• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Daniells80
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w c360 traktor kupiliśmy 3-4 lata temu i kupiliśmy nowa pokrywę podnośnika bo starą ktoś spawał ale wszystkie sprężynki wodzili itp przełożyliśmy że starej. Problem jest w tym że w tamtym roku kupiliśmy bronę talerzową i gdy wracałem z pola  dojechałem pod brane nacisnąłem sprzęgło a talerzowki automatycznie opadła na asfalt gdy tylko sprzęgło wcisnąłem.podnosnik podnośnik daje radę podnieść talerzowki na wolnych obrotach czyli pompa chyba odpada.Co myślicie

• Przez PatrykReich
      Witam, Chciałbym uzyskać informacje na temat ładowarek teleskopowych, konkretnie porównanie Merlo TF 387 a claas scorpion 7030 a JCB 536-60. Chodzi mi dokładnie o żywotność, funkcjonalność, zwrotność, pracę podzespołów, itp. Pod względem gabarytów najbardziej odpowiada Nam Merlo, gdyż ma szerokość 2,3m i posiada napęd hydrostatyczny, dwubiegowy. Możecie napisać jak ten napęd się sprawuje ? która z tych ładowarek jest najmniej awaryjna ? Proszę o opinie 
    • Przez szalcia
      Mam pytanie odnośnie przyłącza siłownika wspomagającego bo oryginalnie go nie było i teraz kwestia jak wyjść z zasilaniem jak chce ów siłownik dolozyc
    • Przez Barteeekkk
      Witam, w moim ciągniku występuje problem z podnośnikiem, a mianowicie raz podnosi a raz nie, a gdy już uda mu się podnieść to po chwili zwykle spowrotem opada w dół.
      Chciałbym zapytać jakie mogą być przyczyny takiego działania, słyszałem że może to być jakaś odkrzywiona blaszka tak jak na tym filmiku 

Prawdopodobnie w tym tygodniu rozbiorę traktor i to sprawdzę, ale chciałbym się dowiedzieć czy mogą być jakieś inne przyczyny tego problemu.
      Co jeszcze sprawdzić, na co zwrócić uwagę?
      Prosiłbym o szybkie odpowiedzi, ponieważ za tydzień prawdopodobnie zaczynam ścinkę drzewa i zakupiłem do tego wyciagarkę z ciekawości jak to pójdzie, ale niestety z niesprawnym podnośnikiem nic nie naściągam.Dla ciekawskich wrzucam zdjęcie lebiodki ;D 

• Przez grazia80
      Witam wszystkich
      Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5211,mianowicie po podniesieniu belki bez cięższej maszyny i ustawieniu dźwigni na opuszczanie belka samoczynnie nie opada,musi ktoś na nią stanąć aby opadła.I drugi problem : po podniesieniu  jakiegoś sprzętu na maksymalną wysokość w krótkim czasie opuszcza trochę i dźwignia cofie się trochę pomimo że pracuje dosyć ciasno .Macie jakieś pomysły jaka może być przyczyna takich objawów?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.