Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czarnyyyy    1

Pytalem znajomej z banku i mowila,ze obecnie kredyty preferencyjne sa na 3,5% i tansze nie moga byc. A jak wzrosnie stopa redyskonta to moga byc drozsze.

czarnyyyy    1

Jeszcze pare dni temu mozna bylo,a czy do dzis sie nie wyczerpaly limity to nie wiem. Najlepiej spytac w banku, w ktorym chce sie brac kredyt.

Wiadomość z agroFakt.pl

Brał ktoś z Was kredyt suszowy? Czy jeszcze można go otrzymać? Oczywiście mam ocenione przez komisje gminną szkody spowodowane przez suszę.

wczoraj rozmawilem z pracownikiem banku i powiedzial mi ze limity sa, kolega czekal okolo3 tygodni .slyszalem tez ze od kwietnia preferencyjne maja spasc do 2% poniewaz wibor jest na okolo 4,8%

jerzy    2

Są przyznane pieniadze na kredyty preferencyjne , praktycznie wszystkie linie będą finsowane, wczoraj dzwonili do mnie z banku spółdzelczego .

czarnyyyy    1

Preferencyjne kredyty z tego co ja wiem to nie spadna do 2%. Bo w tych kredyt jest obecnie oprocentowanie minimalne na poziomie 3,5%.

garek    67

nie wiem ale wydaje mi się że mam teraz oprocentowanie 2,25 ale moge się mylić tego na zakup ziemi

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Brał ktoś z Was w tym roku kredyt suszowy? Dziś byłem w Urzędzie Gminy, wyliczyli mi straty na 25 tyś zł, czy to znacz, że tyle mi przysługuje kredytu? Faceta, który się tym zajmuje nie było, a sekretarka nie wiedziała tego i teraz się zastanawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Remek55
      Witam mam problem od 30 lat na  na odcinku pola pod słupami często mi się pali co mam zrobić by uzyskać za to odszkodowanie mam światków itd. bo ja już w lato nie mam siły gasić właściwie to pracuje poza domem, a mamy tylko zboża zgłaszane było bez przerwy przez te lata do centrali to oni kazali tylko pismo napisać itd. czy od razu do Jaworowicz bo naprawdę jestem poza domem cały czas, a mam starszych rodziców po prostu nie interweniują na moje prośby od wielu lat żeby założyli inne linie lub poprzeczki na liniach pozdrawiam.
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez kapsel1m
      Szukam firmy ubezpieczeniowej która oferuje najtańsze AC i OC na rynku . Ubezpieczony ma być nowy ciągnik rolniczy o wartości 195tyś brutto. Pytałem w PZU to AC i OC wyszło 1920zł w Warcie 1750zł .
    • Przez Arek84
      Witam, tak jak w temacie we czwartek dostałem zawiadomienie  z sądu zamiejscowego który zajmuje sie księgami wieczystymi o zmianie powierzchni działki z 1 ha 1984 m2 na 1 ha 1440 m2. Co w takiej sytuacji robić? dodam ze działka była mierzona przez arimr we wrześniu 2016 a w marcu 2017 miałem info że będzie mierzyła gmina i widać te 550m2 namierzyli mniej...Co w takiej sytuacji robić gdy się nie zgadzam z tym miał ktos. podobny przypadek??