Skocz do zawartości
rafals2

Co sądzicie o środkach Bio Agris

Polecane posty

rafals2    1

Co sądzicie o środkach z tej firmy ?? Czy ktoś z was stosował ?? Jak sprawdzają się w produkcji rozsady warzyw i dalszej produkcji ?? Czy naprawdę są tak rewelacyjne efekty jak obiecują ?? 

Patryczek96    5

Używałem Black Jacka na ziemniakach i rzeczywiście ziemniaki porosły ogromne, nie wiem czy akurat zasługa tego preparatu, ale nie miałem aż tak ładnego polonu od kilku lat. Zdjęcie z 07.07.2014, może nie jest jakaś rewelacja, ale jak na moje pole, to na ten czas bardzo ładne ziemniaki.

post-136561-0-48039200-1427063153_thumb.jpg

Edytowano przez Patryczek96

radian123    0

ja stosuje blackjack w produkcji pora i tez widac ze system korzeniowy jest znacznie lepiej rozbudowany od tych na których nie było blackjacka. Z polyversum jestem bardzo zadowolony ( szara plesn truskawka). W tym roku planuje rowniez przetestowac biocal.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafals2    1

Powiem tak zastosowałem BlackJak na rozsadę i już po upływie jednego dnia było widać gołym okiem jak roślina urosła :) Naprawdę efekty widać w szybkim tempie :) A rozsadę podlewałem 

ravo95    2

Czy polyversum mozna stosowac rozniez w warzywnictwie na choroby gnijne? Zeby warzywo lepiej lezało w chlodni?

janek9335    1

Ja zastosowałem Black jacka na sleler i juz nigdy wiecej nie podleje rozsady. Bardzo dużo pojawiło sie malych korzeni takich nitek i czyszczenie podczas przygotowania do mycia to była prawdziwa mordega. Podlewałem tez rozsade pomidora i ładnie puściły dodatkowe korzenie tak ze na pomidory polecam :) 

ravo95    2

Tez podlalem seler blackjackiem, przy porze kalafiorze i kapuscie dawał duzo dobrego i roznice bylo znac odrazu, ciekawe wlasnie co bedzie przy czysczeniu :/

janek9335    1

Nie bardzo rósł bo susza była i bardzo mała porosła nigdy tak małej nie miałem wiec nie moge stwierdzic czy od black jacka nie porosła czy od tej suszy, ale z tymi malymi korzeniami byl problem nigdy wczesniej tak nie mialem

janek9335    1

Akurat na tym polu nie mialem mozliwosci deszczowania ale inne lata zawsze mi sie udawala bez podlewania, w zeszlym roku  byla susza i chyba dla tego. A sadzonki podlalem black jackiem przed wysadzeniem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się