Zaloguj się, aby obserwować  
Zubiel

Chwytak do bel EkoStal

Polecane posty

wojtas    75

lepiej dać se spokój z takim sprzętem. na przyczepę ledwo wsadzi.za te pieniądze można kupić maszt od widlaka przerobiony- z rozdzielaczem trzysekcyjnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za wysoko tym nie podniesie, lepszy byłby tur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Zgadzam sie z przedmówcami lepiej w jakiś maszt zainwestować niż w coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Według mnie to mogłoby się nadawać tylko do zwożenia bel do obory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

jak ktos ma nie dużo belek to moze by i wystarczył, Ten sprzęcik to dobry by był bele do obory w zime wozić zgrabny mały itp.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

do wożenia bel to zrobiłem sobie ze złomu, a za to cudo trzeba zapłacić kupę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

to cudo służy tylko do stawiania bel na płaskiej stronie nic więcej, mają chyba jeszcze tam takie na maszcie z takim chwytakiem 2 razy droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubiel    0

ale mi bardziej chodzi tylko do stawiania. Jeśli macie jakieś inne lepsze, tańsze do stawiania sprzęty lub sami wymysliliście to dawajcie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

też się zastanawiałem nad kupnem tego sprzętu. Chodzi mi tylko o stawianie bel po owinięciu oraz nakładaniu nim na owijarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ale ten z metlfachu chwytak nie ma możliwości obrotu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2
ale ten z metlfachu chwytak nie ma możliwości obrotu.....

 

Mam taki chwytak i powiem tylko tyle, że dobry operator bez problemu postawi balot na podstawę. A po niewielkiej modyfikacji wieżyczki (podwyższenie mocowania na cięgło) można nim ładować na przyczepy.

Jedyny minus to po całym dniu pracy bardzo boli kark. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubiel    0

a wie ktoś jak się sprawuje chwytak sipmy rozmaryn h-912? Ile kosztuje i jak się nim stawia bele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

a który lepszy jest chwytak rozmaryn czy nośnik solo z sipmy, czy lepiej odpuścic i tura kupić chodzi mi głównie o załadunek bel na przyczepe, owijarke i do obory a te chwytaki to kosztują coś około 3 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Na przyczepe to takim chwytakiem raczej nie załadujesz [na HL'ke napewno nie], ja na moją 6 tonówke z pronara jak ładowałem bele słomy [nośnikiem podobnym do Solo ze Sipmy] to ledwo je władowałem, musiałem nawet wpychać ręcznie te bele <_<

Lepiej dołożyć kasy i kupić ładowacz czołowy, jeśli chcesz na przyczepe załadować nieco tych bel <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7
Na przyczepe to takim chwytakiem raczej nie załadujesz [na HL'ke napewno nie], ja na moją 6 tonówke z pronara jak ładowałem bele słomy [nośnikiem podobnym do Solo ze Sipmy] to ledwo je władowałem, musiałem nawet wpychać ręcznie te bele <_<

Lepiej dołożyć kasy i kupić ładowacz czołowy, jeśli chcesz na przyczepe załadować nieco tych bel <_<

Ja ładuje spokojnie ursusem c360 na przyczepę nośnikiem z sipmy SOLO i idzie to sprawnie, więc da się na 100% bo do tego one są. Mam to wiem... a żeby tura kupić to też trzeba kasy włożyć a jak ktoś robi nie dużo bel to nie am co sie pchać w tura no chyba ze miałby on i inne zastosowanie...

 

ale chyba mowa w tym temacie powinna być na temat chwytaka EkoStal.....


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

A wie ktoś może czym się różni ten chwytak od tego? Oczywiście oprócz ceny i węży w zestawie. Ten tańszy to nie jest jakiś badziew? A może zna ktoś dobrego i taniego producenta chwytaków w okolicach Bełchatowa?


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Ja bym wziął tego tańszego. Po pierwsze 2 silowniki a po drugie cena.

 

P.S. już widziaem w pracy ładowacz z jednym siłownikiem. Nie da sie tym robić.

Ja sam kupiłem chwytak za 2700 ale robili mi na specjalne zamówienie zaczepy odpowiednie do mojego ladowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

Mimcio ale widziales taki chwytak robiony przez jakiegos rzemieslnika "zlota raczke" czy firmowy (bo na taki mi wyglada ten drozszy chwytak) ? Tak sie sklada ze ja tez widzialem w pracy chwytak z jednym za to duzym silownikiem i powiem wam ze to byla porzadna i twarda maszyna. FISH jesli masz pieniadze to nawet sie nie zastanawiaj bedziesz na pewno spokojniejszy o swoja prace jesli kupisz ten drozszy zwlaszcza ze z tego co widze ten drozszy chwytak ma blokowanie jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubiel    0

A jaki sprzęt polecicie do stawiania balotów ofoliowanych? W grę wchodzą tylko te na tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2
Mimcio ale widziales taki chwytak robiony przez jakiegos rzemieslnika "zlota raczke" czy firmowy (bo na taki mi wyglada ten drozszy chwytak) ?

 

Chodziło mi o chwytak z Sipmy. Nie można bylo dokładnie podjechać pod belkę bo ramiona latały przy nierównościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Potrzebuję wjechać cyklopem na łaki torfowe i potrzebuje dorobić bliźniaki, czy ktoś takie coś robił? Albo mi podpowie 
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ładowarke kramer stary złom można wopwiedzieć niby stan dobry ale jednak nie model to jak piosze to 311 S wersja bardzo żadka spotykana bo jak sie patrzy na olx to wiecej jerst 312 albo 512 . Problem tkwi w jeździe a mioanowicie niemy sobie tak wymyślili jaze ma tylko dwa biegi 1 i 2 szybszy i wolniejszy a żeby cofnać do tyłu i z powroterm jechac do przody to trzeba sprzegłóo wciskac nma max aż sie usłyszy taki przeskok jakby i wtedy jedzie do tyłu lub do przodu i tutaj jest problem wciskam jak głupi to sprzeło i nie chce przeskoczyc jak wejdzie do tyłu ot ciagle do tyłu jadse a do przodu nie chce wejsć fikam jak głupi tąś nogą i nic makabra..... nieo mam pojecia co to jest za dziadostwo ale mam tak od wielu lat ... najlepsze był oto że tylkp do tyłu zawsze ładnie wchodziło a do przodu byl problem a teraz to nawet do tyłu czasem nie chce wejść..... prosze o jakąś pomoc miałktoś taki problem w takiej maszynie?
    • Przez Johhny
      Witam mam problem z ładowaczem t 214(cyklop) problem polega na tym  że tylko funkcja od podnoszenia i opuszczania stopek działa a pozostałe funkcje wogule nie działają brak reakcji na pozostałe funkcje w cyklopie po za tym przy włączeniu cyklopa ciągnik ma bardzo ciężko tak jak by coś go dusiło czy hamowało ustępuje to dopiero jak wcisnę wajchę od podnoszenia i opuszczania stopek co może być przyczyną własnie nie działania pozostałych funkcji w cyklopie bo jak mówiłem już działa jedynie funkcja od podnoszenia stopek a poza tym nic więcej 
      Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc
    • Przez pawel7470
      Witam!
      Mam problem z ładowarka Jcb 520-50 sprawa wygląda tak że podczas jazdy gdy ładowarka sie rozgrzeje zapala lub mrugnie kontrolka (?) po czym pedał hamulca robi się twardy i silnik ma ciężej a gdy zgaszę ładowarke i odpale ponownie to pedał hamulca robi sie miękki i działa robi się tak cały czas jak jest rozgrzana. Czy może mieć coś z tym wspólnego pompa hydrauliczna. Pozdrawiam
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj