Polecane posty

hodowcamlody    34

Ciekawi mnie skąd się bierze większa moc, czy w mniejszym dało by się takową uzyskać? Tak poza tematem, czy z 30km/h da się przerobić na 40km/h?

pawelmf    63

napewno wszystko to jest to samo poza większym silnikiem i kołami większymi. zmień silnik na większy lub najlepiej znajdz większy model mf dogadaj się ze sprzedawcą zaprować mniejszy dopłać i weź większy

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dawid1983
      Witam mam pytanie mam zalozona uszczelkę korkowa pod klawiaturą i tam jest cała zapocona chciałbym założyć jakaś lepszą czy są takie
    • Przez kamil5421
      Witam. Potrzebuję informacji na temat ciągnika mf 4260. Jak u nich z awaryjności, spalaniem, jak współpracuje z ładowacz em. Mam taki na oku a opinii o nich jest mało i nie wiem czy warto. Rok 99. Tuż z przednia hydraulika. Skrzynia 12x12 cały mechaniczny. 
    • Przez JozeF84
      Witam. Handlował ktoś z was z firmą?? Delta Industries. Adres, ul. Poznańska 15, 46-220 Byczyna. NIP, 751-17-77-348. Telefon, 570136565 . poproszę o opinie na jej temat
    • Przez PronarekP5
      Witam wszystkich Agrofotowiczów, moderatorów i Admina, i mam propozycję do was forumowicze i pytanie do Admina i moderatorów, czy istnieje możliwość założenia tematu w którym każdy z nas może dodać zdjęcie lub zrzut ekranu ukazujący dana maszynę, ewentualnie miejsce gdzie dana maszyna była wystawiona  ( bo linku chyba nie można dodawać i opisać maszynę). Było by to pomocne bo dużo maszyn jest fajne na  foto i przez telefon a na miejscu klapa, i mogło by to pomóc zaoszczędzić czas i paliwo, jadąc oglądając coś co nie jest takie jak twierdzi właściciel. Tyle że To muszą być rzetelne opinie, i prawdziwe a nie psucie komuś opinii i interesu. Czekam na wasze opinie co wy na to, dodałem w tym dziale no to w sumie pomoc w wyborze ciągnika. Pozdrawiam
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.