Polecane posty

Renault7514    0

Witam mam problem z hydrauliką w Renault 7514. Tylny podnośnik jest słaby, ma problemy z podniesieniem agregatu uprawowo-siewnego, podnosi bardzo powoli i to na wysokich obrotach, tak samo jest na wyjściach hydraulicznych, nie może podnieść hydropaka z siewnikiem. Czy przyczyną może być pompa hydrauliczna, czy coś innego? Filtry zostały wymienione na nowe i nie ma żadnej poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2m    1

Jeżeli stało się to nagle, to raczej nie pompa. Ale z drugiej strony jeżeli słabo podnosi i na wyjściach hydraulicznych też jest kiepsko, to bardzo możliwe że to pompa. Aczkolwiek może jakieś uszczelniacze na siłowniku/siłownikach/tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault7514    0

Ten ciągnik kupiłem pod koniec tamtego roku , i problem z podnośnikiem już były, słabo i powoli podnosił pług 4 skibowy, a wyjść hydraulicznych nie miałem okazji sprawdzić, dopiero teraz to zrobiłem i słabo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2m    1

No nie wiem. Nie chciałbym Ci źle doradzić. Wg mnie to pompa.

Edytowano przez dawid2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault7514    0

Witam. Mam problem z tylnym podnośnikiem w Renault 7514, wymieniłem pompę hydrauliczną, filtry i olej, a podnośnik dalej nie chce podnosić. Jaka może być tego przyczyna, może to być wina rozdzielacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez voldemort
      Witam,
       
      Mam takie pytanie. Otóż planujemy zakupić nowy rozsiewacz do nawozów i jest to już mus bo stary ma już więcej dziur jak blachy. Chcemy zakupić rozsiewacz 2 talerzowy hydraulicznie otwierany i tymczasowo musiałby pracować z ursusem 3512 i tu zaczyna sie moje pytanie. Mianowicie jak wiecie jeżeli przy tym ursusie włączymy hydraulikę to odłączamy podnośnik i wtedy byłby problem z tym rozsiewaczem bo by opadał,,,,, I tu teraz moje pytanie. Czy da się w jakiś sposób zrobić tak, że w momencie gdy włączymy hydraulikę to podnośnik by nie opadał??? Bardzo nam na tym zależy właśnie żeby rozsiewacz był otwierany hydraulicznie, ale nie wiemy jak rozwiązać problem odłączania podnośnika.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jabu
      Witam, chciałem się dowiedzieć jak podłączyć 2 pompy hydrauliczne o wydajności 40 l każda pod rozdzielacz o przepływie 80 l.
      Czy wystarczy sam trójnik czy potrzeba jakieś zawory?
    • Przez pitero16
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś wzmacniane pompy do Renault 120.14 ponieważ chciałbym szybciej pracować ładowaczem(teraz jest tragedia) i jednocześnie lżej skręcać kierownicą bo teraz gdy jest zimny lub z dużym obciążeniem np. z paletą nawozu skręcanie jest prawie niemożliwe. Proszę również o jakieś wskazówki lub porady związane z tym problemem.
    • Przez aragor
      Witam,
      Proszę o pomoc i wyrażenie opini.
      Posiadam Renault 155.54 od niedawna. Jakiś czas temu miałem okazję popracować nim pierwszy raz w polu pod obciązeniem. Problem pojawił się właściwie po kilku minutach pracy.
      EHR działa mi z opóźnieniem (jakies 3-5s), pierwsza rzecz to hydraulika, jednak gdy ciągnik jest rozgrzany to to samo dzieje się przy zmianie biegów- wchodzą z opóźnieniem. Nie zapalają się żadne awaryjne kontrolki. Silnik pracuje równo jednak czuć że jest jakby słabszy. Pragnę dodać że wymieniałem olej hydrauliki na FUCHS. Filtrów niestety nie wymieniłem.
       
      Jednak czy takie objawy mogą wynikać z nieprawidłowego działania hydrauliki czy może sprawa jest głębsza.
    • Przez zetor3011
      Witajcie!
      Zakupiłem pompę hydrauliczną w firmie agrojan i heder podnosi lepiej niż na starej. Tylko problem ze wspomaganiem, a mianowicie ciężko kierownica się kręci jak się jedzie kombajnem to w miarę dobrze, tylko w miejscu skręcić to już ciężko. 1 obrót kierownicą w miarę spoko, ale dalej to już jest ciężko. Co może być przyczyną? Majster powiedział że pompa, no ale nie wiem- pompa angielska POMOCY
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj