Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wilhelm    401

Kolega jeszcze z czasów szkolnych, prowadzi produkcje zbóż na kwalifikat, dodatkowo handluje nawozami, środkami, przedstawiciele firm chemicznych co roku zakładają na jego polach jakieś doświadczenia herbicydowe, fungicydowe i regulatory oczywiście też.. Porównując przez dwa kolejne sezony, działanie Medaxu a trineksapaku, doszło do tego że facet nawet nie ma w ofercie Medaxu.. Twierdzi że efekt regulacji nie odbiega od działania samego CCC i nawet nie zamawia tego preparatu..

Pierwszy71    1

Tylko pytanie brzmi: czy jest to skuteczny środek? 

W temacie o Medax Top ludzie narzekają. 

Za to w temacie o regulatorach wzrostu wychwalają, a narzekają na moddusa :D Obie substancje są dobre, ale posiadają jakieś swoje minusy, nie oszukujmy się również - przy skracaniu można popełnić dużo błędów ja więc trochę z przymróżeniem oka patrzę na te opinie. Bo po prostu wiem że niektórzy wolą narzekać na czym świat stoi zamiast popatrzeć na to jakie błędy się zrobiło przy zabiegu.

Wiadomość z agroFakt.pl

KULAWA_KOZA    88

Jaka dawke dajecie Medax Top? najlepiej go stosować kiedy? pierwsze kolanko czy w fazie strzelania w zdzbło?

pawelol111    719

Ja nie stosowałam modusa ale o medax top to mogę powiedzieć że robi genialną robotę jako regulator wzrostu

W jakiej dawce stosowałaś, w jakiej fazie i czy mieszałaś z CCC?

jahooo    289

Widzieliście zaproszenie na nowe Webinarium ? Będzie omówienie ten nowości Medax Max.

ejczbio    24

Co do Moddusa Start, jeśli ktoś będzie go stosował niech zostawi kawałek kontroli nieopryskanej, tak dla porównania. Zaprzyjaźniony agronom twierdzi, że to czysty marketing jeśli chodzi o dokrzewianie.

piotrek1995    0

Witam, kupiłem pszenicę jarą "arabella". Co sądzicie o tej odmianie. Klasa ziemi 3, woj.podlaskie.
Nawóz przed sianiem plantavita NPK 7-20-30+2,5S będzie dobry? W jakiej ilości sypać i ile później sypać saletry? Jakie dobre opryski na jarą? Pole pryskane roundapem. Pozdrawiam :)

greg91    3

Coś mi się odbiło o uszy że kg medax max będzie kosztował około 200 złotych

Medax Max 3kg- 492zł mi proponują

mf25    7

Mam zasiana pszenice po kukurydzy pod koniec listopada i niewychodzi z ziemi bedzie cos z niej ? niektore ziarna maja kielek a niektore nie

slonju77    13

jest ok ja tak pryskam z pumą możesz zejść przy pszenicy jarej do 0,8 litra przy sprzyjających warunkach

Edytowano przez slonju77

Gaborrolnik    2

Stosowałem oba antywylegacze no i oczywiście CCC. Jestem zadowolony zarówno z medaxa top jak i modusa. medax mógł być stosowany do fazy 39, a modus można było dawać później ale z kolei potrzebuje dobrej pogody żeby dobrze skracał. Ten nowy medax max wydaje się być ciekawy, ja chętnie spróbuję u siebie w tym sezonie

ogar118    62

Ile muszę dać starane z atpolanem na przytulię mocno poturbowaną po DFF (okółki są biało różowe) żeby ją wyciąć? Czy liczyć że jeszcze padnie?  

Murphys    4

Mam zasiana pszenice po kukurydzy pod koniec listopada i niewychodzi z ziemi bedzie cos z niej ? niektore ziarna maja kielek a niektore nie

Moja tez biednie wychodzi, cos sie pokazuje dam jej szanse jeszcze z 2 tygodnie najwyzej ostatniego 28-31 marca wsieje jara.

Poki co za 2-3 dni jade z saletra.

loquito    16

Ale ta cena chyba aż tak rewelacyjna nie jest w tamtym sezonie to medax top można bylo kupić po 95 zl brutto na butelkę 1l.

Można było, bo sam po tyle kupowałem, ale w tym roku medaxa top wcale ma już nie być, a jak jeszcze gdzieś jest to po 135 za litr ;)

Edytowano przez Mateusz19980916

mds212    151

Ktoś miał pszencia jarą Serenada i moze coś o niej powiedzieć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez krystiano35
      Witam.Mam ciągnik ursus 3512 od pewnego czasu zaczą dymić dużo więcej wtryskiwacze ustawłem na 190 bar tak jak zaleca instrukcja,luz zaworowy ustawiłem 0,3 też zgodnie z instrukcją i ciągnik dalej dużo kopci wydaje mi się że przestawiła się pompa wtryskowa chciałbym zmniejszyć mu dawkę paliwa ale dokładnie niewiem gdzie i o ile tą dawkę paliwa zmniejszyć. Pomóżcie Prosze

Ortografia. @quercus
    • Przez Butowsky
      Witam. Kupiłem traktor Case International 574 do remontu i mam problem gdyż Traktor nie odpala. Po użyciu samostartu pali na dotyk po zgaszeniu silnika i powtórnej próbie go zapalenia ciągnik nie daje znaków życia, Nie idzie go odpalić nawet gdy silnik jest ciepły jedynie za pomocą samostartu lub plaka. Proszę o pomoc.
    • Przez Mario35
      Witam Wszystkich na forum. Jestem na kupnie Case mx, interesował by mnie case 130km. Trafił mi sie ładny i za dobre pieniadze case mx110 we francji tylko troche za słaby, i tutaj pytanie czy jak bym kupił tego mx110 to jak mu zwiekszyc moc tak do 130km. Prosze o pomoc i jakies podpowiedzi. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez W0jcik
      Witam
      Potrzebuję szybko pomocy w dojściu do przyczyny wycieku 
      Olej cieknie w miejscu w którym wchodzi wodzik od pompki hamulcowej do mostu. te miejsce zakrywa podrywa która unosi sie podczas wciśnięcia pedały hamulca, wtedy olej dosłownie wylewa się spod tej pokrywy.
      Czy ktoś miał podobny problem i co jest tego przyczyną.

(Na schemacie ten dekielek jest zaznaczony numerem 10)