MrCzesio123

tani ciągnik z rewersem

Polecane posty

MrCzesio123    3

Witam szukam taniego ciągnika z rewersem ponieważ gospodarstwo mi się powiększa i c 360 3p już se nie daje rady przy turze więc dlatego robię ten temat ponieważ szukam taniego ciągnika z rewersem max cena to 140 tyś dobrze by było jak by w tą cenę tur był włączony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

ten kioti to już od dawna mi się podoba tylko nie wiem czy w moim błocie za oborą zdoła jeździć :) może jakieś propozycje od 80 do 90km ? :) podoba mi się ten deutz fahr agrofarm 410 tylko nie wiem czy jest dobry :) i czy kupie go z turem za 140tyś :)

Edytowano przez MrCzesio123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SteyrDf    25

Agrofarm do tura świetny,mało pali i jest mega skrętny ;) Jak coś to zapraszam na pw (jakieś pytania odnośnie Deutza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak starczy to bierz oczywiście DF bo ciągniki fajne i nie za drogie, a jak nie to możesz się zainteresować tym http://allegro.pl/ciagnik-ursus-c-380-75-km-2015-r-109-500-zl-brutto-i5177356028.html  110 tyś brutto + tur i   tak jak pisał 1994kuba1994 starczy ci jeszcze na jakąś maszynę lub jeśli chcesz coś większego to 8014H za 126 netto + tur      http://allegro.pl/ursus-80km-8014h-9014h-10014h-promocja-i5167115602.html  . Co do c 380 to dopiero nowość ale seria H ma na prawdę dobre opinie i sporo ludzi je kupiło :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursus c-382 jeszcze nie jest w sprzedaży, a ten Farmtrac to to samo co Ursus c-380 tylko z gorsza kabiną więc ja bym osobiście skłonił się bardziej ku ursusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Koledzy orientujecie się podając wyżej w. marki i model w przedziale mocy 75-85 km jaka marka i model jest typowo mechaniczny jakie są koszta utrzymania po gwarancji jak chodzi o części, jakie są koszta serwisowania po kupnie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursus (wszystkie modele)  jest praktycznie w całości mechaniczny,  a co do reszty to spytaj się użytkowników, jest tu ich coraz więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian3210    14

Bierz farmtrac 675dt. Dwie osoby u mnie we wsi je mają i bardzo sb chwalą. Ekonomiczny małoawaryjny cicho w kabinie. A co do ursusa to sąsiad pracuje w Luiblinie w ursusie, to mówił, że szkoda tylko pieniędzy na tego ursusa. ;) Bierz farmtraca nawet się nie zastanawiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To ładnie reklamuje produkt swojego pracodawcy :D A ten sąsiad mógł by jakoś uzasadnić swoją wypowiedź... Bo od strony technicznej od Farmtraca gorszy nie jest więc może coś więcej się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian3210    14

Tak mi powiedział, że nie opłaca się kupować tych nowych ursusów. W sumie chłopak się zna wierzę mu na słowo. Traktory naprawia i te starsze i te nowsze. Wcześniej pracował w serwisie nh, więc myślę, że wie co mówi ;) Zresztą siedziałem w FT i w Ursusie nowym, mi bardziej przypadł do gustu FT. Ale co kto woli. Też z tymu ursusami jak jest ciężko powiedzieć bo niewiele osób je posiada. Ale ja i tak jak najbardziej polecił bym ci farmtraca. Koleś z af nie pamiętam jak się nazywa Ursus385 czy coś takiego ma 2 czarne ft z turem i troche problemów miał na początku z tym mniejszym, ale z tym większym nie ma żadnych i jest zadowolony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

Powiem wam że szukam ciągnika od 80 do 100km i nawet nie pokazujcie tych ursusów i farmatraków bo to są za lekkie ciągniki szukam czegoś mocnego :)  albo jeszcze taki pomysł mam że kupie tura do swego john deere 6150M tylko nie wiem czy warto bo paliwo to on lubi :) 

 

 

Edytowano przez MrCzesio123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz952    1

Bierz farmtrac 675dt. Dwie osoby u mnie we wsi je mają i bardzo sb chwalą. Ekonomiczny małoawaryjny cicho w kabinie. A co do ursusa to sąsiad pracuje w Luiblinie w ursusie, to mówił, że szkoda tylko pieniędzy na tego ursusa. ;) Bierz farmtraca nawet się nie zastanawiaj ;)

 

Coś konkretnego ten twoj znajomy ma na ursusa, ze mowi ze szkoda pieniedzy?

patrząc na specyfikacje obu ciagnikow to c-380 to to samo co FT 675dt tylko w troche innym opakowaniu. Jedynie masą się różnią i wydajnością pompy hydraulicznej(ursus ma bardzej wydajną). W dodatku ursus ma miec gwarancje 4 lata/4kmth, a ft 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaproponowałbym traktor producenta z lublina (C-380, C-380M, C-382) Ale skoro wg. ciebie za lekki to może lepiej dopłacić i wziąć taki http://otomoto.pl/zetor-forterra-100-hsx-A490022.html cena z ładowaczem ok 250 tyś. brutto. Albo bierz jakiegoś 100 konnego jelonka używanego skoro mówisz ze masz 6150M. Nie wiem co mam jeszcze Ci poradzić. Ty jesteś inwestorem, po jeździj po pobliskich dilerach, popytaj może ci doradzą :)

 

Jeżeli traktor nie będzie przeznaczony do wielu prac polowych to proponuje jeszcze rozważenie zakupu ładowarki teleskopowej.

http://olx.pl/oferta/merlo-z-tuz-wom-manitou-jcb-warto-zobacz-ladowarka-teleskopowa-45km-h-CID5-ID4tLpb.html#eb64b1c9f0

Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

zamierzam za 2 lata kupić ładowarkę ale na razie chce coś z dobrym uciągiem bo jak mówiłem mam duże a nawet ogromne błoto za oborą i za 2 lata lub wcześniej zamierzam tam zalać a ta ładowareczką by się może zawiesił ;\ jak myślicie o tym  ?  http://olx.pl/oferta/fendt-410-718-716-CID757-ID8kJ5f.html#76aae580ef

moc trochę większa jaką proponowałem ale za tyle pieniędzy to nawet warto zobaczę na wasze komentarze dotyczące tego fendt'a i omówię się z tym kolesiem na testy jak się uda bo mieszka ode mnie tylko 60km może więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ten fendt! Jest w bardzo dobrym stanie technicznym, widać że ktoś dbał o niego. Jeżeli spełnia Twoje oczekiwania to nie ma się nad czym zastanawiać. Wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie. Zanim coś postanowisz rozejrzyj się jeszcze może coś lepszego Ci przypadnie do gustu :) Ale jak tak to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

dzwoniłem już wcześniej do niego to ma kilka innych ciągników z turem oraz mocne przejadę się do niego w niedziele zobaczę zaoferował mi testy :)

ale to nie zmienia że nie możecie dawać linków do innych maszyn :) mam jeszcze jedną propozycję http://olx.pl/oferta/deutz-fahr-agrotron-120-profiline-ladowacz-quicke-q55-CID757-ID9wpyh.html#d4dd75ced4;promoted   ale moim skromnym zdaniem jest za tani coś jest nie tak jak myślicie ? ma szerokie ogumienie więc powinien ładnie iść na moim błotku ;)

Edytowano przez MrCzesio123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne oferty proszę bardzo tylko ceny chyba netto.

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/4415061/deutz-fahr-agrotron-k-120-tur.html

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/5500740/deutz-fahr-agrotron-120-profili.html

 

TAK CENY NETTO!

 

 

Tu masz ogłoszenie jeszcze jelonka z mojego województwa John Deere 6330 rok 2008 cena 135 tyś jeżeli netto to cena brutto wychodzi 166 tyś ale ma ładowacz.

http://olx.pl/oferta/john-deere-6330-z-turem-CID757-ID9evmt.html#cd7bd7d479

 

 

Tu masz jeszcze claasa:

http://olx.pl/oferta/ciagnik-claas-celtis-456-100km-krokodyl-okazja-zapraszam-bdg-CID757-ID3swoT.html#f2502b0919

Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Fendt jest calutki wymalowany, do tego z ładowaczem, czyli lekko nie miał. Przebieg z rzędu 500 godzin rocznie przy ciągniku z ładowaczem, który pochodzi z Francji lub Anglii (brak pneumatyki) bym też nie wierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj