ktos

Elektronarzędzia do warsztatu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WitekW    0

Ja z tanich polecam EINHELL. Mam znajomego który pracuje w sklepie z elektronażędziami. Z tego co on mówi Bosch nigdy nie uznaje gwarancji zawsze jest wina klienta. Firma einhell wymienia sprzęt na nowy.

Z drogich to firma FESTOOL


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Taa Einhell bardzo pasuje do tej trójki. Chyba gorszego szajsu to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Einhell jest tani i za te pieniądze ma dobry serwis


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter1222    156

Zdecydowanie Bosch i makita ,są to konkretne narzędzia ,mam małą wiertarkę makity już 3 lata i nie mam do niej zastrzeżeń. Mi tam zbytnio takie profesjonalne nie potrzebna ale czasami mam okazję w robocie pracować boschem lub makitą.


Sprzedam siano i sianokiszonkę w belach ,możliwy transport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459
http://www.contakt.pl/szlifierka-ktowa-850w-bosch-gws-850-p-913.html?osCsid=57f59678ab5e289dfd329ed938b8d114 polecacie ten sprzęt? stary einhell padł więc może coś porządniejszego kupię. Ewentualnie czekam na inne propozycje w tej cenie.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

U mnie to nie ma lepszych szlifierek katowych od bułgarów (aeg wsba elprom) .Mam 2 duże szlifierki to jedyne do dołożyłem to "łagodny rozruch" czyli kostki z trzema przewodami odpowiadające za powolne nabieranie prędkosci (trochę to odciaży tryby ponieważ nowe są praktycznie nieosiągalne) . Co do wiertarek to mam boscha (niebieskiego) około 1000W i 2biegi (choć stary to jednak za***isty sprzęt gdyż posiada stabilizację obrotów pod obciążeniem czyli nie zatrzymam jej nawet na niskich obrotach). Polecam każdemu kto potrzebowałby wiertarki nabyć jakiś sprzęt taki 2-biegowy z aluminiową obudową przekładni i udarem ponieważ będzie wszechstronny a jednocześnie wytrzymały. Miałem kiedyś jeszcze celmę ale choć był to dobry sprzęt to zacinała się głowica i wiertła trzeba było mocować w imadle :D (nowej główki nie mam gdzie nabyć). małe 2-biegowe wiertarki celmy to też solidny sprzęt (mam taką ale obecnie czeka na remont)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Wiertarki Celmy to jest super sprzęt. Tylko niestety muszę was rozczarować, to w cale nie jest polski produkt.

Produkowane w Polsce w bardzo dobrej jakości, ale na licencji Bosch.

Mała Celma zielona a identyczny Bosch jest niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja to specjalnie uwagi nie przykuwałem nigdy do żywotnosci. Zwykle jak brałem to tania aby była, mocna i wygodna. Takie były szlifierki einhela ale w ciagu roku 2 sztuki poszły, tylko ze na gwarancji nowe dawali. szkoda że sie psuły ale zywot też ciezki miały. Tylko że naprawde mocne były iwygodne.

A kolega znowu postawił na Makite a miał i boscha i skila i faktycznie kilka narzędzi juz ma. 1 była wyżynarka do metalu, ale rozwalił głowice bo ciął za grubą blache. mała kątówka i duża, wkrętarka z walizką, przecinarka do drewna i teraz chyba najlepszy bajerek wiertarke 1200W, jak w metalu skleszczy a wiertło nie pęknie to mozna obojczyk składać :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b00rek    0

Ja bym proponował tych producentów:

-Bosh Professional [niebieski]

-Makita

-Celma wink.gif

 

Polecam Makitę z własnego doświadczenia. Swoje narzędzia Makity i Kressa zakupiłem przez internet na www.megaobrabiarki.pl i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Może się mylę ale mi to reklamą zalatuje, konto utworzone wczoraj, pierwszy post i od razu polecający konkretną stronkę.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henes    11

Chcę kupić klucz elektryczny udarowy.Taki,który będzie przydatny do napraw ciagników i maszyn rolniczych we własnym gospodarstwie rolnym.Bardzo proszę o opinie,szczególnie posiadaczy takiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akro    2

Dziwne nie zwracać uwagę na żywotność. :D Dla mnie to najważniejsze co przy elektronarzędziach się liczy. Jak pracuje się nieustannie, nie dba się o sprzęt, który chodzi w pyle i kurzu. Ostatnio przez mniej środków kupowałem nowe elektronarzędzia i zamiast Boscha i Makity kupiłem tańszego Trytona i jestem zadowolony. Udało trafić na dobry i stosunkowo niedrogi produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Kupilem uzywke Fein szlifierke katowa 800w, sprzet rewelacyjny i tyle i zaden nie ma do niej podlotu. Polecam jeszcze Makite 9565CVR (czy jakos tak) tez bardzo dobra ale nowka to 700zl.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

u mnie pracują narzędzia z Japoni, tzn. Makita i Hitachi, dają radę

w pracy mam jeszcze młotowiertarkę Bosch- nie do zatrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akro    2

Dla mnie Makita jest za droga. Tak samo zresztą Bosch. Dobre sprzęty, ale porównywalnej jakości można znaleźć w lepszej cenie. Przynajmniej u mnie tak było, nie mam nic do zarzucenia swoim elektronarzędziom. Pewnie zresztą wśród tych drogich zdarzają się jakieś nieudane egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Co sądzicie o narzędziach firmy JCB? Widziałem ostatnio w sklepie, że dają na wiertarki 5 lat gwarancji. Ceny też sporo niższe od Makity.

Edytowano przez mtz82r96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Dla mnie Makita jest za droga. Tak samo zresztą Bosch. Dobre sprzęty, ale porównywalnej jakości można znaleźć w lepszej cenie. Przynajmniej u mnie tak było, nie mam nic do zarzucenia swoim elektronarzędziom. Pewnie zresztą wśród tych drogich zdarzają się jakieś nieudane egzemplarze.

po kilku akcjach z tańszym sprzętem, który popsuł się akurat wtedy kiedy był najbardziej potrzebny postanowiłem się wyposażyć tak jak pisałem powyżej w narzędzia Makita/Hitachi i od trzech lat nie dokupuję sprzętu, przynajmniej takiego który już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akro    2

Mój kolega z pracy z kolei używa niedrogiego Trytona. Jego dwubiegowa wiertarka (!!!) tej samej mocy była tańsza od słabszej i markowej wiertarki z jednym biegiem. Używa jej już z powodzeniem do prac domowych i majsterkowania już dwa lata. Zależy na co się trafi. Niestety każde elektronarzędzie prędzej czy później się zużyje, pytanie tylko jak długo pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Używa jej już z powodzeniem do prac domowych i majsterkowania już dwa lata.

I tu jest całe sedno. Taka Makita, czy Hitachi też wytrzymuje kilka lat bez awarii. Z tą różnicą, że te sprzęty pracują po 16 godzin na dobę przez sześć dni w tygodniu. Jak ktoś wierci jeden otwór w ścianie pod obrazek w ciągu roku, to sprzęt z marketu jest dobry. A jeżeli ktoś ma zamiar używać w warsztacie, to na marketowym sprzęcie daleko nie zajedzie.

Mój kolega z pracy z kolei używa niedrogiego Trytona. Jego dwubiegowa wiertarka (!!!) tej samej mocy była tańsza od słabszej i markowej wiertarki z jednym biegiem.

Skąd wiesz, że tej samej? Bo to co jest napisane na naklejce o niczym nie świadczy. To jest wzięte z kosmosu i ma się nijak do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Mam młotowiertarkę parkside z lidla, kuła jakieś 3 dni fundament przy przeróbce obory, ciągle coś się wierci na warsztacie - nawet wiertłami stopniowymi dziury 32mm w płaskownikach 5mm aż mało rąk nie urwie, chodzi jak nowa a ma już 2 lata więc marketowe to nie znaczy że szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

przy podobnym natężeniu pracy jak u Ciebie u Mnie wytrzymał 10 lat bosch od rumuna. Ale nigdy więcej takich gratów nie chce ważyło to masę kilo a mocy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj