sylwek20prosto

jaki siewnik do ursusa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MateuszP    0

Ja osobiście brał bym 3m poznaniaka albo 3 m meprozeta a ile chcesz na niego wydac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
Ja osobiście brał bym 3m poznaniaka albo 3 m meprozeta a ile chcesz na niego wydac ???

Też mi się tak wydaje.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

To najlepiej jakiś używany 3 metrowy amazone.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Poznaniak byłby chyba najlepszy. Zależy oczywiście jakie fundusze chcesz przeznaczyć.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejko    1
elo jaki wybrac siewnik do u c-411 firma i szerokosc moze ktos ma cos takiego niech sie wypowie z gory dziekuje.POZdeo

 

gorąco polecam swienik marki Amazone

najlepiej Amazone D7 special, posiadam taki pracuje z nim ursusem c-360 i jestem bardzo zadowolony, w siewniku posiadam elektryczne zanczniki i sciezki, jezeli nie zalezy Ci na bogatym wyposazeniu to Amazone D7 standart nieco skromniejsza wersja ale takze z duza skrzynia o szer. 3 m Amazone to najlespza marka jezeli chodzi o siewniki, jezeli chodzi o czesci otrzymasz je w kazdym sklepie z sieci Grene i nie tylko.

zycze dobrego zakupu siewnika

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@maciejko mogłeś użyć opcji EDIT, a nie napisałeś post pod postem. A tak wogóle to polleecam siewnik Amazone D08...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejko    1

@toendt wiem wiem ale pisalem to na kacu a raczej jeszcze chyba po wczoraj mialem fazke i mi sie cos potegesilo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3
Ja bym sobie głowy nie zawracał siewnikami mechanicznymi do tego ursusa to bym wzioł siewnik pneumatic ACCORD

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9820820ee9dc185.html SAM MAM TAGIEGO

Fajny siewnik ale chyba drogi. Jakie ma zapotrzebowanie na moc?

Ja bym wybrał amazone ale szukaj takiego siewnika żeby miał tabele wysiewu czytelną.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawdfarmer    0

poznaniak a szerokość tak ze 3 metry

 

 

A może kolego udowodnisz dlaczego akurat taki, to jest jest typowe nabijanie postów, więc proszę o uzasadnianie swoich wypowiedzi


U-R-S-U-S C330 siła i potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A jaki areał masz do opsania jesli nie jest to duży to kup sobie poznaniaka 3 metry a nawet trochę mnie, za takie pieniądze jak chcesz przeznaczyć to juz kupisz zdrowy siewnik, a i nie dużo bys dołożył do nowego, jeśli natomiast twój areał uprawy jest znacznie większy warto zainwestować w sprawdzony sprzęt typu: Amazone czy Hassia. Za takim sprzętem idzie jakość wykonania precyzja siewu na pewno lepsze jest wyposażenie i dłużej ci posłuży.

 

Wybór pozostawiam tobie póki co życzę udanego zakupu, i jeśli masz jeszcze pytania to pisz!!!

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1210
      gdzie szukac przyczyny ze siewnik w pewnym momencie mniej wiecej na obrot kola przestaje siac. nie bylo ztrzymania, podnoszenia czy cofania. caly czas jazda a tu takie przerwy jak na zdjeciu. co moze byc przyczyna skrzynia bezstopniowa, lancuch czy moze aparaty wysiewajace. na drugim kawalku nie ma czegos takiego a na jesieni mniej ale sie pojawilo tez


    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez roni9411
      Witam, podpowie ktoś jak ustawie na przekładni w siewniku na wysiew 15.9 cm, to około 84 tys ziaren i wklepie w sterowniku też 84 tys a chwilowy wysiew na seckjach pokazuje mi od 85 do 90 tys nasion. Jak kręciłem kołem to zgarniacz ustawione tak że nie łapały dwóch ziarenek. Zębatki w oryginale nic nie pozmieniane. Ciśnienie trzymam koło -55
      Gaspardo mte 6 skecyjny. 
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
    • Przez adek1234
      Witam,potrzebuje pomocy w ustawieniu znaczników w siewniku Agromasz sn300 2022 rok.
      Niech ktoś napisze na jaka długość są wysunięte znaczniki żeby przejazd nie był za blisko ani za daleko od ostatniej redlicy
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj