maniek0987

siemens finance sp. z o.o

Polecane posty

maniek0987    3

Chcę wziąć traktor na leasing z siemens finance sp. z O.o i interesuje mnie to czy już ktoś miał styczność z tą firmą, ponieważja pierwszy raz o niej słyszę. Na internecie wiele tego nie ma. Dzieki za odpowiedźi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Daj sobie siana z leasingiem... Nie odliczysz 19% podatku dochodowego a tylko sam VAT. Skończyłem w lutym leasing opryskiwacza we franku. Koszt całkowity na 5 lat o ile dobrze pamiętam 136% ( jutro sprawdzę i dokładnie napiszę). Firma jako firma OK ale odpuść leasing i nie wież w te bajki typu koszt całkowity 108 czy 110%. Jak masz możliwość bierz CSK albo inny kredyt z dopłatą...

tomek73    302

Miałem i nie zbyt polecam. Ale byłem zmuszony, bo tylko oni dawali w 2 tygodnie nie wychodząc z domu, w innych bankach 3 miesiące.musiałem czekać.

Opręcentowanie wyszło mi 10 % miało być 5%, niestety uwierzyłem na słowo.

Landa agentka itp.

I te  cholerne ubezpieczenie, płaciłem AC 1500 z  w HDI  a u mnie u mojego agenta 420 wychodziło AC i OC, a oni przysyłali  z Warszawy i nie było szans o żadnej negocjacji. Nawet w drugim roku zaproponowałem o przejście do mojej placówki HDI to nie było mowy z nimi. Warszawiaki kasę brali.

Moje rada jak będziesz negocjował, konkretne koszty kredytu, ile zapłacisz wszystkiego więcej, powiedzmy bierzesz 200 tyś, a masz spłacić 240 tyś, niech podbije to dyrektor i podpiszę się, co do złotówki ma wyliczyć, jakie oprecentowanie, jakie ubezpieczenie, możesz swoje wybrać, takie prawo, ale oni na to nie pójdą.

PiotrBenet    0

Dla bezpieczeństwa zapytaj jeszcze na tym forum w dziale z lesingiem http://www.forum-kredytowe.pl/f137/

Ja kiedyś zaciagałem w Getin Leasing. Generalnie nie mam zastrzeżeń, chociaż w umowie było dużo zapisów że jakbym się spóźnił, to musiałbym zapłacić jakieś kary umowne. Poza tym za sam fakt zarejestrowania zapłaciłem 2x drożej, niż gdybym miał sam to robić. Tak więc trzeba uważać.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez czaczaua
      Mam pytanie dotyczące kredytów suszowych w 2019 roku: czy znacie kogoś kto dostał taki kredyt? Pytam, bo było o tym bardzo głośno, wszyscy się cieszyli, rząd się popisywał, a w sumie nie znam nikogo kto dostał taki kredyt, mimo, że sam miałem już pozytywnie rozpatrzony wniosek. 
    • Przez Renault145
      witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?
    • Przez SpracowanyPraktyk
      Chciałbym się podzielić informacją którą znalazłem, może dzięki niej uda zobaczyć się jak pięknie jest w naszej branży.
      https://oko.press/oszczednosci-w-resorcie-rolnictwa-na-nagrody-wiecej-o-125-mln-zl-przybylo-tez-3-tysiace-pracownikow/
    • Przez the1mati1
      Mam gospodarstwo rolne od nie dawna, jestem na KRUSie, nie jestem na vacie (rolnik ryczałtowy), czy muszę posiadać numer NIP? Czy jak kupuję paliwo to do jej wystawienia jest potrzebny NIP? Czy możę być PESEL? Czy muszę sobię wyrobić NIP w US?
    • Przez emtecc
      Witam Mam pogryzione przez gryzonie (szczury i nornice) około 90 bel sianokiszonki. Ogólnie wszystkie, które pozostały. Bele ustawiane 5-4-3-2... Kiedyś czasem podgryzły dolny rząd. Teraz pogryzione są nawet te na 3 rzędzie. Mam ubezpieczenie zawarte w Warcie. Mam opłacone ubezpieczenie ziemiopłodów, produktów rolnych, materiałów i zapasów (08/P7). Przy takim rodzaju ubezpieczenia mam możliwość odzyskania części pieniędzy za szkody wyrządzone przez te gryzonie? W opisie ubezpieczenia jest tylko informacja zdarzenia losowe i dewastacje. Czy dewastacja przez zwierzyne przejdzie? Miał ktoś podobną sytuację?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.