ktos

Elektronarzędzia do warsztatu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
akmaly    707

Ostatnio kupiłem Celmę PRCz 13GEO - linia dla sieciówek więc bez szału ale wykonana bardzo dobrze, wierci się wygodnie choć nie jest najmniejsza. 950W czuć że chce wiercić i zajechała już więcej niż jedno wiertło a nadal jak nowa:) Koszt ok 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Tego małego Boscha mam więc mogę coś napisać. Żonie czy dziewczynie zdjęcie zawiesić to tak. Jest lekka, do pierdół bedzie, ale do czegos wiekszego ciężko idzie, główkę bierz samozaciskową bo klucz jest denerwujący. W castoramie u mnie ten kosztuje 218zł


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

także mam same boschy, wiertarkę 710w z bezkluczykowym uchwytem, małą szlifierkę 850w, i dużą 2200w, choć na wiertarkę trochę narzekam, czasami uchwyt się zatnie, a wyskakujący przełącznik lewo-prawo to norma, choć raz już byłem z tym na gwarancji, wo wogóle nie dało się zmienić kierunku, ale za to szlifiereczki zacne.

dodam że wszystko z niebieskiej linii, no i gwarancja na 4 lata, to mnie skusiło bo miałem już brać makitę z dwuletnią gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

szlif boscha 720watt kupisz za 200zł

bosch i makita daja 2 lata gwarancji, a po rejestracji na ich stronach dostajemy jeszcze rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

szukam  ukośnicy do  cięcia stali ktoś coś poleci     z dobrych firm    ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Mała GA5030 chodzi u nas ponad 5lat, jako jedyna szlifierka na gospodarce, z czystym sumieniem mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

Z elektronarzędziami jest jak ze wszystkim- zależy jak trafisz.... Kilka ładnych lat temu brat kupił szlifierkę kątową 230mm w biedronce i o dziwo skubana twardo się trzymała, chociaż łatwego żywota to ona nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Piła ukośna jest tańsza i też szybko tnie. Taśmowa tnie precyzyjnie jak jest nowa piła, po pewnym czasie krzywo tnie albo pęka a wymiana kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ta wymiana kosztuje mnie 170 zł i tnie miesiąc H18n9... Ukośnica była u mnie i nie zapewniała połowę tej precyzji jaka zapewnia piła taśmowa nie mówiąc już o tym że skończył się wieczny syf w miejscu cięcia, odpadła też dodatkowa obróbka krawędzi po cięciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Do profili sie nei nadaje żasłabatą  którą podałeś   Ztego co się orientowałem dobra  piła taśmową to około 3 tysi   Ja się zastanawiam nad ukośnicą  RAGE 3  do cięcia metalu drewna oraz  aluminium  do firmy na dobry początek wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jak się kupuje takie narzędzia warto złapać kogoś kto zaopatruje firmy. Można wtedy zobaczyć sprzęt na żywo w akcji. Co do ukośnicy u mnie przy całodziennym użyciu nie sprawdziła się absolutnie. Tnę różne materiały przeważnie stale lepsze niż St3. 

 

 

http://www.cnc.info.pl/topics66/tasmowa-czy-tarczowa-przecinarka-do-metalu-vt7690.htm

 

Wiem że to inne forum ale tam jest sporo ludzi którzy obrabiają stal.

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

tez tam od jakiegoś czasu zaglądam. nadal niekupieniem Piły do ciecia metalu ktoś cos poleci dobrej firmy ? moze ktoś ma maszyny polskiej firmy cormack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Marka Celma to jeszcze istnieje? Wczesną wiosną był wysyp ich wiertarek w marketach budowlanych, a teraz ani jednej sztuki znaleźć nie mogę. Nawet w internetowym sklepie fabrycznym braki w wiertarkach udarowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik77    0

Odświeżam, rozkręcam swój biznes i szukam elektronarzedzi ale profejonalnych, co polecacie? Jakie marki się najlepiej sprawdza? Co sądzicie o aeg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Ja ostatnio gadałem z właścicielem dużej firmy budowlanej, polecał Milwaukee. Używali kiedyś makity ale mówił że się pogorszyła z jakością. 


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik77    0

Panowie co myślicie o AEG? Nada się jako sprzęt do trudniejszych zadań, przede wszystim intersuje mnie pilarka tarczowa, tylko czy akumulatorowa da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

nie wiem jak pilarka ale wkretarka nie do zajechania ,ale jak kupować to powyżej 18V

Bosch 12v po dwóch latach aku szajs

ostatnio mialem okazje popracować wkrętarką kumpla  Prakside 20v to sie zdziwiłem co potrafi 8h na jednej bateri O.o

wiem że to marketówka ale godna uwagi ,

otwornice do stali z Prakside kopiłem ,testy przeszły tez pozytywnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj