Skocz do zawartości
News

Polecane posty

lukasz952    0

Witam!

Czy ktoś orientuje się jak wyglądają ceny na skupie na placu w biogazowniach/ ceny kontraktacyje?

Chodzi mi głównie o ceny za sianokiszonkę, kiszonkę z żyta w belach.

Czy to się w ogóle opłaca, czy tylko warto sprzedać kiszonkę której nie skarmicie, (rozerwana folia, niska jakość)

jasko1993    10

za kukurydze płacą 80zł/t  umowa kontaktacyjna, nie obchodzi cię cięcie i transport, ile zetną za tyle zapłacą

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez tomaszmab
      Dzień Dobry wszystkim. Chcę posiać 8 hektarow żyta na kiszonkę ale nigdy tego nie robiłem. Mam kilka pytań . Ile kg żyta na hektar dajecie na kiszonkę ??? Czy tak samo jak na ziarno ???  Czytałem że jedni daja 150 kg ale widzialem tez że nawet 300 kg/ha . Jak ma się to w praktyce ??? Macie porownanie siejąc 150 a 300 kg/ha ??? I czy wałujecie pole po siewie czy może po zimie pole samo się ułoży i nie będzie problemów z kamieniami i koszeniem ??? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez Kas83
      witam czy ktoś się orientuje jakie są ceny nowych ciągników w 2018r
    • Przez just_girl22
      Zasiałem w tym roku żyto dankowskie rubin zimowe. Słyszałem, że po zbiorach ziarno nie nadaje się do ponownego siewu - czy to prawda?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.