Skocz do zawartości
mateuszsoja1

Ciągnik na testy ŚWIĘTOKRZYSKIE!!!

Polecane posty

mateuszsoja1    50

Witam pilnie poszukuje jakiegoś ciągnika na testy o mocy ok 140km najbardziej interesuje mnie Zetor ale może też buc inna marka.

Czy ktoś z was brał ciągnik ta testy jeśli tak to na jakich warunkach i na ile go braliście? Ciągnik musi się znajdować w województwie ŚWIĘTOKRZYSKIM 

rocco0987    21

Ja miałem na testach claasa mf i jd. Jd był najkrócej bo przywieźli rano a na południe zalawetowali i pojechali dalej na pokaz u rolnika. Mf i claas tak po ponad pół dnia. Wszystkimi orałem ale mozna było testować w czym sie chce. trzeba było tylko zatankować do stanu z przed testu, jd nie był tankowany bo mówili ze raz ktos im zatankował syfem i pompa padła, chociaz moze po prostu diler nie chciał pokazać ile spalił. Nh miałem miec na 2 dni już pare razy ale jakoś nigdy nie może dotrzeć do mnie. Jak jesteś faktycznie zainteresowany kupnem, kręcisz sie za tym negocjowałeś oferty to diler napewno da ci maszyne, a jak pójdziesz tak bo chcesz wyrwać zeby sobie pojeździć to zapomnij.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdamAdamiak
      Witam! Planuję kupić ciagnik około 80km z turem. Bedzie pracował na 60ha jako pomocniczy z rozrzutnikiem, opryskiwaczem, transport w żniwa. Zależy mi aby nie miał elektroniki i był prosty mechaniczne (liczę go na jakieś 15lat) do tej pory miałem mtz. Proszę o pomoc w decyzji.  DO 150 TYS.NETTO
    • Przez EDGE98
      Witam 
      Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.
    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów 
    • Przez Michle18
      Witam jak w tytule jak zablokowac przednia os w zetorze? przy belkach przodek siada boje sie o sprezyny
    • Przez Bartekk303
      Witam   W zetorze 7441 szybko nagrzewa się olej w skrzyni biegów (10w30 oryginalny Zetora), nowa pompa hydrauliczna. Jakie mogą być tego przyczyny? 
      Pilne! Oczekuję sensownych odpowiedzi