Skocz do zawartości

Polecane posty

TelefonyRadom    119

Witam Mam zamiar kupić kombajn do 100 tys, jutro jadę oglądać 78 s i 88s. I nie wiem co bd lepsze bardziej wydajne i miało większy komfort pracy? Proszę o podpowiedź :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Spokojnie 78 to wykosi. 

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

stantom    14

Podłącze się pod temat ja mam ochotę na 98, na co zwracać uwagę przy kupnie- co go najbardziej boli? 

TelefonyRadom    119

Techniczny w 88s bdb jak i 78s tyle że różnica ceny 10 tyś a w 88s mam rozrusznik i szerokie opony czego nie ma w 78  ale wygląd 88 do malowania  

Hiszpi    4

I co kolego kupiłeś kombajn?

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krisman1985
      Witam. Kupiłem niedawno dominatora 108 i zbliża się jego pierwszy sezon u mnie. Mam pytanie odnośnie kontroli strat. Jak sie to ustawia ? Mam kukurydze, owies, żyto, jęczmień ozimy, pszenicę. Jakim wartościom od 1-7 na potencjometrach odpowiadają ww. zboża ?  
    • Przez sonofwood
      Witam,
      poszukuję używanego wariatora młocarni do Dominatora SL rocznik 91. Znacie może jakichś szrociarzy w wielkopolsce?
    • Przez andrz17
      Witam forumowiczów. Żeby wymienić ogniwo w łańcuchu w podajniku pochyłym podpowiecie jak najlepiej za to się zabrać. Ogniwo zostało urwane i muszę je wymienić. Na łańcuchu bocznym żeby to było na środkowym to bym jakoś z okienka z góry to naprawił, a tak słaby dostęp.
    • Przez Akardin
      Witam , mam pewien problem , kombajn dostaje wibracji (az macha kabina przód tył ) podczas włączenia samej młocarni problem nie występuje natomiast jak załozyłem wszystkie pasy i włączyłem wszystko , sita podsiewacz wytrzasacze to powyzej 1000 obrotów na bebnie dostaje takiego jakby to powiedziec machania ze az macha całym kombajnem przod i tył , w czym może być problem może cos doradzicie ?

PS i jeszcze jedna sprawa jest moze jakies ustawienie wysokosci podnoszenia gdyz sama gardziej podnosi do samej góry natomiast z hederem słychać takie stukniecie i wyzej nie idzie tylko sprezyny na tlokach sie cofaja.
    • Przez jagodaxd1
      Witam,
      mam taki problem aczkowiek chcę wymienic łozyska na wale wytrząsacza i nie nie chcą mi zejść .
      próbowałęm wybijać i nie da rady macie jakieś pomysły jak je ściągnąć bez ucinania wału ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.