Skocz do zawartości
Ciapek330

Zetor 7245 koła do międzyrzędzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Zefir    15

jeśni koło jest węższe napewno nie będzie pasować ale wiesz że gdy wymieniasz to wymieniaj wszystkie koła jeśni ma napęd a nie tylko przednie oraz pamięta gdy będą cięszę ciagnik traci ciąg

Ciapek330    0

ale mi chodzi czy na most bedzie felga pasować i czy opona 9,5 na tą felgę, pozatym na tyle też będą wąskie ale to nie przeszkadza ze nie beda sie zgrywac bo ja potrzebuje je zakładać  raz w roku na miesiąc bo mi potrzebne do truskawek, do oprysków, opielania ich i ścielenia więc napęd mi nie będzie potrzebny :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kristoffer    4

W instrukcji obsługi zetora są wszystkie opcje na te obrecze co sa w przodzie montuje się też 9,5.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Poznaniak
      Podczas jazdy zablokowało mi koło bo rozpadło sie łozysko. 
      Zagwintowałem długie  szpilki i wkrecajac w 3 dziurki zdjąłem zwolnice potem wymieniłem:
      kosz satelitów kompletny + satelita srodkowa
      łozysko 
      koło koronkowe - i tu miałem dylemat czy zakładac bo odlew jakby nie był w jednej płaszczyznie z obrecza była szpara z 3mm z jedej ze stron obojetnie jakby je obrócic zawsze szpara i kołysało (a stare idealnie przylegało obojetnie jak by przyłozyc ale miało niektóre zeby uszkodzone) wiec załozyłem nowe   włozyłem sylikon i na srubach dokreciłem i teraz jak jade po drodze asfaltowej to czuje bicie jakbym po gałazkach jechał i nie wiem czy to od tego ze zły odlew był czy moze inna przyczyna
      Pozatym po skreceniu 8 srub ( tych wokół krzyzaka co trzymaja kosz satelit) koło nie doszło do konca ( mam wieksza szpare o kilka mm niz przy drugim kole ) a bardziej juz srub sie nie dało dociagnac i zastanawiam sie czy czasem w odlewie kosza satelitów nie był krótszy gwint niz w orginale, sruba doszła by do konca gwintu i stop.  I moze stad to bicie?
    • Przez SHLrider
      Witam. Wziałem sie za likwidowanie luzów w moim zetorze i nie moge rozebrac zwolnicy. Czy to trzeba jakos wybić czy cos prosze o rady. Czytalem inny temat o tym na forum ale z tego nic nie pomogło. Prosze opisac co trzeba zrobić.
      zdjecia.
      jedno zdjecie wzialem z innego zrodla moje zdjecia sa robione w nocy słabej jakosci.

http://imageshack.us/g/443/zdjcie0103vbfk.jpg/
      http://imageshack.us/g/443/zdjcie0103vbfk.jpg/
    • Przez Michle18
      Witam jak w tytule jak zablokowac przednia os w zetorze? przy belkach przodek siada boje sie o sprezyny
    • Przez Zetor5011Ursusc330
      Witam planuje założenie do swojego Zetora przedniego mostu, ponieważ w turze cieżko bez przodka ... i tu mam pytanie jest most od 5245 oto on: http://olx.pl/oferta/przedni-naped-zetor-5245-kompletny-CID757-IDb259z.html#287cab8fd7 czy pasje on bez problemu do 5011 ??   Ciągnik ten był w wersji z przodem jako 5011S czy to ten sam typ mostu ?? Gościu pisze że niby pasuje bez przeróbek, czy wart tej ceny czy lepiej z jakiegoś auta tańszy może ?? prosze o odpowiedź.
    • Przez biel-piotr
      Witam od dłuższego czasu coś stuka i blokuje przedni naped w zetorze 7745 były rozbieranie zwolnice i wymienione łożyska i krzyżacki i uszczelnienia po obu stronach ale dalej coś stuka i blokuje aż ciągnikiem szarpie i zawsze na włączonym napędzie dodam że mam mechanizm samoblokujacy proszę powiedzie co moze powodować blokowanie i szarpanie ciągnikiem i jaki koszt naprawy i co trzeba wymienić

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.