na obracany więc jaką 4 polecasz zwykła nie obracaną może jakaś 4 będzie dobra ? muszę w traktorze wymienić uszczelki i może przewody i zobaczyć co z przednim kołem bo olej mi od nie dawna przecieka w jednym kole tak śilnik okej :D wymienić trzeba te rzeczy zrobić te usterki nie wiesz przypadkiem gdzie sprawdzić olej od sprzęgła i gdzie go wlać nie oriętuje się zbytnio bo robiłem pare lat na 60ątce pzodrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o zaganówkach nie mam za dużo do powiedzienia. Pracaowałem pare lat temu na starej 3 z 360p i na tym moja historia się skończyła z tymi maszynami. hmm, z olejem to jest okienko do zaglądania. Odkręca je się i powinno znaleźć dwie śruby, jedna jest do wlewania a druga przelewowa. Tak kiedyś czytałem ale teraz dokladnie nie pamiętam. Tylko olej dobrej jakości Ci polecam i tam wlewa się chyba od skrzyń automatycznych (czerwony) atf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na korpusie sprzegła jest okienko, które odkręcasz. Dostajesz się do sprzegła, która chyba się obraca i są tam dwie śruby. Widziałem właśnie jakiś post to, ktoś pisał, że do jakieś serii 600 wchodzi ponad 8 litrów oleju 10W. On kupował u korbanków. ;) zawsze warto zadzwonić i się spytać ile powinno wejść i jaki polecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Dzięki wielkie panowie za pomoc na prawdę bez was bym nie wiedział tyle co wiem i przyda mi się to ! :) dziękuje pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez klimas78
      Koledzy mam pronara 1221a i jestem przed zakupem pługa obrotowego .Co polecacie do tego ciągnika i jakiej wielkości .
      Pozd.
    • Przez ENDRIUROL
      witam
      mysle o zakupie pluga obracanego do renault 106.54. ziemia 2-3 klasa. 100km ciagnik. podstawowe pytanie- jak jest lepszy np plug 3x40 czy 4x30? jaki plug na tych ziemiach (15ha ornych) tzn ile skib?, (zachodni plug), z jakim da sobie rade? gorek dolkow nie ma, na polach tylko 2-3klasa ziemi- nie ma jakichs gniazd piachu. jakie marki polecicie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj