Skocz do zawartości

Polecane posty

petro11    19

A nie lepiej jakiś nabudowany? Z tym wydźwigiem to tylko luzy... Proponuje coś zwartego typu Kverneland np.

Wiadomość z agroFakt.pl

przemek28_28    41

Do 110 koni chcesz 4 metrowy zestaw? Moim zdaniem nie da rady tego podnieść. Widziałem Ursusa 1634 w takim zestawie to piszczał agregat bierny, a siewnik amazone.

petro11    19

4cyl. i 110km...hmmm siewnik to 4metry da radę ale agregat np. bierny na lekkiej ziemi 150km trzeba a na bronie aktywnej bliżej 200. Musisz wiedzieć mniej więcej ilu konny będzie następny zakup bo jak do 150km to bym odpuścił i rozglądał się za 3metrowym a jak masz ziemie cięższe to na bronie aktywnej to 150KM w sam raz.

Sugob    0

U nas ciągamy rabe werka aktywnego plus amazone d8 4m deutz fahrem agrotronem 145 km i daje rade, tylko przód trzeba było konkretnie dociążyć ;-)

Mam już Amazone d8 /40 super i spisuje się świetnie  a ciągnik śmiga aż miło  sami zobaczcie  :)  https://www.youtube.com/watch?v=k5e_rgzqGis

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez samson
      Witam, jaki trzeba wlać olej do hydrauliki do DX 85 ???? Kupiliśmy pług i jest chyba mało oleju bo nie może siłownika do końca wypchnąć.
    • Przez miki26
      witam. mam pytanie jaki olej sie lejej do hydrauliki i czy mozna mieszac . ile wchodzi tego oleju
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Valtra123
      Witam forumowiczów. Mam pytanie. Jaki ciągnik wybrać o mocy do 80 KM zastąpi Ursusa C-360, ponieważ potrzebuje ciągnika z napędem 4x4 i komfortową dość kabiną. Będzie zazwyczaj pracował jako pomocniczy ciągnik, czyli : z rozsiewaczem, bronami i z przyczepami podczas żniw, w których niestety trochę brakuje mocy, a w czasie transportu na dalekie odcinki po drodze jest zbyt prymitywny. Cena jaką możemy wydać to 65000 zł brutto.