mantas

Nowy ciągnik mocy 45-55KM

Polecane posty

Olik    3

Musiałbyś się dopytać dokładnie u Dealera bo ja osobiście nawet nie mam zielonego pojęcia o cenie tych maleństw ;)

 

Looknij :) A jednak mieści się w Twoim limicie budzetowym :)

 

http://www.allegro.pl/item310847361_deutz_...kid_230_dt.html


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Sądze że między Same Lamborghini a DF-em nie będzie zbyt dużej różnicy w cenie, w końcu to praktycznie te same ciągniki które różnią sie od siebie tylko kolerom i znaczkiem na masce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

agrokid to zabawka do sadu, jest gdzieś mój temat o lambo r1, w tej cenie to TYLKO case jx 60 lub nh td60d wyjdzie za niecałe 100 tyś i może z szybką skrzynią lub klimą, lambo lampo 55w moim zdaniem za drogie ale jest to bardzo dobry ciągnik idelany do tych prac o których pisałes i bardzo oszczędny, ale case jx dostaniesz na kołąch 11,2/24 i 16,9/30 a roller będzie jak każełek przy tym case, farmtracki fajne i będą tańsze ale to już nei to bo dzwignie biegó na środku, ale napędy i silnik nie są złe chociaż słaby tuz, wolał bym chyba farmtracka 70 bez napędu jak tego 48km 4x4, no i case i nh oraz lampo mają wom 540eco idelana sprawa do kosiarki i wtedy wykożystasz w pełni te 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Kubotę ME5700 możesz też kupić za około 100 tyś brutto


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Ktoś tam proponował JD, przecież miał być oszczędny ciągnik. Ktoś też pisał, że nie ma JD 50 konnego, a no jest dokładnie 55 konny tylko, że w wersji sadowniczej. Ale na komputerze mam prospekt tej serii jako zwykła-rolnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

przecież sadownicze agrokid proponowali również, oszczędny to jest c330 lub t25 ciągnik do niczego, a nie ma co się ograniczac do tych 48 km bo to jest również w obecnych czasach ciągnik do niczego minimum absolutne to 60km i mocny tuz oraz większe koła a to oferuje tylko case jx lub nh td, wszystkie inne wymienione tytaj ciągniczki to koła 20 przód i 28 tył oraz udzwig neiwiele ponad 1 t, pozatym do kosiarki jeśli ejs wom eco może byc i 80km,

 

ps. kuboto to ciekawa propozycja ciekawe tylko ile kosztuej teraz po podwyżce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

tylko ze ten td 60 to będie miał mało koni jak td 80 ma 63 tak wynika z testu top agrar to ten ile moze miec ja stawiam na rollera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

On będzie miał chyba w granicach 50km....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
jak td brakuje prawie 20 km to niewiem

jakie 20km? td80d ma 76km!!, a td60d ma 59 w iso to ma na pewno z 55km może z 56 w din, również roller ma moc w iso i ten 55w napewno nie ma 55km, bo 70w ma 70,4 km a w ece r24 ma tylko 67km, jak mało km zawsze można wziąśc td70d z turbinką ;) a w 100 tytś też można by się zmieścic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

sorki myslałem ze td ma 80km moja pomyłka ale i tak wolałbym rollera niz td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

ale podawajcie konkrety czym dany ciągnik może zadzwić;) a czym "zgorszyć" człowieka.

i przedewszystkim cene brutto podawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

to ty podaj wiecej konkretow ile ha i jakie prace bedzie wykonywal bo jak na poczatku napisales ze tylko kosiarka i cos tam to za malo by cos doradzic bo do tego to kazdy ciagnik bedzie dobry. a tak naprawde to i tak sam musisz zdecydowac jaki ciagnik chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody11441    1

no wlasnie musisz podac wiecej konkretow....ja osobiscie mam m.in. zetora 3320(48km) i takiego bym Ci polecal:)u mnie chodzi do tej pory idealnie...zwinna maszyna, ma dobry uciag a jeszcze jak zalozysz mu opony r28 16,9 to idzie jak burza:Pja go mam do prac podworkowych...u mnie w okolicy bardzo duzo ludzi ma zetory i wszyscy chwala ta marke...malo gdzie znajdziesz gospodarstwo w ktorym nie byloby zetora...a u niektorych te maszyny skasowaly liczniki motogodzin i od nowa licza bez zadnych awarii...moj ma zaledwie tysiac motogodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Ale Zetor nie należy do oszczędnych ciągników w lekkich pracach, a po drugie ten ciągnik ma być używany jako pomocnczy, tzn najpierw jako główny, ale po jakimś czasie...

Doszłem do wniosku że to będzie Lamborgini Lampo 55 lub Case jx60 i teraz powiedźcie mi który lepszy? i jakie są ceny ich teraz...

I jeszcze jedno pytanko, ten ciagnik chce brać na kredyt, czy np. jak kupie nowy ciągnik i nowe maszyny to czy moge kredyt wziąść pod zastawtego ciągnika oraz tych maszyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

tylko jak bierzesz ciągnik na kredyt to musisz go ubezpieczyc niewiem jak ja sie orientowałem to było jakies 1,3%wartosci maszyny chyba ze wezmiesz kredyt na pole a kupisz ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Nie no chyba ubespieczenie ciągniak to mniej jak 1,3% wartości ciągnika, a to chyba zawsze można i żyrantów poszukac? Tylko o kredycie to można sobie tylko pomarzyc tzn preferencyjnym, puki co,

 

co do wyboru samego ciągnika to jednen i drugi to włoch we włoszech składany, a new holland jest większy i więcej oferuje i jest przynajmniej z 10 tyś tańszy, wiec ja wybrał bym nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

ale ja nie chce wziąść preferencyjnego, tylko na rozwój firmy na jakieś 7%, to w takim razie spokojnie moge brać ten kredyt na ciągnik, pod zastaw tegoż ciagnika, ale czy też moge tak z robić z używanym?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaTeUsZ    0

wydaje mi się ze na stary ciagnik nie mozesz wziąść kredytu, a co do wyboru ciągnika to proponowal bym ci NH przedewszystkim oszczędny, wygodny i za dogodna cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Czy ktoś jeszcze wie czy moge brać kredyt na używany ciągnik pod zastaw tego ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zmodernizować moją stadninę;) Mam na myśli U3512 co zamiast niego??Co polecacie??jakieś sugestie??Chciałbym żeby był to nowy ciągnik o podobnej mocy:)

 

P.S. Mógł bym mi ktoś podać ceny Ciągników KIOTI chodzi mi o teg0 45konnego i 54konnego.Polecacie je w ogóle jako traktor pomocniczy??? Dzięki z góry.

 

Co nic nie piszecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

jest jeden taki mały ursus coś około 50 km a po za tym to farmtrac-i też są małe :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj