1rajdzik

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1rajdzik    15

Widzę że tematow bardzo szybko przybywa i tak się zastanawiam - ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik i w końcu jaki ? W jakim stopniu usery AF wpłynęli na decyzje ? Wiadomo nie każdy z nas (ja też) jest w pełni gospodarzem czyli jak przekonywaliście swoich rodzicow do kupna określonej marki ?

 

Dla rozjaśnienia sytuacji proponuje podawać tytuł tematu i ostateczną decyzję przy wyborze ciągnika ;)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Temat:

 

http://www.agrofoto.pl/forum/120-KM-Tylko-...ajnia-t880.html

 

Kupiliśmy taki jaki wyszedł z dyskusji (Valtra N111)

Jak przekonać rodziców??? Hmm... W sumie nie było aż tak ciężko. Wystarczyło pozbierać trochę opinii na temat różnych marek(pozytywnych jak i negatywnych). Następnie umówić się na rozmowę z dilerem. A to że zaraz umowę podpisali to aż sam się zdziwiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

Dzieki kolegom z AF zakupiliśmy w tym Roku Fendt-a 614 z Belgii

 

tato mówi że to bardzo dobry portal dużo można sie dowiedzieć

 

Pozdrawiam wszystkich;)))

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

My kupiliśmy JD 5720 min. dzięki wypowiedziom na AF i w dużej mierze rozmów z Jaro , który konkretnie odpowiadał mi na pytania dotyczące JD . Jak namówić rodziców hmm... ja nie mam takiego problemu bo w takim stopniu zajmuję sie gospodarstwem wraz z rodzicami ,że wiem na co nas stać ,a na co niestety nie . Często to ojciec przekonuje mnie do kupna jakiś maszyn . Tak na marginesie to dobry pomysł z tym tematem bo zauważyłem ,że coraz więcej jest tematów typu jaki ciągnik wybrać często zakładanych przez jednego użytkownika , który i tak w dalszym ciągu nic nie kupuje ,a dalej zakłada nowe tematy . Niby kupno ciągnika to trudna sztuka ,ale nie przesadzajmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Tak prawdę mówiąc to ja bym chciał bym mieć problem wyboru ciągnika ;)

Ale na to sie pewnie nigdy nie spełni :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

Ja nie zakładałem osobnego tematu ale trochę poczytałem opinie na temat rożnych marek, pojeździłem z ojcem po dilerach i użytkownikach sprzętu(wybierałem spośród JD, DF i NH), no i to że ma pracować z ładowaczem zdecydowało o wyborze JD 6330 ;)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Ja opierałem sie na danych technicznych i możliwościach ciągnika i tak trafił do mnie JD 5720. A na AF sie nikogo nie pytałem bo sam wiem co dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Ja też często wiem co dobre ale czasem okazywało się że zdawało mi się że to jest dobre a życie pokazało inaczej


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Nie pisz posta pod postem bo takim sposobem zaśmiecasz forum @przemekprzemek2

 

a do tematu ja jeszcze nie kupiłem ale mamy zamiar z tatą wziąsc ciągnik Lamborghini r4 105 na SPO wniosek złożiny czeka na rozpoczenie A przekonanie znajomy ma podobny model przekonanie do 6 garów wmiare tani jak na swe wyposażenie i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

userzy @przemekprzemek2, lolo149 i skoniek1 - ja tu poważny temat założyłem i nie po to by ktoś wypisywał jaki ma ciągnik, proszę przeczytać uważnie pierwszy post i odpisać na konkretne pytania a nie zaśmiecać ! :angry:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Ja opierałem sie na danych technicznych i możliwościach ciągnika i tak trafił do mnie JD 5720. A na AF sie nikogo nie pytałem bo sam wiem co dobre ;)

moje pytanie-po co piszesz w tym temacie?? :D

 

prosze juz wrocic do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wynik mizerny jak na ponad 400 tematów w dziale "Jaki ciągnik wybrać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

My może za rok będziemy kupować nówke sztuke , pewnie załoze temat bo marek mi sie duzo dobrych nasówa ale ale jeszcze nie czas ;] A najlepiej jest pogadać z kimś kto ma ten sprzęt w mojej okolicy nie ma nowych ciągników i niema kogo sie podpytać ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

My kupiliśmy w 2006roku Zetorka , na AF nikogo się nie pytałem o opinie bo nie miałem neta niestety a dużo można się dowiedzieć o danym traktorze od użytkowników . Więc to było tak ,namawiałem ojca do kupna Ursusa 914 , ale ojciec stwierdził że nie chce kota w worku i temat się zakończył, po kilku miesiącach przychodze ze szkoły a ojciec mówi mi że był u dilera i że kupujemy nowy traktor , wybieraliśmy z Pronara,ursusa i Zetora i po obejrzeniu tych traktorków stwierdziliśmy że najlepszy będzie Zetor do naszego gospodarstwa i kupiliśmy Zetorka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My rok tem kupiliśmy JD 5620, tez pisalem tutaj na forum. Ojciec się uparł na nowy ciągnik no i samo wyszlo. Nie mieliśmy zbytnio kasy na wiekszy bo i tak kredyt wzielismy, no i na oboro stodole drugi zaciągniety, jak to mowią całe zycie na kredycie:D Ale powiedzial ze jak ten sie spisze to kupimy jakiegoś serii 6010 albo 7010, a wtedy to bede ganiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

W moim przypadku pisałem temat o pomoc w wybraniu ciągnika marki Massey-ferguson. I to mi bardzo pomogło bo na podwórko stoi 3125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jak my kupowalismy traktor to agrofoto jeszcze nie było ;) ale dzieki pomocy chłopaków - wtedy jeszcze na portalu na p. wybrałem zetora, zrobiłem pare zdjec pogadalismy i tak sie urodziło AgroFoto.pl, zetor trzyma sie dobrze, powierzona robote wykonuje super, wiec prawie jak z rozwojem AF :P

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja narazie o zmiane ciagnika moge pomarzyc choc było to pewne wystąpiły koplikacje, ale mam nadzieje że za 2 lub 3 lata zmienimy. Ale i tak w tym roku sie mocne w nowe sprzety wzbogaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
jak my kupowalismy traktor to agrofoto jeszcze nie było :) ale dzieki pomocy chłopaków - wtedy jeszcze na portalu na p. wybrałem zetora, zrobiłem pare zdjec pogadalismy i tak sie urodziło AgroFoto.pl, zetor trzyma sie dobrze, powierzona robote wykonuje super, wiec prawie jak z rozwojem AF :)

 

pozdrawiam

YacentY

 

 

 

czyżby maskotka AF? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

My kupiliśmy janka właśnie po opiniach na af i najważniejszej sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal83    0

przed założeniem tematu valtra n 101 czytałem dużo postów. I teraz sobie myśle że dzięki af w czerwcu na mojm podwórku będzie stała VALTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Wszyscy doradzali mi 5211 i tak zrobiłem i narazie nie żałuje, choć sporo w ciągniku mam do poprawienia, ale ładna sztuke wyrwałem ;]]

Szczególne dzięki dla tommy66692 za odpowiedź via gg na sporo pytań i przekonywanie do 5211(W sumie to ogólnie do zetorów)

Czytałem sporo o zetorach i mniej więcej to co wyczytałem na to trafiłem i to forum mi bardzo w tym pomogło.

Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja żadnego ciągnika nie kupiłem przy pomocy AF bo wtedy jeszcze nie miałem neta ale mój tata to przeglądał przy wyborze innych maszyn ale nie jest zarejstrowany nie wiem dlaczego może źle by było jak dwóch gospodarzy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj