Skocz do zawartości
News
AgroGrupa

Poszukiwany Asystent ds. obsługi klienta (Agrego)

Polecane posty

AgroGrupa    0

F5 Konsulting Sp. z O.o. na zlecenie naszego klienta IDFS Sp. z O.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent ds. Obsługi Klienta

(miejsce pracy: Poznań)

AGRO-GRUPA.pl to inicjatywa poznańskiej firmy IDFS Sp. z O.o., zajmującej się tworzeniem innowacyjnego oprogramowania, którego celem jest wsparcie wzajemnej współpracy rolników oraz ułatwienie zarządzania gospodarstwem. Firma IDFS Sp. z O.o. jest twórcą e-usługi AGREGO – oprogramowania do zarządzania grupą producentów rolnych.

ZADANIA:

·         sprzedaż i pozyskiwanie klientów

·         budowanie i utrzymywanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami systemu AGREGO (doradcami, grupami rolnymi)

·         zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów

·         doradztwo merytoryczne i informatyczne w zakresie obsługi systemu AGREGO

·         wsparcie przy umawianiu i organizacji spotkań

·         raportowanie efektów sprzedaży

WYMAGANIA:

·         wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·         samodzielność, dobra organizacja pracy oraz dynamizm w działaniu

·         znajomość obsługi komputera, umiejętność szybkiej nauki nowych programów informatycznych

·         dyspozycyjność min. 30h w tygodniu

·         prawo jazdy kat. B

·         mile widziana znajomość branży rolnej

OFERUJEMY:

·         atrakcyjną pracę przy innowacyjnym projekcie (umowa zlecenie)

·         możliwość kreowania trendów na rynku rolnym

·         szansę rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kompetencji

·         elastyczne godziny pracy

·         możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

·         motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników

·         do dyspozycji laptop oraz telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą e-mailową na adres: dobrochna.ciosek@f5.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

post-150501-0-65463600-1426584159.jpg post-150501-0-83072000-1426584159.jpg

Edytowano przez AgroGrupa

AgroGrupa    0

Witam, jeśli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o złożenie swojej aplikacji na adres podany w ogłoszeniu. Szczegółowe warunki zostaną przedstawione kandydatom podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

newagro    7

Nie lepiej napisać 1750 brutto + premia 1% i wszyscy oszczędzają swój czas

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fernie476
      .
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703, lub mailem: jw@hric.pl

• Przez Smyq
      Cześć,
      Nazywam się Adrian i jestem tu nowy, mam 22 lata.
      Chciałbym się zająć uprawą czosnku na obszarze około 12a(na sam początek). 
      Teren jest trochę zaniedbany, rośnie tam trawa, miejscami koniczyna(2-3miejscach) i coś podobnego do mchu. Działkę regularnie kosiłem kosą spalinową by nie zaniedbać jej całkowicie.

Ziemia jest nieuprawiana od 5-6max lat. Wcześniej rosły tam takie warzywa jak: dynie,fasolka szparagowa, marchewki, pomidory, cebula, buraczki czerwone, buraki pasterne i ziemniaki. Ziemniaki były sadzone jako ostatnie przez okres 3-4lat. Działka była nawożona obornikiem.

Moje pytanie brzmi drodzy koledzy, jak doprowadzić działkę do stanu użytkowania bym mógł tam zasadzić czosnek? Jeśli chodzi o odmiany czosnku to nawet o tym jeszcze nie myślałem, ponieważ chce na samym początku doprowadzić teren do ładu.

Proszę o pomoc.

• Przez Aureliusz365
      Witam wszystkich!
      Uczę się w szkole średniej i za ok 5 lata nadaży mi się okazja przejęcia 10 hektarów ziemi. Nie chce żeby początkowo to było podstawowe źródło utrzymania lecz bardziej pasją i przyjemnym dodatkiem do pensji. Mam zatem kilka pytań do forumowiczów:
      1. Jaki zawód według Was zawód warto wykonywac w malym mieście?
      Mógłbym bez problemu skończyć studia, ponieważ zawsze mam średnia w okolicach 5,5. Sam myslalem o automatyce i pracy w utrzymaniu ruchu.
      2.jak w sensowny sposób otrzymać wielkość ekonomiczna gospodarstwa na poziomie 13 tys euro nie rozpoczynając hodowli?
      Liczę na odpowiedzi oraz opinie na ten temat
      Pozdrawiam serdecznie
    • Przez nawiedzony7211
      Witam jakie znacie duże gospodarstwa,kombinaty rolne w Wielkopolsce

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.