pro82tsa

PRONAR 82 TSA brak mocy

Polecane posty

pro82tsa    0

Witam. Mam problem z pronarem 82 tsa mianowicie jest problem z odpaleniem przy niskich temperaturach, przy dużym obiążeniu jest brak mocy nie kopci nie przerywa poprostu spadaja obroty. Nigdy tak nie było. (zrobił się słaby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik995    9

A może jest zapowietrzony na filtrze ? zobacz ten filter który znajduje się nad pompą wtryskową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pro82tsa    0

Filtr jest pełny paliwa i jest odpowietrzony.


Ostatnio były wymieniane końcówki wtrysków i były orginalnie założone igiełki 5 a teraz zostały założone 6 i czy to robi różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941

moze zle cisnienie ustawione na tych nowych ? jakie koncowki zakladales ? ruskie ? jak tak to mozesz wyciagac spowrotem wtryski i te ruskie do kosza wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941

wuzetem tylko i wylacznie, sa drozsze ale trzymaja przynajmiej i pyla jak trzeba. A turbina Ci pompuje ? jak slabo pali to moze cos z katem wtrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

He he :) kolego przewierć korek od paliwa bo nie masz ssania :) ja tak miałem w 82a i w c 330 na większych obrotach przerywało im  w c 330 zobaczyłem że koreczek ma dziurkę zapchaną przewierciłem ją i działa jak po remoncie ;) a w 82a kupiłem nowy korek i nie miał dziurki to nawet zapalić nie chciał :)

Edytowano przez MrCzesio123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj