Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
menos

kombajn ziemniaczany bolek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiesmag    52

jedyne co smarujesz to przeguby wałka i tuleje siłowników,przy łożyskach masz pierścienie mimośrodowe do mocowania łożysk,jeśli jest tam gwint to tylko po to żeby wkręcić śrubę mocującą na osi-łożysk nie smarujesz,a w razie awarii wymieniasz.

avens    12

Czy w waszych "bolkach" pasek klinowy ktory napedza tasme (ta na ktorej sie segreguje ziemniaki) jest skrzyzowany przez co trze o siebie? Nie dawno zakupilem ten kombajn i zbytnio nie wiem o co chodzi. Nie mam instrukcji i przez to zadaje tak idiotyczne pytania. Pozdrawiam.

Edytowano przez avens

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesmag    52

bo zmienia kierunek.ja w swoim mam zmienione koło napędowe-przez co nie muszę ciągnikiem tak ryczeć-polecam taką zmianę-a koło jest od bizona,ale nie wiem gdzie w bizonie ono.

avens    12

Witam. Kolejne banalne pytanie. Czy rama lemieszy w Ance i Bolku się różni? Jaki jest mniej wiecej koszt takiej ramy do Bolka. Szukalem po necie ale zadnych konkretow nie znalazlem. PS. Macie jakis sposob zeby napelnic caly zbiornik w Bolku bez recznego przesypywania? Operuje tylko jednym ciagnikiem, nie mam mozliwosci podjechania pod kombajn przyczepa wiec jestem zmuszony zmiescic dwa rzedy w jednym zbiorniku, a urodzaj niesamowity mimo tego ze sadzeniaki na ktorych nieswiadomie zalozylem plantacje byly porazone wirusem (wg mnie M) przez mszyce. Pozdrawiam. Zycze udanych zbiorow.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować