Skocz do zawartości

Polecane posty

TelefonyRadom    102

Witam Mam zamiar kupić kombajn do 100 tys, jutro jadę oglądać 78 s i 88s. I nie wiem co bd lepsze bardziej wydajne i miało większy komfort pracy? Proszę o podpowiedź :D

Wiadomość z agroFakt.pl

stantom    14

Podłącze się pod temat ja mam ochotę na 98, na co zwracać uwagę przy kupnie- co go najbardziej boli? 

TelefonyRadom    102

Techniczny w 88s bdb jak i 78s tyle że różnica ceny 10 tyś a w 88s mam rozrusznik i szerokie opony czego nie ma w 78  ale wygląd 88 do malowania  

Hiszpi    4

I co kolego kupiłeś kombajn?

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez cycu12
      http://olx.pl/oferta/claas-dominator-150-hydro-drive-CID757-IDeEEIw.html#afe597155d;promoted
      witam! sprzedam claas dominator 150 rok prod. 2005 kupiony w 2006 u polskiego dealera Korbanka, 1 właściciel, jestem osobą prywatną, cena atrakcyjna gdyż zależy mi na czasie pozdrawiam! 
    • Przez demo15
      Witam.
      Mam następujące pytanie, otóż czy ktoś spotkał się z przerobieniem napędu motowidła z łańcucha na pas klinowy?

Pozdrawiam
    • Przez radeklegia
      Witam.mam problem z czujnikami w swoim claasie mrygaja mi kontrolki nawet na pusto nie wiem czy tak powinno być jednego czujnika na wytrzasaczach nie mam,za sitami mam ale nie wiem czy dobrze ta listwa działa,na tym komputerze kabelek idzie od ustawień czułosci do tych kontrolek ale tego też nie wiem czy to jest dobrze podłaczone.jak ktos ma takie czujniki strat i na wytrzasaczach czy z przodu bo tam tez powinen jakis był ale go nie ma fajnie było by zobaczyc na fotkach

• Przez niutekTM140
      jak dostać się do rozrusznika w dominatorze 108SL? nie bardzo jest dojście i szukam innych sposobów. oznaczenie silnika OM 421