1rajdzik

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MS27    0

Ja ok. tygodnia temu kupiłem 2 ciągniczki NH TM 190 i NH TD85D a rodziców nie musiałem przekonywać do kupna tych ciągników bo na szczęście sam prowadzę gospodarstwo i mieszkam z dala od rodziców. A wybrałem tą markę z powodu że są tanie bo na początku chciałem wziąć JD lub Claasa tylko że są strasznie drogie z powodu drogiego euro.


Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy sprzętów rolniczych marki New Holland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak26    0

Ja kupiłem niedawno Case 856 xl dzieki waszemu forum duzo śledziłem wątki o maszynach case i niemiałem wątpliwości przy zakupie, zresztą ciągnik spisuje się świetnie i oby tak dalej .


Case 856XL Ursus C360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

dnia 23 grudnia 2008 roku dzięki namową niejdnych użytkowników af sprzedałem ursusa 914 a kupiłem 1634 i jestem bardzo zadowolony:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik    35

a jak ja kupowałem rok temu belarusa 952 z turem to jeszcze nie znałem AF.wolałem coś zachodniego używanego (MF ,DF,JD)ale kredyt tańszy na nówkę(niestety). z drugiej strony to żal by mi było lepszego do takiej brudnej roboty jaką odwala mój IWAN,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dzięki pomocy tego portalu kupilem zetora forterre 2 lata temu i teraz MFa bede brał. wszystko dzięki uwagom forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja moze i nie kupiłem ale mój ojciec kupił czyli na jedno wychodzi


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolas14    0

Dzięki pomocy waszej zakupilem w 2008 roku zetora 7211 czytalem posty chodz nie bylem zarejstrowany ale warto bylo teraz zamierzam juz kupic nowego masseya fergusona 3635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek75    0

Od dwu tygodni jestem posiadaczem ciągnika Farmtrac 675 DT z turem i myślę że była to rozsądna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hynek    2

Ja w tym roku zakupiłem Farmtraca 80 4wd i jestem bardzo zadowolony to była dobra dobra decyzja, wahałem się jeszcze nad ursusem 5714 ale dzięki pomocy ag postawiłem na Farmtraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

My, także dzięki pomocy Argofotowiczów zdecydowaliśmy sie na kupno w tym roku Farmera F-7258 TE z turem .I już jest ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturmen4    0

a ja od miesiąca jestem właścicielem nowego Zetora Forterra 95. Teraz przeglądam forum i szukam info jaki pług kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Ja również miałem taki problem z wyborem, ale trochę czasu spędziłem na AF i po długich przemyśleniach kupiłem niedawno Farmtraca 675 DT :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

my kupiliśmy JD 5080m a teraz myślimy albo nad JD6630 albo nad fendt 414


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witus    0

Hehe a Mi tak naprawdę to AF to dopiero namieszało w głowie bo już nie wiedziałem na co się zdecydować (NH, JD, czy DF )ale kiedy dowiedziałem że moj wniosek jest na ukończeniu trzeba było się zdecydować ;) cała noc przy kompie, porównania itd. i wyszło Stoi nowiutki Deutz K610 ;D

 

 

Pozdrawiam :P


DF k610 , Fortschrit ZT 303 , Ursus c385 , Ursus c360 x2 , Ursus c330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisnia1892    1

ja jak kupywałem ciągnik stawialem na MF jestem zadowolony z tej inwestycji bo ma dobre siloniki mało spalają i do transportu jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam no ja od piątku stałem sie posiadaczem case jx 80 troche było problemu z wyborem ale po konsultacjach na forum i z urzytkowikami padło na case dzieki


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ja dzieki przychylnym wypowiedzia AGROFOTOWICZÓW zdecydowałem sie na fendta

dzieki za porady,opinie :blink:

post-14648-12679972261_thumb.jpg


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Ja dzięki pomocy AF dwa lata temu kupiłem zetora proxime 8441 ,troche poczytałem i wybrałem ją.


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Siema ja dzięki WAM mam już ponad 2tyg.na podwórku NH T6050Plus :rolleyes: pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Ciągnik jak narazie sprawuje się dobrze, mam nim zrobione ok. 100mtg i tylko była taka "usterka" że czujnik od hamulców trzeba było wyciągnąć i włożyć z powrotem ( zrobił to serwis) :) najgorzej jest ze spalaniem wg mnie trochę za dużo np. w pługu obrotowym 4*35 na godzinę wyszło ok 20 litrów, obecnie zszedłem do ok 15l/h, ale mimo to z ciągnikiem trzeba się obchodzić z głową żeby nie było lipy,skrzynia jest dobra ale mogła by mieć więcej przełożeń(electro command 16x16). Ale ogólnie warto było go zakupić-jak narazie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj