kajoo20

kosiarka rotacyjna claas wm20

Polecane posty

kajoo20    0

Witam 

Tak jak w temacie, potrzebuję opinii użytkowników tejże kosiarki. Jak się sprawuje, czy często się psuje, jaka jest dostępność części. Jak dotąd miałem styczność z kosiarkami z napędem paskowym ta natomiast posiada przekładnie. Jestem ciekaw jak pracuje w polu. 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1306

witam, chcialem odswiezyc wątek, na temat CLAAS i różnych typów serii WM,

podzieli sie ktoś opinią odnosnie tych rzekładniowych Claasów? chce kupic taką używaną -mam w pobliżu i nie wiem na co zwrócić uwagę , do koszenia rocznie mam max 2ha x 3 pokosy

prosze o opnie


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

witam, chcialem odswiezyc wątek, na temat CLAAS i różnych typów serii WM,

podzieli sie ktoś opinią odnosnie tych rzekładniowych Claasów? chce kupic taką używaną -mam w pobliżu i nie wiem na co zwrócić uwagę , do koszenia rocznie mam max 2ha x 3 pokosy

prosze o opnie

  posiadam taką kosiarke model  wm 185N  z   2002 r   przedtem miałem kilka starszych    każda   się  sprawowałą bez zarzutu      plus tej kosiarki jest taki że  nawet  Ursys c330   ją uciągnie      Przekładnia występuje w  modelach   wm 20  wm 24   wm165 N  lub s    wm 185 N lub S  wm 210S     kosiarki  w zależności od roku produkcji miały   albo  spodni talerz stały ślizg  te modele idą lżej  Przeważnie występują pod nazwą claas bautz      a w nowszych modelach    talerz jest pływający na łożyskowaniu   zwracaj uwagę na to czy  przegub łączący kosiarke ze skrzynią nie jest wytłuczony  to powie ci jak była eksplaatowana bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj