Skocz do zawartości
grzes0611

tabela wysiewu sulky PILNE!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sulky

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomeq
      Witam! Mam pytanie. Czy takim rozsiewaczem rozsieje nawóz na 12m? (zdjęcie poglądowe)
    • Przez Piszczu
      Będzie pracował na 35 ha ornego i 15 ha łąk.Jaką pojemność i model roziewacza byście polecili? Chodzi mi o używany tak do 10 tysięcy.Będzie pracował z ciągnikiem o mocy 85 KM. Jeszcze jedno pytanie,mam niektóre wąskie działki,szerokie niecałe10 m jest możliwość ustawienia na taki maly zasięg? Nigdy wcześniej nie pracowałem z roziewaczem,dlatego takie może z tych "głupszych" pytań :)
    • Przez quxfrix
      Witam wszystkich
      Mam zamiar kupić nowy rozsiewacz do nawozu w cenie do 1200zł tylko nie wiem bardzo jaki byłby odpowiedni dla mnie.Myślałem nad tymi:
      1.Pierwszy rozsiewacz
      2. Rozsiewacz 400 litrów z metalową tarczą
      3.Rozsiewacz nowość
      4.Ocynkowany i jeszcze jeden używany:Rozsiewacz Amazonka Nie wiem który byłby najlepsz, więc prosze o pomoc użytkowników tych rozsiewaczy lub innych osób znających się na rozsiewaczach.Za wszelką pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

• Przez TheGonzuu2001
      Witam znacie może jakąś firmę , która wykonuja nogi podporowe skrzyni do RCW 3 w przystępnej cenie ? Pozdrawiam.
    • Przez grzeskw75
      Cześć. Może wie Ktoś z Was czy wałek przekładni ze zdjęcia lewego górnego nr.2 od Rauch MDS 732, 932, 19.1 itp. pasuje do starego Rauch Komet ZSB ? Nawet sprzedawcy fachowcy w Kuhnie nie mogą się określić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.