tokarz

McCormick MTX150- opadanie podnośnika

Polecane posty

tokarz    0

co może być przyczyną nagłego opadania ramion podnosnika przy ruszaniu zwłaszcza na wyższym biegu. po zatrzymaniu ramiona się podnoszą z powrotem. objaw ten występuje tylko przy dużych ciezarach jak pług, agregat czy gruber i opuszczają się tylko do pewnego poziomu a nie do samego dołu. czasem przy wolnym cofaniu na polsprzęgle to rzuca np pługiem z góry na dół. dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

miałem podobny problem.. sprawdź instalację od sworzni ramion podnośnika, może coś nie łączy.

Ja musiałem wymienić potencjometr ustawiania pozycji mieszanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9

Pokrętło wyboru regulacji siłowej/pozycyjnej  masz ustawione na max. w prawo?


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokarz    0

Axial z pokrętłem regulacji siłowej/pozycyjnej już kombinował na wszystkie sposoby. wydaje mi się że trochę są mniejsze te objawy jak ustawie na pozycję gdy przestaje wychodzić pług z ziemi czyli bliżej lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Kolego a taki przycisk od amortyzacji narzędzia masz włączony czy nie bo amortyzacja opuszcza narzędzie sobie trochę. Może tu jest problem. Pozdrawiam


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokarz    0

nie kojarzę takiego przycisku. mógłbyś napisać który to. ale wydaje mi się że takowego nie posiada mój ciągnik. rocznik 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Mój jest 2003 i mam to jest przycisk koło rączki od zmiany prędkości wom tam sa guziki i jeden z nich to amortyzacja jak się swieci to znaczy ze jest włączony. Jak nie znajdziesz to instrukcja ewentualnie zrobię zdjęcie to ci to podrzucę


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez jacek1709
      Witam mam problem z 3512
      A mianowicie kiedy zapalę ciągnik ramiona podnośnika idą odrazy do góry
      Opadają dopiero po zgaszeniu ciagnika dodam że dzieje się to bez względu na pozycję dźwigni pozycyjnej.
       
    • Przez koyack
      Witam wszystkich serdecznie. Szukam pomocy od kogoś kto być może miał taki sam problem jak ja. Mianowicie jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej jcb 531 70 agri z 2010r z silnikiem 74.2 kw. Pompa wtryskowa rotacyjna delphi. Ładowarka nie chce wchodzić na obroty. Dochodzi do max 1500 i nic więcej. Ale do tych obrotów chodzi normalnie czyli ma siłę równo pracuje i prawidłowo zapala. Jakiś czas temu miala tylko problem z gasnieciem ale po wyczyszczeniu zaworu od gaszenia było ok. Co może być przyczyną nie wchodzenia na obroty?? Dodam że filtr paliwa nowy. Sprawdzone wszystkie węże czy nie łapie powietrza.  Brakuje mi pomysłu co to może być a jak wiadomo wyciąganie pompy z tej maszyny nie należy do najłatwiejszych. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. 
    • Przez ONA77
      Jak w temacie.  New holland td 5030 pali bezpiecznik od gniazda zasilania. Ktoś ma jakiś pomysł w którym miejscu szukać??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj