kevin25

warfama obwiazywacz podwójny sznurka - pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kevin25    158

witam poszukuje użytkowników prasy rolujacej warfama. Jeśli posiadasz taka prasę i masz obwiazywacz na 2 sznurki to prosił bym o kilka zdjęć mechanizmu i jprowadnicy sznurka wraz z jakims pomocniczym rysunkiem wymiarowania gdyż chciał bym przerobić moja prasę właśnie na 2 sznurki za każdy gest współpracy wielkie dzięki i pozdrawiam

JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Zefir    15

a tak mam pytanie może nie pomocnicze ale po co ci 2 obwiązywacze ? żeby szybciej owinąć ? ale według mnie to jest nie do przerobienia bo jak ? każdy owinie pół beli ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez xzibit0000
      Witam. mam problem otóż moja warfama z543 nie zbija belek. pracuje przy c-360 i gdy nabijam jej cisnienie 10-13mph to cisnienie podczas prasowania spada, gdy ,,niby'' belka jest gotowa do owiniecia, cisnienie wzrasta do tych 14-15mph, owijam siatką, wypluwam a okazuje sie że do środka ręke idzie włozyc i wychodzą jajowate i bardzo miekkie. jezdze 1 a przy małym wałku 2 i dusze ciągnik ile wejdzie i dopiero owiniam. wie ktos moze co musze wyregulowac? albo co moze byc przyczyna slabego dobijania bel. z góry dzięki. odpowiedzi pisze jak najszybciej bo sezon sie zaczal a gnoju nie chce narobic:(
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      witam mam zamiar zakupić prase warfama z 543 możecie mi coś powiedzieć coś o tej prasie czy robi dobre belki czy jest trwała i a i jak jest z częściami
    • Przez darkoe
      Witam. Mam takie pytanie. W mojej prasie maksymalnie można owijać bel siatką 3 raz. Tak jest farbtycznie. Jest czterostopniowa regulacja i maksymalnie można ustawić na 3. Chciałbym to przerobić żeby można było owijać na 4 lub 4 i pół. Chodzi o to że przy mocno kruchej słomie siatka pęka lub ją ściąga na boki. Kumpel ma new hollanda prase i on kruchą słome owija 4 i pół raz i nie ma tego problemu.
      Przesyłam zdjęcie regulacji owinięć siatką
      Myślałem o przedłużeniu tego płaskownika z 4 otworami. Co wy o tym sadzicie? To dobry pomysł?

• Przez darkoe
      Witam
      Mam pytanie do osób posiadające centralne smarowanie w swoich prasach.
      Na zdjęciu pokazuje swój problem

Chodzi o to że po zalaniu układu olejem silnikowym (SUPEROL CC30) zaznaczone na zdjęciach łączniki (filterki) zapychają się czarnym syfem i nie ma smarowania.
      wcześniej był nalany olej przez serwis i było wszystko ok. Serwisant oraz instrukcja obsługi mówią że powinien to być olej silnikowy.
      Może ten superol się nie nadaje?
    • Przez TheXxKamilxX
      Cześć tak jak w temacie mamy problem ponieważ ostatnio gdy belowaliśmy, urwała się prowadnica rolek w podbieraczu(warfama Z-543). Problem leży w tym że nie wiemy jak sie za to zabrać czy trzeba demontować cały podbieracz i nim ,,wyjeżdżać"(jeśli tak to w jaki sposób) czy można jakoś to rozebrać prościej i szybciej jeden bok (prawy )i wysunąć  ? Jeśli ktoś zetknął się z takim samym problemem i go rozwiązał prosze o szczegółowy opis
      Z góry dzięki za odp
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.