Polecane posty

Armand    25

Pytających o Arkadię zapraszam do zakupu u nas - dostarczamy na terenie całego kraju - możemy wysłać mixa na palecie jeśli chcecie wypróbować różne odmiany.

W ofercie Arkadia, Hondia, Julius, Patras, Artist, Rotax, Ostroga, Ostka Strzelecka, CH Combin. Z pszenżyt: Fredro i Twingo. Inne odmiany na zamówienie. 

Dla osób zaprawiających własne nasiona polecam nawóz donasienny STIM+ w promocyjnej cenie przy zakupie 20l. Koszt nawozu na 100 kg nasion to tylko 2,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Najwyżej plonujące odmiany pszenicy na poziomie a1w 2016:

- LG Jutta – 108 proc. wzorca,
- RGT Kilimanjaro– 104 proc. wzorca,
- Medalistka Rotax – 103 proc. wzorca,
- Rotax – 103 proc. wzorca,
- Julius (CCA) – 103 proc. wzorca,
- Hondia – 102 proc. wzorca,
- Skagen – 102 proc. wzorca,
- Delawar – 101 proc. wzorca,
- Belissa - 102 proc. wzorca,
- Jantarka - 102 proc. wzorca,
- Linus – 100 proc. wzorca,

Najwyżej plonujące odmiany pszenicy dla poziomu a2:

- RGT Kilimanjaro – 104 proc. wzorca,
- LG Jutta – 104 proc. wzorca,
- Artist – 104 proc. wzorca,
- Arkadia – 103 proc. wzorca,
- Medalistka– 103 proc. wzorca,
- Rotax - 103 proc. wzorca,
- Belissa – 103 proc. wzorca,
- Julius (CCA) – 103 proc. wzorca,
- Hondia- 102 proc. wzorca,
- Skagen– 102 proc. wzorca,
-Praktik– 102 proc. wzorca,
- Delawar– 101 proc. wzorca,
- Linus– 101 proc. wzorca,
- Jantarka– 101 proc. wzorca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Drodzy rolnicy,

zapraszamy do zapoznania się z aktualizowaną ofertą zbóż ozimych:

 

ZbozaOzime_AF.png

 

Sprawdź ofertę na big-agro.pl


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Dalibyście sobie spokój zaśmiecaniem tematu reklamami swoich firm, temat ten jest po to by wymieniać swoje poglądy na dany temat, a nie temat reklamowy pt. wybierz bo moje jest najlepsze" kupcie sobie reklamę tam gdzie na nią jest miejsce i  sobie reklamujcie swoje produkty a nie w danym temacie, bo nie każdy ma ochotę to czytać...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Drogi Jaco25,

właśnie taką formę reklamy wybraliśmy i zakupiliśmy, dlatego możemy umieszczać swoje posty reklamowe w tematach na tym forum.

 

Jeżeli nie chcesz, aby dodawane przez nas posty były dla Ciebie wyświetlane, to prosimy dodać nasze konto do ignorowanych (w ustawieniach problemu). Wtedy problem zniknie - nie zauważysz już naszych postów w żadnym temacie.

 

Odniosę się jeszcze do stwierdzenia, że nie każdy ma ochotę to czytać - zaobserwowaliśmy, iż jest więcej zwolenników, niż przeciwników takiej metody. Uważamy również, że bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem, a przede wszystkim kontakt na poziomie rolnik z rolnikiem (gdyż prywatnie jesteśmy zwykłymi rolnikami) jest lepszy, niż zapłata xxx złotych i wrzucenie banneru na główną stronę.

 

Tak czy siak zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

Pozdrawiamy

 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec22    37

Ile można, na każdej stronie w każdym temacie i w galerii, jak można było takiego pasożyta na forum wpuścić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Dziękujemy za miłe słowa :)

Również zachęcamy do przejścia do ustawień profilu i zablokowanie zamieszczanych przez nas treści - problem zniknie z głowy, Pan nie straci czasu na pisanie tak bogatych merytorycznie postów, a my dalej będziemy sobie tutaj "pasożytować" :)

 

Pozdrawiamy!


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Drogi Jaco25,

właśnie taką formę reklamy wybraliśmy i zakupiliśmy, dlatego możemy umieszczać swoje posty reklamowe w tematach na tym forum.

 

Jeżeli nie chcesz, aby dodawane przez nas posty były dla Ciebie wyświetlane, to prosimy dodać nasze konto do ignorowanych (w ustawieniach problemu). Wtedy problem zniknie - nie zauważysz już naszych postów w żadnym temacie.

 

Odniosę się jeszcze do stwierdzenia, że nie każdy ma ochotę to czytać - zaobserwowaliśmy, iż jest więcej zwolenników, niż przeciwników takiej metody. Uważamy również, że bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem, a przede wszystkim kontakt na poziomie rolnik z rolnikiem (gdyż prywatnie jesteśmy zwykłymi rolnikami) jest lepszy, niż zapłata xxx złotych i wrzucenie banneru na główną stronę.

 

Tak czy siak zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

Pozdrawiamy

 

Dobrze ale wiesz że ,,nadgorliwość gorsza od faszyzmu", trzeba będzie moderatorom forum zgłosić gdyż za chwilkę w tym temacie i nie tylko w tym nic nie będzie tylko Wasze reklamy, których na tym forum i tak nie brakuję. Nic do Was nie mam ale zaczyna być to nurzącę...

Ps. dzięki za info na pewno nie omieszkam zignorować...

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Rozumiem o co Ci chodzi, ale powtarzam - wykupiliśmy konto "FIRMA" i płacimy za to, że możemy pisać tutaj posty reklamowe (wiesz, to tak trochę jak z wynajęciem super samochodu na miesiąc - korzystasz ile się da). Niestety realia są takie, że nie zadowolimy każdego, dlatego zaproponowaliśmy Ci możliwość ukrycia naszych postów, aby problem się nie powtórzył.

 

Pozdrawiamy

 

 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

A ja wykupiłem za "ciężkie pieniądze" możliwość ripostowania Waszych reklam i też zacznę "korzystać ile się da" :D
No i oczywiście Pozdrawiam całe BIG AGRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

No właśnie ale jak to zgłosić do moderatora? Kto jest moderatorem? Nie mam doswiadczenia w podp.......u uciązliwych ale może ktoś cos podpowie.

Zauwarzyłem że dużo zasłużonych urzytkowników opuściło to forum, a może tylko nie udzielają się, ciekawe jaka jest tego przyczyna.

 jest wiele alternatywnych for...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Ja juz jestem 9 lat na forum, zaczynalem jako dzieciak teraz jestem ciut starszy. Bylo kilku starych wyjadaczy z ktorymi nie zawsze sie zgadzalem ale pisali z sensem. Teraz ich nie ma.
Zgloszenie do moderatora nic nie da. Big agro kupil konto i bedzie sie reklamowal ile sie da i nikt mu nie przeszkodzi bo płaci kasę, a forum to biznes jak każdy inny. Reklamy w banerach, zdjęcia z opisami itp. Nie widzie nic w tym złego, że przynosi to zysk.

Tylko taki Big Agro zaczyna innych już wkur** ciągłym takim pisaniem :P

 

Gwozd pod każdym komentarzem masz np. edytuj i jest raportuj i piszesz tam o co chodzi. 

Edytowano przez melon10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To niech sobie założy ten cały BIGAGRO własny temat i niech tam zachęca ludzi do swoich produktów a ten temat niech zostawi w spokoju bo już nic nie można znaleźć pożytecznego tylko same reklamy produktów firm!!! Oczywiście tyczy się to też innych którzy zachęcają na swoje produktu, opuście ten temat i inne w których piszecie i zaśmiecacie je a załóżcie swoje własne i jak ktoś zechce skorzystać z waszej oferty to tam prowadźcie z nim dyskusję i zachęcajcie. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że was już tutaj nie będzie. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Przepraszam ze nie na temat ale BigAgro przypomina mi pewna piosenkarke ktora umilala przerwy w filmach na swieta Bozego Narodzenia spiewajac w reklamie sklepu ze sprzetem RTV-AGD. Tu jest podobnie nie wazne jaki temat i tak ciagle sie reklamuje. Wydaje mi sie ze moze uzyskac skutek odwrotny od oczekiwanwgo. Zgadzam sie z kolega melonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Tak wyniki które kolega wyżej podał to oficjalne najlepiej plonujace odmiany na a1 i a2 q 2016 r wedlug COBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

Podsumowanie nt BIG-AGRO.pl

 

Osobom, którym przeszkadza nasza oferta zalecam zablokowanie nas i zakończenie bezsensownego marudzenia.

Przejrzałem kilka tematów - są to ciągle te same osoby, tutaj doszło jeszcze 3-4. Jest to promil wszystkich użytkowników.

Odpowiadając krótko na powyższe:

- wstawiamy oferty na określone produkty w danych tematach tj. np. jeśli temat pszenicy to oferta na nasiona C/1 pszenicy etc.

dzięki temu dość spora część użytkowników pytających "gdzie kupię odmianę x" uzyskuje odpowiedź

- często wstawiamy posty/zdjęcia opowiadając o naszych doświadczeniach i tym wyróżniamy się na znaczny plus w porównaniu do konkurencji zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest właśnie forum, na którym rozmawia się o danych produktach w danych tematach.

- bardzo dużo osób kontaktuje się z nami w wiadomości prywatnej i zamawia produkty - więc reklama działa na plus i dla nas i dla Was.

 

Nie wydaje mi się, żeby nasza reklama - posty wstawiane co x dni była aż taka trudna do zniesienia. Porównującemu nas do "ME" radzę odejście na chwilę od komputera, bo to nie zdrowe.

 

Pozdrawiam. Armand Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

dodajcie ich do ignorowanych i spokój, ja tak zrobiłem ceny mają z kosmosu tym bardziej na forum powinni dać jakiś rabat żeby byli konkurencyjni. Skoro wyjeżdżają z cenami gdzie mogę kupić nasiona z dostawa z Polski taniej i nie mowie o ilościach palety tylko 400kg. o Cenach nawozów szkoda słów gdzie u mnie na Podlasiu sprzedają taniej w ilościach 1 tona nie 24t.  Zbanowałem big... i dopóki będziecie sie wdawać w polemikę z nimi tylko robicie rozgłos dla nich , lepiej odpuścić i umrą śmiercią naturalna  na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Podsumowanie nt BIG-AGRO.pl

 

Osobom, którym przeszkadza nasza oferta zalecam zablokowanie nas i zakończenie bezsensownego marudzenia.

Przejrzałem kilka tematów - są to ciągle te same osoby, tutaj doszło jeszcze 3-4. Jest to promil wszystkich użytkowników.

Odpowiadając krótko na powyższe:

- wstawiamy oferty na określone produkty w danych tematach tj. np. jeśli temat pszenicy to oferta na nasiona C/1 pszenicy etc.

dzięki temu dość spora część użytkowników pytających "gdzie kupię odmianę x" uzyskuje odpowiedź

- często wstawiamy posty/zdjęcia opowiadając o naszych doświadczeniach i tym wyróżniamy się na znaczny plus w porównaniu do konkurencji zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest właśnie forum, na którym rozmawia się o danych produktach w danych tematach.

- bardzo dużo osób kontaktuje się z nami w wiadomości prywatnej i zamawia produkty - więc reklama działa na plus i dla nas i dla Was.

 

Nie wydaje mi się, żeby nasza reklama - posty wstawiane co x dni była aż taka trudna do zniesienia. Porównującemu nas do "ME" radzę odejście na chwilę od komputera, bo to nie zdrowe.

 

Pozdrawiam. Armand Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl

 

Armand, zaraz zaraz ale TY tutaj się produkujesz i zaśmiecasz temat z konta prywatnego, opłacone jest???

Po drugie nie jest na pewno tak, że jest Nas promil, już chwilę siedzę na tym forum i wiem co w trawie piszczy i kto się jak wypowiada więc uwierz mi nie masz racji. Jesteście upierdliwi jak komar w nocy albo mucha nad ranem ale skoro ktoś na to dał przyzwolenie.... To tyle na ten temat i oczywiście zrobię tak jak Panowie wyżej radzą...

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratpit    29

Ale sie bajzel porobił.Czy na tym forum obowiązuje jakaś NETYKIETA mości Admini.

Wykupił se chłopek roztropek prawo do reklamy i myśli ,że ma prawo do wk*wiania  /ewidentny spam/ ludzi pod tematem, który nie założył.

To tak samo jak by    za wykupione prawo wiazdu na autostrade uważać ,że można jeżdzić  pod prąd bo przecież zapłacił i mu wolno   :-)

JEst tu jakiś admin , czy moderator, czy jeszcze urlopuje bo mendoza  się szerzy mości Panowie.

 

 

Czy uzytkownik Firmowy może łamać Wasz Regulamin :

 

IV Prawa i Obowiązki Użytkownika:

 

2. Użytkownik jest zobowiązany do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystania z Serwisu w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.

 

8. Mając na uwadze dobro Użytkowników, a także w celu zapewnienia najwyższej jakości Serwisu, niedozwolone jest wykorzystywanie Serwisu, jego funkcjonalności w każdej płaszczyźnie do innych celów - sprzecznych lub niewłaściwych - niż to wynika z charakteru i przedmiotu Serwisu, a w szczególności niedozwolone jest:

b. uprawianie działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej,
c. rozsyłanie spamu i nie zamówionej informacji handlowej, oraz informacji tematycznie niezwiązanych z Serwisem oraz w swej treści przypominających komunikaty i ogłoszenia,

 

 

Pytanie czy za forse pozwalacie łamac swój własny  regulamin?????????????????????????

To ile mam zapłacić  co by wyrzucić tego spamera z Waszego Forum????

Edytowano przez bratpit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ja też jestem tutaj już dość długo,byli "starzy" moderatorzy i pilnowali porządku.Teraz forum zeszło na psy.

Wracając do tematu:kupiona Hondia,ciekawe jak się sprawdzi na 4-5 klasie bo na takiej mam zamiar posiać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Regulamin był aktualizowany dość dawno, kiedy nie było jeszcze takich firmowych kont. Skontaktuję się z administracją w tej sprawie. A na chwilę obecną jedynym sposobem na uniknięcie reklam jest dodanie takiego użytkownika do ignorowanych. A szanownego Pana Armanda proszę o powstrzymanie się od prywatnych komentarzy nie na temat, bo zacznę rozdawać ostrzeżenia, podobnie jak pozostałym użytkownikom.  A więc krótko: nie podobają się czyjeś posty - dodajesz do ignorowanych i masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Zeby nie dostać tutaj ostrzeżenia to od razu mówię, że tylko jedno ostatnie zdanie do tego tematu ogłaszania się firm:

Te firmy są tak samo wkurzające jak reklamy w polsacie oglądasz film a tu nagle reklama leci i tak samo jest z tymi firmami na forum, czytasz spokojnie tema a tu reklama danej firmy między postami. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

Eeeee tam, oglądasz sobie na polsacie reklamy, a tu nagle wyskakują na 10 minut z filmem, i weź się nie zdenerwuj.

 

Czytam te reklamy na forum - jakos mi bardzo nie przeszkadzają. Czasem są śmieszne z niektórymi cenami, ale kto bogatemu zabroni. Kilkanaście lat temu robiłem zakupy na Allegro, teraz zrobiło się Alledrogo i już tam nie kupuje. Części sprzedawców wydaje się, że ludzie w internecie żyja w jakimś wirtualnym świecie i nie znają realnych cen.

 

Kazdy produkt jest wart tyle, ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj