Zefir

Jaki ciągnik do 150 km ? na 40 ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zefir    15

WItam mam pytanie polecicie mi ciągnik jakiś od 130 do 150 koni na 40 hektarów ? tylko żeby było niskie spalanie Jak byście mogli to napiszcie mi spalanie moc i cene brutto oraz marke prosze o pomoc

TomBrady12    18

bierz new holland t6.140 bardzo wygodny ciągnik. moc tego ciągnika to 140 km a cena zależy ile opcji dodatkowych sobie wybierzesz, ale cena to 230 tys brutto

Wiadomość z agroFakt.pl

Zefir    15

najlepiej nowy max 200 tysi da się znaleść  ? oraz zeby miał mało elektroniki

Edytowano przez Zefir

Zefir    15

brutto xD ale zetorka nie chce bo miałem już 2 i w każdym poszła pompa więc sprzedałem je i kupiłem fendta nowego szukam coś takiego jak deutz dobry on jest ?

Twenty_2012    399

Zainteresuj się jakimś New Hollandem np któryś z modeli serii T6.

Bezawaryjne ciągniki, dobrze rozwinięty serwis i przede wszystkim koszty serwisowania nie są wysokie.

Znajdź dealera w swojej okolicy i załatw sobie na testy, napewno będziesz zadowolony :)

Zefir    15

fendta 312 vario wiem zazdrośćicie bo macie sami ursusy 30 letnie kamciow i javorskyp

Edytowano przez Zefir

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

chyba zaczęła się nuda wiosenna, sprzedał zetora kupił fendta w nicku zefir a chce nowy ale bez elektroniki WTF ?

Robert97    61

O jakim symulatorze farmy mówimy? :D
Zazdrościcie mu po prostu bo on ma fedta a wy stare ursusy. Smutne ale prawdziwe :/
:D hehe

Ulman    872

Ja bym kupił traktor marki PROW. Z 200 tys jeszcze powinno sporo zostać a mozliwość konfiguracji niemal nieskończona. Jedyny problem taki że trzeba zaczekać kilka miesięcy na dostępność :D

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Ziel    26

Ja na twoim miejscu kupił bym rometa 50ccm bo w tym wieku chyba nie można miec prawa jazdy.

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oo dobry temta, ja właśnie poszukuje jakiegoś nowego sprzętu moc 130-150 km. co radzicie ? 

do tej pory były rozważania nad zetorkiem, valtra, NH i JD. teraz już sam nie wiem co wybrać. ciągnik do pługa, agregat, pola nie górzyste, raczej 6 nie 4. bez ładowaczna. czekam na jakieś ciekawe oferty od doświadczonych kolegów, a założycielowi tematu podziękuje. 

oo i właśnie traktorek głównie by chodził w beczce 10000 litrów. 

jeśli chodzi o cene to wiadomo, rozsądna.

Twenty_2012    399

@Niewielkilecznieduży poszukaj sobie jakiegoś New Hollanda serii T6, T7 zależnie od kwoty jaką możesz przeznaczyć na zakup i jak to mówią "będzie Pan zadowolony" :)

Z serwisowaniem tych maszyn nigdy nie było problemu, łatwy dostęp do części w przyzwoitych cenach oraz bezawaryjna praca to najważniejsze plusy marki :)

rafal0079    1

witam NH i Valtra są porównywalne w mocy i uciągu spalanie też podobne co do jd to więcej pali i bodajże ma filtr cząsteczek a niewiem jak to JD rozwiązał ale osobiście brał bym Valtre albo NH bo mają adblue ale co najważniejsze to jak cenowo stoją wiem że Valtra jest drosza od NH a JD najdroszy ale niech się wypowie ktoś kto ma JD zapewne i JD ma swoje zalety tak jak każdy ciągnik :)

macin87    69

NH T6.165 -220tys.zl netto z przednim TUZ, EC (16/16)

Zetor 120 hsx -200 tys. zł netto z przednim TUZ, jakaś  tam komfortowa kabina

Kubota m135 gx- za 230tys. zł TUZ, dodatkowe wyjścia hydr., amortyzacja (prawie full opcja)- ładnie się prezentuje, podłokietnik z duża ilość funkcji ale ponoć to niezły szmelc

Ceny pewnie jeszcze do negocjanci

NH się fajnie prezentuje cenowo tylko żeby miała lepiej wymyślony podłokietnik z większą ilością funkcji  w nim, zbędna moim zdaniem jest regulacja wysokości podnośnika powinni dać to na boczny panel a przyciski tylko zostawić w podłokietniku do szybkiego podn/opusz.- takie moje zadnie z oględzin  :P

jasko1993    10

Od kiedy ci Jelonek dużo pali??!! jak ma ciągnik pociągnąć to i musi spalić!  NH nie spali i nie pociągnie, proste

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a o valtrze coś możesz powiedzieć ? 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Piotrekk1989
      Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany.dodamże ma to być ciągnik główny bo narazie mam tylko c-360
    • Przez Lukecki
      Witam, sprzedałem 1614 i szukam ciągnika, gdzieś około 100 km bez elektroniki, do 40 tys zł. Mam gleby w kl. od 6 do 3, chodziłby w Grudziądzu 4x45, agregat 4.2m prasa rolujaca beczkowóz i takie tam. Jaki sprzęt polecacie w tym budżecie?
      Oczywiście 4x4, no i jak w tytule nie Ursus 
    • Przez Lukecki
      Witam, szukam ciągnik na areał 25 ha, moc ok 100km, nie zadużo elektroniki jak najwięcej mechaniki, no i oczywiście nie Ursus. Miałby pracować przy pługu Grudziądz 4 skiby,  agregacie 4m, w przyszłości może jakaś talerzówka 3m. 
      Co polecicie do 30 tys.? 
    • Przez Bartuś765
      jakie maszyny na 15 hektarowe gospodarstwo?
    • Przez wlodziu
      Który z ciągników najlepiej pełniłby rolę "głównego" w gospodarstwie 50 ha? Brałem pod uwage Claas Arion 540 lub Claas Arion 620. Następnie Deutz-Fahr Agrotron m610.
      Wypowiedzcie się proszę na temat tych ciągników. Chciałem też prosić o opinie fachowców na tym forum. Czy lepiej wziąć 4 czy moze 6-scio cylindrowy silnik o tej samej mocy? Jaka jest różnica w spalaniu na przykladzie Claasa ariona 540 i 620? Z góry dziękuje za pomoc. SPRAWA PILNA Długo zmieniam zdanie co do kupna i narazie nic mi nie ulatwia wyboru. Pisalem na wielu forach i na zadnym nie dostalem ZADNEJ odpowiedzi! Prosze o wyrozumialosc i szczera chcec pomocy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.