News
tedek2

Renault 90 34 ciężko chodzi dźwignia od hydrauliki

Polecane posty

tedek2    34

Witam mam pytanie co zrobić żeby dźwignia od hydrauliki w renault 90 34 lżej chodziła?

Wiadomość z agroFakt.pl

PIOTREK79    1

W tx czasem  ale nie zawsze są powodem linki tylko dzwignie sterujące hydrauliką zacierają sie na osi na której są osadzone by dostać sie do nich trzeba zdemątować plastikową obudowę dzwigni sterujących .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam mam ostatnio problem z moim Masseyem. Od razu mowie ze olej i filtry nowe. Ostatnio pekl oring przy zlaczu ktore wchodzi do pompy hydraulicznej oring wymieniony, grubosc oringu 3,5, ale po chwili jak podzialac hydraulika to strzeli znowu. Tak za kazdym razem. Co ciekawe ramiona samoczynnie nie chca opasc musza czuc ciezar a gdy go nie ma to znow wracaja do gory. Czy jest gdzies w tym ciagniku regulacja cisnienia? i czy moze to byc od zapowietrzenia ukladu? Ponizej zdjecie tego wejscia gdzie peka. I czy ktos wie do czego jest to na drugim zdjeciu? czy to odpowietrznik?  

• Przez rafalgggg
      Mam dylemat bo mam do wyboru dwa ciągniki zetora 7245 lub Renault 75-34. Chodzi mi głównie o spalanie dostępność części i ma służyć jako główny ciągnik
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Posiadam ciągnik Renault Ares 630 125 km i ostatnio pojawił się problem.
      Po odpaleniu ciągnika z odmy olejowej i korka wlewu oleju leci coś takiego jak para wodna i jest to bezwonne.
      Jaka może być tego przyczyna?
    • Przez Maikel1987
      W moim bobcacie  wolno działa hydraulika ,  tzn podnoszenie opuszczenie iTP .  Jak podnoszę w górę to z taki przewami  jakby podnosił czy to na pusto czy z czymś. Jak po robie coś to olej jakby taki z bąbelkami powietrza był . Czy taki olej to norma ? A może pompa powoli juz kaput ?  
    • Przez listek11
      Witam mam pytanie jaki olej do hydrauliki w Renault 7514 ile jest filtrów i gdzie się znajdują

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.