News
case-and-case

SPRZEDAM Prasę Hesston Fiatagri 5650

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam , na sprzedaż mam prasę Hesston Fiatagri 5650
-zmiennokomorowa pasowa 
-szerokość podbieracza 1,4 m
-panel sterujący z możliwością samoczynnego załączania sznurka oraz regulacją gęstości
-karbowane pasy
-wielkość balota od 80-140 cm
-zatrzaski na klapie 
-podwójne obwiązywanie sznurkiem (w innych pojedyncze)
-hydraulicznie podnoszony podbieracz
-regulacja zgniotu balota
Stan techniczny i wizualny bardzo dobry,nie malowana,nie popękana
Cena 11900zł

Edytowano przez case-and-case

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez fendt714SCR
      Potrzebuje pomocy na temat pras Fendt 5200V oraz McHale V660 którą prasę lepiej wybrać
    • Przez roman099
      Witam mam zamiar kupić nową prasę rozważam te trzy modele metal-fach z 562 sipma 1210 classic lub ursus z543/A. Którą polecacie głównie będzie robić siano i sianokiszonkę słomy tylko kilka belek . Ogólnie w roku zrobie maks 200 sztuk. będzie współpracować z ciągnikiem nh T4.75s.
    • Przez mieczownik
      Witajcie stoje przed zakupem prasy Jaka prase polecacie do siana słomy i sianokiszonki 😉 ciagnik do prasy to Claas Arion 620 Ursus 1224 ❤❤❤
    • Przez Sławek123
      Witam, zastanawiam się nad zakupem prasy zwijającej. Moją uwagę zwróciła używana prasa walcowa Gallignani RECO. Jakie są wasze opinie na jej temat? Jak z awaryjnością?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.