Skocz do zawartości
News
case-and-case

SPRZEDAM Prasę Hesston Fiatagri 5650

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam , na sprzedaż mam prasę Hesston Fiatagri 5650
-zmiennokomorowa pasowa 
-szerokość podbieracza 1,4 m
-panel sterujący z możliwością samoczynnego załączania sznurka oraz regulacją gęstości
-karbowane pasy
-wielkość balota od 80-140 cm
-zatrzaski na klapie 
-podwójne obwiązywanie sznurkiem (w innych pojedyncze)
-hydraulicznie podnoszony podbieracz
-regulacja zgniotu balota
Stan techniczny i wizualny bardzo dobry,nie malowana,nie popękana
Cena 11900zł

Edytowano przez case-and-case

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Paweł1995
      Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez 90mateusz
      mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????