Zefir

Jaki ciągnik do 150 km ? na 40 ha

Polecane posty

Zefir    75

WItam mam pytanie polecicie mi ciągnik jakiś od 130 do 150 koni na 40 hektarów ? tylko żeby było niskie spalanie Jak byście mogli to napiszcie mi spalanie moc i cene brutto oraz marke prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomBrady12    18

bierz new holland t6.140 bardzo wygodny ciągnik. moc tego ciągnika to 140 km a cena zależy ile opcji dodatkowych sobie wybierzesz, ale cena to 230 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nowy. używany? 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

najlepiej nowy max 200 tysi da się znaleść  ? oraz zeby miał mało elektroniki

Edytowano przez Zefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Brutto czy netto? Jeśli bliżej 150KM szukamy to  Forterra  135 za 210tys brutto wyrwie nawet trochę taniej może, niecałe 140 KM.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

brutto xD ale zetorka nie chce bo miałem już 2 i w każdym poszła pompa więc sprzedałem je i kupiłem fendta nowego szukam coś takiego jak deutz dobry on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twenty_2012    400

Zainteresuj się jakimś New Hollandem np któryś z modeli serii T6.

Bezawaryjne ciągniki, dobrze rozwinięty serwis i przede wszystkim koszty serwisowania nie są wysokie.

Znajdź dealera w swojej okolicy i załatw sobie na testy, napewno będziesz zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Niby jakiego fendta kupiłeś?


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

fendta 312 vario wiem zazdrośćicie bo macie sami ursusy 30 letnie kamciow i javorskyp

Edytowano przez Zefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

chyba zaczęła się nuda wiosenna, sprzedał zetora kupił fendta w nicku zefir a chce nowy ale bez elektroniki WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O jakim symulatorze farmy mówimy? :D
Zazdrościcie mu po prostu bo on ma fedta a wy stare ursusy. Smutne ale prawdziwe :/
:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Ja bym kupił traktor marki PROW. Z 200 tys jeszcze powinno sporo zostać a mozliwość konfiguracji niemal nieskończona. Jedyny problem taki że trzeba zaczekać kilka miesięcy na dostępność :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Ja na twoim miejscu kupił bym rometa 50ccm bo w tym wieku chyba nie można miec prawa jazdy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oo dobry temta, ja właśnie poszukuje jakiegoś nowego sprzętu moc 130-150 km. co radzicie ? 


do tej pory były rozważania nad zetorkiem, valtra, NH i JD. teraz już sam nie wiem co wybrać. ciągnik do pługa, agregat, pola nie górzyste, raczej 6 nie 4. bez ładowaczna. czekam na jakieś ciekawe oferty od doświadczonych kolegów, a założycielowi tematu podziękuje. 


oo i właśnie traktorek głównie by chodził w beczce 10000 litrów. 


jeśli chodzi o cene to wiadomo, rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twenty_2012    400

@Niewielkilecznieduży poszukaj sobie jakiegoś New Hollanda serii T6, T7 zależnie od kwoty jaką możesz przeznaczyć na zakup i jak to mówią "będzie Pan zadowolony" :)

Z serwisowaniem tych maszyn nigdy nie było problemu, łatwy dostęp do części w przyzwoitych cenach oraz bezawaryjna praca to najważniejsze plusy marki :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

witam NH i Valtra są porównywalne w mocy i uciągu spalanie też podobne co do jd to więcej pali i bodajże ma filtr cząsteczek a niewiem jak to JD rozwiązał ale osobiście brał bym Valtre albo NH bo mają adblue ale co najważniejsze to jak cenowo stoją wiem że Valtra jest drosza od NH a JD najdroszy ale niech się wypowie ktoś kto ma JD zapewne i JD ma swoje zalety tak jak każdy ciągnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

NH T6.165 -220tys.zl netto z przednim TUZ, EC (16/16)

Zetor 120 hsx -200 tys. zł netto z przednim TUZ, jakaś  tam komfortowa kabina

Kubota m135 gx- za 230tys. zł TUZ, dodatkowe wyjścia hydr., amortyzacja (prawie full opcja)- ładnie się prezentuje, podłokietnik z duża ilość funkcji ale ponoć to niezły szmelc

Ceny pewnie jeszcze do negocjanci

NH się fajnie prezentuje cenowo tylko żeby miała lepiej wymyślony podłokietnik z większą ilością funkcji  w nim, zbędna moim zdaniem jest regulacja wysokości podnośnika powinni dać to na boczny panel a przyciski tylko zostawić w podłokietniku do szybkiego podn/opusz.- takie moje zadnie z oględzin  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

Od kiedy ci Jelonek dużo pali??!! jak ma ciągnik pociągnąć to i musi spalić!  NH nie spali i nie pociągnie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a o valtrze coś możesz powiedzieć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Młodyoporowiec
      Witam w ciągu 3-4lat chce rozpocząć gospodarstwo mam starą obore (12 sztuk) na uwięziówce. Posiadam 8 ha na własność i jest szansa na 20 ha dzierżaw na dobrych warunkach jedenaście hektarów jest oddalone na 10 km  a 9ha 300m od gospodarstwa. Wracając z budynków mam tylko tą obore oraz mały magazyn na zboże okokło 50 t tam zmieszcze .Mam tylko ciapka więc maszyny wszystkie do kupienia myśle o 912 gdyż budżet ograniczony gospodarstwo nie ma być źródłem utrzymania myśle że na ciągnik i maszyny starczy około 70-80 tys a wiec tak co warto produkować na tych 30 ha bydło roślinność a może np. gęsi mam jeszcze 5 ha  łąk 4 km od domu chciał bym w przyszłości sie utrzymać z tego gospodarstwa czy 912 będzie wystarczające ?
    • Przez r10tomek
      Witam:)
      Planuje kupić nowy ciągnik na około 50ha.
      Mam mały problem ponieważ nie wiem jaki ciągnik wybrać! Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie czyli będzie pracował z pługiem przyczepa do sianokiszonek uprawa ziemi oraz transport. Jaki byście radzili 4 czy 6 cylindrowy i z jaką skrzynią bezstopniową czy zwykłą? Proszę o wasze wypowiedzi pozdrawiam. W gospodarstwie są jeszcze inne 4 ciągniki ( Ursus 1224, Zetor 8111, Ursus C-360 i C330)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj