Skocz do zawartości

Polecane posty

thug    196

tribenuron działa tylko nalistnie chaber musi rosnąć  ale potwierdzam jest bardzo dobry tak samo metsulfuron metylu 

napiszę tak najlepiej działa oczywiście chlorotoluron  ale ze względu na wrażliwość na tą subst niektórych odmian ja poszukując rozwiazania na chabrowym polu zastosowałem  2 litry boxera +0.15 dff+ 12 g gleanu o dziwo było prawie czysto od chabra synergizm działania

masa24    55

juz zamowilem expert met ,  to moze na polu z chabrem  expert met+ granstar?  mozna ggranstar stosowac jesienia?

thug    196

można ale helm tribi  wychodzi sporo taniej generyk ale bdb jakośći

Edytowano przez thug

Wiadomość z agroFakt.pl

koczas    53

Witam, dziś zaorane po burakach jutro albo środa uprawa i siew.

I teraz podpowiedzcie jak lepiej zrobić. Na pewno trochę grud będzie, więc czy zastosować dwukrotny przejazd agregatem biernym i siew w delikatne już grudki po podwójnej uprawie, czy przejechać agregatem jeden raz, zasiać w gruzowisko i powałować??

mj23    3

Mialem siać na wiosnę pszenicę Arabelę, ale wyczytałem , że to przewódka i teraz mam dylemat. Siać na wiosnę , czy koniec października, teraz rośnie tam gorczyca. Dodam, że jest to uciążliwe pole, mokre, zawsze najpóźniej siane. Będę wdzięczny za sugestie.

bartekd91    3

Patrz na pogodę, pewnie ze lepiej teraz jesienią siać, z tego co wiem najlepiej wysiac ja tak żeby wzeszla i zeby przyszla zima. Na wiosnę sąsiadowi sialem tybalta na samym poczatku marca i to właśnie zdążyli w miare uchronić ja przed susza, a wszyscy wkolo sie śmiali co te glupki robią przrviez
Patrz na pogodę, pewnie ze lepiej teraz jesienią siać, z tego co wiem najlepiej wysiac ja tak żeby wzeszla i zeby przyszla zima. Na wiosnę sąsiadowi sialem tybalta na samym poczatku marca i to właśnie zdążyli w miare uchronić ja przed susza, a wszyscy wkolo sie śmiali co te glupki robią przeciez mróz przyjdzie i zmarznie..no i żeśmy wygrali.

20CBR12    48

Miałem arabele na przewodke to powiec Ci tak moim zdaniem dane COBORu są zanizone pszenica z swietnym potencjałem plonotworczym, porownywalna do dobrych odmian zimowych do grudnia spokojnie możesz siać jeśli pogoda pozwoli

Edytowano przez 20CBR12

losktos    119

pytanie do tych którzy mieli z tym jakieś doświadczenie.. Czy Bamberka jest wrażliwa na chlorotoluron?

koczas    53

Podbijam pytanie. Czy pszenica ozima sailor jest wrażliwa na chlorotoluron??

W necie nic nie mogę znaleźć na ten temat.

thug    196

pytanie do tych którzy mieli z tym jakieś doświadczenie.. Czy Bamberka jest wrażliwa na chlorotoluron?

możesz pryskać 

a mozna to wogole jesienia stosowac? wszedzie widze ze wiosna po ruszeniu wegetacji

można 

slonju77    12

Miałem arabele na przewodke to powiec Ci tak moim zdaniem dane COBORu są zanizone pszenica z swietnym potencjałem plonotworczym, porownywalna do dobrych odmian zimowych do grudnia spokojnie możesz siać jeśli pogoda pozwoli

Potwierdzam, u mnie na 4 klasie rewelacja

slawek2209    78

sailor nie jest wrażliwa na chlorotoluron.Pryskałem ją Snajperem i Trinity i nic złego się  nie działo

dragon0102    4

Możesz pryskać, sprawdzone w tym sezonie.

batman17    1

Witam! Mam pytanko: czy ktoś stosował herbicyd alister grande 190 od??? Czy dobrze radzi sobie z chwastami szczególnie z: przytulią, fiolkiem i miotłą. Pani w sklepie mocno mi poleca ten srodek proszę o szybką odpowiedź?

hobbysta21    18

arabelle mialem w tym roku zasiana w mieszance owies jeczmien przenica, zasiana byla na IVb-V
i powiem ze dawno mnie przenica tak pozytywnie niezaskoczyla w mieszance.
przenica siana 26.09 na dolku problemy ze wschodami, tlumacze sobie to susza bo dopiero w zeszlym tyg cos popadalo. tyle ze na wiosne byl tam problem z jeczmieniem jarym ktory rowniez powschodzil czesciowo co takze przez susze tlumaczylem sobie. jest to dzierzawa, prob gleby nie robilem. dodam ze na gorce zarowno jeczmien jak i teraz przenica ladnie powschodzily. czy cos moze byc nie tak z gleba? kwasna gleba nie jest gdyz 4lata temu bylo wapnowane przez poprzedniego wlasciciela no i ja tez w tym roku wapno rzucilem, pod jeczmien poszedl gnoj no.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się