Skocz do zawartości
News
case-and-case

SPRZEDAM Prasę Hesston Fiatagri 5650

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam , na sprzedaż mam prasę Hesston Fiatagri 5650
-zmiennokomorowa pasowa 
-szerokość podbieracza 1,4 m
-panel sterujący z możliwością samoczynnego załączania sznurka oraz regulacją gęstości
-karbowane pasy
-wielkość balota od 80-140 cm
-zatrzaski na klapie 
-podwójne obwiązywanie sznurkiem (w innych pojedyncze)
-hydraulicznie podnoszony podbieracz
-regulacja zgniotu balota
Stan techniczny i wizualny bardzo dobry,nie malowana,nie popękana
Cena 11900zł

Edytowano przez case-and-case

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekLewandowski
      Witam. Panowie jak założyć noże do rotora do prasy John deere 592 MaxiCut? Oraz drugie pytanie można jakoś ustawić aby ona podawała siatkę automatycznie?
      Dzięki wielkie 
    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
    • Przez zetor1111
      Witam . Mam możliwość kupienia cały osprzęt do obwiązywania siatką do mojej Sipmy tylko nie wiem czy to bedzie zdawać egzamin bo jeden gościu co z nim gadałem to mówił że jest to niewypał bo prasą nie da się belować przy dużym wietrze .Może ma ktoś taką prasę ??????? Napiszcie co o tym sądzicie
    • Przez Laver
      Witam, mam problem z prasą Metal fach Z589, ramię od podajnika siatki przestało działać, na komputerze wyświetla się  błąd czujnika termicznego obwiązywacza.  Ma ktoś jakieś pomysły co może być przyczyną?
    • Przez Jarrro
      Witam Mam w gospodarstwie taki zabytek jak prasa PNZ 1/Z 218  stoi to od wielu lat i zajmuje miejsce postanowiłem ją reaktywować a jak się nie da to złom.
      mam z nią problem mianowicie lewy aparat nie wiąże to znaczy gdy ręcznie napędzam prase to wszystko jest perfekcyjnie ładnie sznurek obcięty i związany ale gdy napęd jest od ciągnika(T 25) to lewy aparat wiąże tak co piąty raz, nie wiem czemu  przy obrotach z Ciągnika chwytacz sznurka nie łapie go przez co i nożyk sznurka nie utnie. 
      Prawy aparat działa bez zarzutu próbowałem ten nie wiążący aparat ustawić na wzór działającego ale bez efektów.
      ma ktoś z was taką prase lub jakieś doświadczenia z nią?  wrzucam foto tej prasy dla zobrazowania modelu jak będzie trzeba to i foty aparatów wrzucę bo aktualnie nie mam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.