Skocz do zawartości
Hubert21

Czym mierzycie swoje pola

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pola
Hubert21    9

Witam panowie czy mieżycie swoje pola podajcie jakieś tanie sprzety które sprawdzają sie w waszych gospodarstwach

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na androida jest dobra aplikacja "Google map measure"

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

garmin GPS ;)

grzepo    30

Geosystem ma więcej ciekawszych bajerów niż geoportal. Chociaż mierzenie ma takie samo to wyszukiwanie np działek ma lepiej zrobione wg mnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stanrol
      Witam. Szukam wiarygodnego urządzenia do pomiaru powierzchni pól, jakiejś dobrej firmy i za rozsądne pieniądze. Prowadzę usługi rolnicze i do tego celu będę je używał ale też na potrzeby własne np. pomiar pól do dopłat. Może ktoś coś poleci?
    • Przez xXPioter99Xx
      Witam wszystkich. Ostatnio zagłębiłem się trochę w temat nawigacji GPS . Chciałbym nabyć najprostszy "zestaw" który bedzie sam kierował Ciągnikiem podczas:
      -Siewu zbóż i rzepaku
      -Uprawy przedsiewnej 
      -Rozsiewania nawozu i młócenia (o ile taki zestaw może być przenośny)  
      Czy to według was ma sens czy lepiej sobie darować?
      Jeśli ma to jakimi modelami się zainteresować? 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam  
    • Przez alvaroalvaro78
      Jak w temacie - macie namiar na darmowy program do tworzenia takich map ? Farm Work Office 16 nie chcę przejść procesu aktywacji w wersji trialowej , na SatAgro też pomimo stworzenia granic pola nie da sie stworzyć mapy aplikacyjnej.
    • Przez ENDRIUROL
      Potrzebuje GPS do pomiaru pol.
      Czy pojawilo sie cos lepszego od tego garmina etrex 10? potrzebuje  dla siebie takie urzadzenie- zmierzyc dzialke, (fragment pola, wyznaczyc odpowiednia powierzchnie) oraz dobrze by bylo zeby pokazywal predkosc jazdy (do 15km/h wystarczy w zupelnosci) nic drogiego a wystarczajacego. prosze o podpowiedzi
    • Przez didku1
      Witam mam następujące pytanie posiadam New Holland T7.175 z komputerem IntelliView IV chciałbym tanim kosztem założyć GPS na dachu znajduje się oryginalne mocowanie z kablami pod antenę czy wystarczy założyć samą antenę i będzie już aktywny Gps? Jak tak to jaką i jakie to są koszty ?