Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam pszenicę mam w fazie strzelania w zblo chciałbym jutro poleciec z odżywka i tu mam pytanie czy moge zrobić taka mieszanine?
      10kg macznika
      5kg siarczanu
      2l manganu
      0,5l miedzi
      0,3 cynku.
      Z góry dziękuję za rady
    • Przez ktomek154
      Witam wszystkich, od początku roku planuje powiększenie gospodarstwa o silosy, wagę oraz całe oprzyrządowanie do sprawnego zasypu i opróżnienia magazynów. głównie nastawiam się na handel zbożem. mam kilka pytań z tym związanych: jakie silosy polecacie. głównie chodzi mi o producenta. pojemność od 100 ton w górę. lejowe czy plaskodenne? suszarnie mam porcjową- suszy 120 ton w około 48 godzin od 32% wilgotności do 14%. Jaką polecacie suszarnie do skupu? zmieniać czy zostawić? No i najważniejsze: Jak zacząć handel?? Gdzie znaleźć odbiorcę i jakiego? jakieś rady?
    • Przez Grandzik
      Witam mam takie pytanie czy można mieszać śor? Chodzi np. o herbicyd+mocznik+antyylegacz+ mikroelemety?
    • Przez TadzikC360
      Witam czy ma ktoś sprawdzony herbicyd do zwalczania Tomki ościstej w życie ozimym?
    • Przez hary884
      witam,jaki płodozmian stosujecie w zbożach;nie interesuje mnie teoria tylko praktyka i jaki był efekt w plonach patrzac na kondycje gleby.....proszę o płodozmian tylkon w zbożach bez motylkowych i okopowych.....
      to ca ja wiem;
      owies odchwaszcza pole po jęczmieniu
      po życie owies plon wiekszy o 25 %