Skocz do zawartości

Polecane posty

tokarz    0

co może być przyczyną nagłego opadania ramion podnosnika przy ruszaniu zwłaszcza na wyższym biegu. po zatrzymaniu ramiona się podnoszą z powrotem. objaw ten występuje tylko przy dużych ciezarach jak pług, agregat czy gruber i opuszczają się tylko do pewnego poziomu a nie do samego dołu. czasem przy wolnym cofaniu na polsprzęgle to rzuca np pługiem z góry na dół. dzięki z góry za odpowiedź.

Ginterpol    17

miałem podobny problem.. sprawdź instalację od sworzni ramion podnośnika, może coś nie łączy.

Ja musiałem wymienić potencjometr ustawiania pozycji mieszanej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Axial    7

Pokrętło wyboru regulacji siłowej/pozycyjnej  masz ustawione na max. w prawo?

tokarz    0

Axial z pokrętłem regulacji siłowej/pozycyjnej już kombinował na wszystkie sposoby. wydaje mi się że trochę są mniejsze te objawy jak ustawie na pozycję gdy przestaje wychodzić pług z ziemi czyli bliżej lewej.

micro303    18

Kolego a taki przycisk od amortyzacji narzędzia masz włączony czy nie bo amortyzacja opuszcza narzędzie sobie trochę. Może tu jest problem. Pozdrawiam

tokarz    0

nie kojarzę takiego przycisku. mógłbyś napisać który to. ale wydaje mi się że takowego nie posiada mój ciągnik. rocznik 2004

micro303    18

Mój jest 2003 i mam to jest przycisk koło rączki od zmiany prędkości wom tam sa guziki i jeden z nich to amortyzacja jak się swieci to znaczy ze jest włączony. Jak nie znajdziesz to instrukcja ewentualnie zrobię zdjęcie to ci to podrzucę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Wawrzaczek
      Witam mam jedno pytanie do czego służą przyciski na joysticku 1,2,3
    • Przez dexter00
      Witam. Posiadam elektrozawory i mam problem w 2 parami wyjść hydraulicznych dokładniej to podłączone przewody wyskakuja. Kiedy bez przewodów poruszam przyciskami  otwierającymi zawory widzę że gniazda są wypychane co zapewne sprawia że przewody wyskakują, Nawet gdy uruchamiam 1 gniazdo to wypycha też to z drugiej pary. 3 para działa ok.Proszę o pomoc
    • Przez grzesik65
      Witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika John deere 6220 skrzynia 4 polbiegi przełączanie dźwignią plus 4 zakresy a.b.c.d rewers obok kierownicy hydrauliczny mechaniczny na ewno nie elektro hydrauliczny. Ciągnik z 2006 roku. Otóż mam taki problem ruszając do przodu że sprzęgła czy też z samego rewers bez użycia sprzęgła ciągnik rusza pięknie wręcz książkowo bez żadnych szarpniec sprzęgło bierze i puszcza w połowie długości tak jak powinno być natomiast gdy chcemy jechać do tyłu i tu zaczyna się problem ciągnik jak by nie miał sprzęgła padał do samej podłogi i puszczając nawet delikatnie on już jedzie wręcz zrywa i na rewersie jest tak samo jak rewersem się wrzuci do tyłu to też zrywa wręcz od razu jedzie bardzo mnie to denerwuje wiem że tak nie powinno być raczej kalibracja tu nie pomoże bo tu nie ma żadnej elektryki czyżby to coś w skrzyni ?