Skocz do zawartości
Rafal155

Obciążenie na koła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koła
Zefir    13

jak opony sąw dobrym stanie to nic nie bedzie a jak w słabym to ci najwyżej walną gdy coś cięzkiego podnieśiesz typu kultywator

Wiadomość z agroFakt.pl

stg    21

Te obciążniki nie są od 4011.

Jak masz dobre opony to nie za dużo. Chyba że masz słabe opony i podniesiesz coś ciężkiego typu np. pełny lejek, opryskiwacz wtedy może być problem.

Rafal155    2

robiłem teraz testy i powiem wam ze jak drzewo wyciagałem to az inna robota jest bez problemu poszedł :)

opony jak nówki to wiem ze mogą strzelić jak zjełczałe są :)

mlody1126    0

ja od 10lat jeżdżę z obciaznikami od c360 nawet po dwie sztuki na koło i był obciążony rotacyjna itd i nic mu się nie działo opony były szersze niż oryginalne tylko tyle że po asfalcie szybko się zużywają a zwłaszcza w terenie gorzystym ja u mnie a lekko nie miał :-)

wuqa72    1

Witam

Podepnę się pod temat obciążenia tyłu we Władku.

Mam władimirca poszerzonego w ten sposób, ze te gwiazdy/kwadraty w tylnych felgach są obrócone wypukłością do wewnątrz. Zewnątrz są po prostu płaskie. Jak np na tym zdjęciu: 

http://***.com.pl/gallery/image.php?album_id=28&image_id=2852&view=no_count

Mam pytanie. Czy do tak obróconych kwadratów będzie pasował komplet obciążników http://img29.olx.pl/images_tablicapl/391724287_2_1000x700_obciazniki-u-r-s-u-s-c-3603554011-dodaj-zdjecia.jpg z c4011 składający się z 6 elementów (po 3 na koło)? 

Ewentualnie jakie obciążenie na tył najbardziej by pasowało na te płaskie wnętrze felg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się