Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam  chciałbym zakupić zestaw uprawowo-siewny z wydzwigiem do siewnika i nie wiem jakiej firmy wybrać   

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

petro11    24

A nie lepiej jakiś nabudowany? Z tym wydźwigiem to tylko luzy... Proponuje coś zwartego typu Kverneland np.

Wiadomość z agroFakt.pl

petro11    24

Do ilu KM trzeba i czy na bronie aktywnej ma być?

Jakbyś szukał siewnika 4m to zapraszam na PW.

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

narazie sam siewnik 4 m do 110 km 

Mój kanał na YT

przemek28_28    78

Do 110 koni chcesz 4 metrowy zestaw? Moim zdaniem nie da rady tego podnieść. Widziałem Ursusa 1634 w takim zestawie to piszczał agregat bierny, a siewnik amazone.

petro11    24

4cyl. i 110km...hmmm siewnik to 4metry da radę ale agregat np. bierny na lekkiej ziemi 150km trzeba a na bronie aktywnej bliżej 200. Musisz wiedzieć mniej więcej ilu konny będzie następny zakup bo jak do 150km to bym odpuścił i rozglądał się za 3metrowym a jak masz ziemie cięższe to na bronie aktywnej to 150KM w sam raz.

ziemię mam 3 - 6 klasa  

Mój kanał na YT

Sugob    0

U nas ciągamy rabe werka aktywnego plus amazone d8 4m deutz fahrem agrotronem 145 km i daje rade, tylko przód trzeba było konkretnie dociążyć ;-)

Mam już Amazone d8 /40 super i spisuje się świetnie  a ciągnik śmiga aż miło  sami zobaczcie  :)  https://www.youtube.com/watch?v=k5e_rgzqGis

Mój kanał na YT

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Witam. Zamierzamy wymienic w naszym gospodarstwie opryskiwacz na nowu lub dobra uzywke wielkosc okolo 600l. pracowal bedzie na obszarze 15ha z ursusem 3512. Obowiazkowo koncowki do RSM. Co polecacie nowy czy uzywka jaka pompa no co zwrocic uwage. Oczywiscie w rozsadnej cenie.
    • Przez Cinkowski96
      Witam, jaki nowy opryskiwacz sadowniczy ciągany 1000l z przystawką do jagodowych polecacie? Cena do 20 tyś zł.
    • Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?
    • Przez bel920
      kupiłem kombajn ponoć 1620 H ale według katalogu paski nie pasują , na tabliczce  kombajnu jest napisane typ 2107 a nr 2107 - 001971 , jak ustalić dokładnie model maszyny , prosżę o pomoc
    • Przez rojkow
      Witam. Posiadam Samozbierającą CLASS SPRINT 330 i padł mi Potencjometr. Mam problem z z doborem potencjometru bo nie mogę dobrze odczytać jaki to typ. Pisałem do jednej firmy powiedzieli ze tego typu juz sie nie dokupi trzeba dobrać cos innego. Może ktoś się orientuje co to za model albo co zamiast niego moge wstawic aby wszystko działało

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.