Modusgd

Odszkodowania za słupy energetyczne

Polecane posty

Modusgd    0

Oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań za słupy energetyczne.

 

kancelaria@modusodszkodowania.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

mieszkam województwo kujawsko pomorskie gmina świecie gdzie was szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoter    13

dajcie sobie spokój u nas był wilki bum na słupy 3 lata temu i nie wypaliło a koszty poniesione !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Odszkodowania to wam wypłacą tak jak elektrownia, a swoje skasują.

Ja mam na szczęście tylko 2 słupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modusgd    0

Szanowni Państwo,

Uprzejmie wyjaśniam, że odszkodowanie, które może Państwu zaproponować elektrownia z pewnością jest zaniżone, zaś elektrownia wciśnie Państwu dokument zatytułowany "ugoda". Przede wszystkim sprawy tego rodzaju mają dwa etapy, elektrownia zazwyczaj dogaduje się co do służebności, nie co do odszkodowania.

A ewentualne oddalenia powództw wynikają z braku doświadczenia osoby prowadzącej sprawę. Jeżeli od razu kieruje pozew o odszkodowanie (który nota bene uzależniony jest od opinii biegłego) to nic dziwnego, że naraża swoich Klientów na koszty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Wszystko ładnie ,pomoc w takich sprawach zawsze mile widziana ,ale pytanie co z wynagrodzeniem  za osiągnięty cel ,jak zawarta jest umowa miedzy klijentem a waszym biurem? Czy umowa okresla jakąś sumę ,procent od wygranej sprawy ,czy macie swoje stałe stawki  ,jeśli tak to jakie i czy w umowie jest zawarty sposób płatności ,interesuje mnie czy od razu przy podpisywaniu umowy z biurem ,czy dopiero po wygranej sprawie lub ugodzie działającej oczywiście na moja korzyść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Jak dla mnie uczciwie by był taki układ że jak dostaniesz odszkodowanie to dasz im jakiś % z tego, wtedy to ma sens. A nie ładować kasę a i tak nic nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modusgd    0

Szanowni Państwo,

 

Umowa zawierana z naszą Kancelarią to umowa efektu. Jeżeli nie uzyskamy dla Państwa odszkodowania nie pobieramy z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie modusodszkodowania.pl w zakładce Oferta.

 

Udzielamy również darmowych porad prawnych, wystarczy przesłać zapytanie bądź dokumentację na adres kancelaria@modusodszkodowania.pl.

 

Modus to Kancelaria, nie firma odszkodowawcza, dlatego też wszelkich odpowiedzi udzielają aplikanci, adwokaci bądź radcowie prawni.

 

Podkreślam, że wynagrodzenie jest prowizyjne, nie widzimy również przeszkód w przesłaniu na adres e-mail wzoru zawieranej umowy z Klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

musze zobaczyc kto mi to prowadzi moze i wasza kancelaria. od 5lat nikt sie nie odzywa. Pewnie zlozyliscie te swoje pozwy jak posrednik rolnikow, na wielkie sumy a elektrownia wam dala lapowki i czekacie az sie wszystko przedawni. Gra nie warta swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

U mnie trwa to już 10 miesięcy, dopiero dostałem pełnomocnictwo do podpisania, w tym tępie, to prędzej ktoś zrobi prąd przesyłany drogą radiową, niż MY otrzymnamy odszkodowania, która nam naobiecywaliście. Ja na szczęście jestem jeszcze młody, i mam zapał do walki, więc albo odszkodowania od energetyki, ale pewnie od was, za wyłudzanie pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Kiedys dzwonilem do jednej kancelari to chcieli chyba 1000zl na cos tam to zrezygnowałem, najlepiej zeby nie ponosic zadnych kosztow poki nie bedzie efektow. Co do samego odszkodowania to niech płaca albo puszcza kable jakos ziemia lub przesuna, mam staw chciałbym go powiekszyc ( rybki, pomoscik jakis gril :D ) nie moge bo stoi słup:/ , działka budowalana kilkadziesiat metrow dalej stoi nastepny jak tam pobuduje dom..bym musiał sie odsunac od drogi z 50 metrow...dlaczego mam marnowac tyle dzialki jak mogłbym postawic 10 metrow od drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetzetor    2

ja już to przerabiałem. zawarłem ugodę. wynająłem bardzo dobrych prawników z Nihil Obstat Sp. z O.o. rozliczyliśmy się prowizyjnie.

 

nie wiem czy Modus ma jakieś wygrane sprawy na koncie ?

ale oni mieli całkiem sporo. zresztą mojemu zięciowi teraz też ugodę zawarli. chyba będą mnie już obsługiwać w 2 kolejnych sprawach bowiem specjalizują się w usługach prawnych dla rolnictwa(wycinka drzew bez odszkodowania, spór o dotacje z ARiMR lub Ministerstwem Rolnictwa) chuk wie kto za te sprawy odpowiada.

 

dobrze jakby mówili prawdę, że są dobrzy w sprawach dla rolnictwa bo ciezko na rynku o dobrą adwokacinę w tych sprawach. 

nie zawiedli mnie ostatnio to wierzę, że teraz też tak bedzie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli firma prawnicza jest dobra i widzi szanse wygrania takiej sprawy to warto zaryzykować a można trochę zarobić.


 

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Można trochę zarobić, a sporo można stracić. I do tego czas i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

A czas, nerwy i stracone pieniądze to już lepsza opcja? Jak już to mogę iść na taki układ, że jak coś dostanę to jakąś kwotę z tej wygranej mogę dać, ale nigdy nie zgodzę się na to żeby płacić coś komuś a i tak nic z tego nie będę miał, oprócz nerwów, straconego czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetzetor    2

ja zapłaciłem prawnikom dopiero jak uzyskali dla mnie odszkodowanie. porozumieliśmy się co do prowizji od wywalczonej kwoty i tak było najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Już niedługo będą prowadzone zbiory kukurydzy i jak zawsze pojawia się ten sam problem. Jak sobie radzicie z dzikami w kukurydzy? Czy jest ktoś odpowiedzialny za to że niszczą nam kukurydzę? Czy można uzyskać jakieś rekompensaty?
    • Przez everto
      witam,
       
      chciałbym zasięgnąć opinii na temat kasacji słupa energetycznego. chce postawić garaż (dość spory) ale przeszkadza mi słup. mieszkam na końcu linii i jest to ostatni słup od którego idzie linia do domu. wymysliłem sobie by go całkiem skasować i zrobić przyłącze do nowo pobudowanego garażu a już potem do domu. wymiary podałem na mapie i
       
      chciałbym wiedzieć jaki byłby koszt takiej przeróbki i co o tym sądzicie?? oczywiście zgodnie z planem
       
      mapa <link>
       
      p.s. czarne to już istniejące budynki, stara instalacja elek.(lini, słupy)
      niebieskie woda, hydrant
      czerwone to plany garażu i nowego przyłącza
      fiolet chwilowe przyłącze ( linka fińska i drewniane słupy, elektryk pow. ze dzień roboty i około 500-1000 zł za to)
    • Przez Junior01
      Hej, wszystkim,
       
      Jestem w takiej sytuacji - budynek mojego ojca uległ spaleniu, dosyć poważnemu. Był to obiekt mieszkalno-gospodarczy. Wiekszą część zajmowała ta część gospodarcza. Było tam siano (piętro) i maszyny (parter). Również na parterze było mieszkanie, gdzie mieszkała kuzynka. Niby wynajmowała, ale płaciła tylko za media własne. Pozar powstał prawdopodobnie na skuter uszkodzenia instalacji kominowej, sąsiedztwo siana i nieszczęście. Straty są dość poważne, z budynkiem jest kiepsko. Maszyny udało się uratować, drobne uszkodzenia są. Mieszkanie kuzynki zostało zalane. Nic im sie nie stało. Do mieszkania nie da się z tym momencie wrócić, i nie wiadomo czy kiedykolwiek się da. Mienie kuzynki (meble etc) było ubezpieczone. Ale - teraz chodzi o ojca. Poniósł ogromne straty. Nie wiem jakie są szanse na ubezpiecznie. Fakt, instalacja nie była nowa. Ale większy problem - brak zaświadczenia od kominiarza na bieżący rok o czyszczeniu kominu.Leżało to w gestii kuzynki. Nie zrobiła tego. Jak oceniacie szanse na otrzymanie ubezpieczenia ?
       
      Sorki że tak może nie po kolei i nieskładnie napisałem, ale troche mną wstrząsneły te wydarzenia.
    • Przez Kamillo0
      Witam.
      Próbowałem znaleźć taki temat lub podobny, nie udało mi się. Może źle szukam, może przeoczyłem. Problem mam związany z tematem i czas nagli więc też zależy mi na waszej pomocy. Nie jestem też pewny działu wiec jeśli jest zły to proszę moderatorów o przeniesienie.
      Pewnie nie tylko ja i nie tylko moje działki zostały uwzględnione w planie budowy linii wysokiego napięcia. W związku z tym obecna linie energetyczne muszą być przebudowane w miejscu krzyżowań się sieci. U mnie przebudowa ta dotyczy 5 działek. 2 z nich zostały już przebudowane czyli linie puszczone ziemią co w związku z tym pola zostały przekopane a zboże zjeżdżone.
      Miałem już raz taki problem z budową sieci internetowej, wtedy nie otrzymałem żadnego odszkodowania więc upomniałem się po jakimś czasie i otrzymałem marne pieniądze aby się odwalić.
      Tym razem nie chcę za to co należy się mi karmić robotników bo to mi się należy za zniszczone uprawy a nie im. Pan od odszkodowań powiedział, że się dogadamy, pieniądze do ręki bez kwitków. Z tego rozumiem, że ja dostanę znów marny grosz na otarcie łez a on resztę i wszyscy będą happy jeśli oczywiście trafią na ciemnego rolnika.
      W związku z tym domyślam się, że zapewne nie tylko ja mam taki problem i chciałbym zapytać tych którzy ubiegali się o takie odszkodowania a może nawet są w takim samym punkcie jak ja. Ile należy mi się odszkodowania, co mam robić i gdzie się o to zgłosić abym nie został znów oszukany.
      Proszę o szybkie odpowiedzi, dziękuję, pozdrawiam.
    • Przez Bartek2997
      Witam.
      Mam pytanie,może nie powinno być ono na tym forum ale może ktoś się z tym już spotkał.
      Mianowicie na mojej działce został wykonany odwiert gazu,który miał na celu dostanie się do drugiego pokładu tego surowca.Dogadałem się z przedstawicielami że zostawię im kawałek nieprzeoranej działki (ok. 20a z 1.20ha) aby im było łatwiej tam pracować.
      Jak wysokiego odzszkodowania mogę się spodziewać za takie coś?
      Dodam że na reszcie działki mam zasiany łubin.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj