janbaa12

11-sto miesięczny może pokryc krowę

Polecane posty

arni251    5

Podłącze sie. Otóż mój lm 16 miesięczny w wadze ponad 400 kg nie chce bardzo iść na krowy. Próbuje skakać ale tak jakby się wstydził, nie wiem czy się nauczy??? Co robić jak coś?


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

.

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to zależy od byka i wyglądu krówki . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

byka nalezy poszczać do krówki, mamki zwłaszcza jak jest cielakiem,jak za młodu sie zbierze to sprawować sie będzie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
8 godzin temu, OlaSochal napisał:

witam czy to prawda ze byki niechco rosnac jak ich sie puszcza do krow ;wazne

jak dużo puszczany to wolniej rosnie ale jak tylko sporadycznie  to bez roznicy byle żarty był to rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaSochal    3

tak dokladniej jest jalowka z 500 kg 17 miesiecy ladna i moze by na mleczko byla ,ale tez mam byki w tej wadze i ciezsze tez sa i jak pomyslelismy zeby ich polaczyc bo niemozna zauwazyc kiedy sie latuje i kiedy wezwac weter a tak to by poprubowal ale tez by puzniej dalej byk rusl a nie stanol w miejscu ,dzieki za odp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

bo niemozna zauwazyc kiedy sie latuje i kiedy wezwac weter a tak to by poprubowal ale tez by puzniej dalej byk rusl a nie stanol w miejscu

Miałaś pod górkę do szkoły?   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, OlaSochal napisał:

tak dokladniej jest jalowka z 500 kg 17 miesiecy ladna i moze by na mleczko byla ,ale tez mam byki w tej wadze i ciezsze tez sa i jak pomyslelismy zeby ich polaczyc bo niemozna zauwazyc kiedy sie latuje i kiedy wezwac weter a tak to by poprubowal ale tez by puzniej dalej byk rusl a nie stanol w miejscu ,dzieki za odp

 

17 miesięcy to już dawno powinna być zacielona . Wezwij weta , da zastrzyk , za trzy doby pokryje i zaoszczędzisz sobie kombinacji . Jak razem nie były to jedno i drugie rosnąć przestanie , bo jak to bykowi , tylko jedno będzie mu w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
8 godzin temu, Sean napisał:

Miałaś pod górkę do szkoły?   :P

Miałeś nie miałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do kobiet mówisz "On" ? O.oO.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 22.05.2018 o 22:41, OlaSochal napisał:

witam czy to prawda ze byki niechco rosnac jak ich sie puszcza do krow ;wazne

rośnie tak samo gorsze jest to że poczuje jak to jest i jak jakaś się będzie latować to sobie z nim rady nie dacie wścieknie się i będzie nieprzewidywalny  chyba że planujesz go zatrudnić na tym stanowisku na pełen etat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, nikolas29 napisał:

Miałeś nie miałaś 

ON, to się mówi jak ma ogON, a ONA jak jest bez ogONA.   :P    :D

23 minuty temu, szczypka napisał:

rośnie tak samo gorsze jest to że poczuje jak to jest i jak jakaś się będzie latować to sobie z nim rady nie dacie wścieknie się i będzie nieprzewidywalny  chyba że planujesz go zatrudnić na tym stanowisku na pełen etat 

Fakt, raczej bym się nie nachylał przed nim, bo jak za bolcuje to z tydzień się nie wyprostuje.      xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Do kobiet mówisz "On" ? O.oO.o

przecież to chlop..tylko jaja sobie robi i fotke w logo wstawil,,ty sam pomysl jak się mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj