Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pxe
      Witam
      W najbliższym czasie będę stał przed zakupem traktora w przedziale mocy 75-85km posiadam 20ha gruntów ornych głównie piaszczystych, ale mam też dwie działki podmokłe oraz około 2ha mocno zakamienionej rędziny. Ciągnik ma być głównym w moim gospodarstwie do pomocy będzie ursus 330 z turem. Ma współpracować z kultywatorem ścierniskowym 2,2m , lekkim pługiem obrotowym 3x40 oraz z agregatem uprawowym i siewnikiem 2,5m. Wszystkie traktory z tematu poza deutzem i ursusem mogą być wyposażone w koła przód 24 tył 34cale(dla mnie to bardzo duża zaleta). Jako jedyny w standardzie new holland ma sprzęgło mokre, reszta suche i ku nim bardziej się skłaniam. Z moich obserwacji najbardziej do gustu przypadł mi massey. Ceny  zetor  całkowity golas około 130000netto, new holland od150000netto, massey 158000netto , ursus 110000netto, deutz do tej pory przedstawiciel nie dał odpowiedzi. Do wszystkich firm nie mam dalej niż 70km. Co z tych traktorów polecacie?

• Przez gucio913
      Witam chcę kupić ciągnik do ciągniecia tandem lub tridem samego ładunku 20-25 ton interesuje mnie prędkość min 50km/h lub wiecej niskie spalanie cena ok 130 tys netto i mała awaryjność musi też mieć amortyzację przedniej osi i moze ale nie musi mieć amortyzację kabity moc myslę min 200KM do nawet ponad 300KM nie interesuje mnie jcb fastrak.
    • Przez Kondi3000
      Witam
      Przymierzam się do kupna ciągnika, pod lupą jest case puma 155 x, Deutz-Fahr 6160 i new Holland t7.200. Interes mnie opinia o owych ciągnikach i wasze doświadczenia z nimi oraz różnica cenowa między nimi. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Areeckii
      Witam tak jak w tytule stoję przed wyborem ciągnika z grupy CNH. New Holland T4.85 i Case Farmall C85. Cena New Hollanda 150netto Case 145netto. ( obie ceny bez negocjacji) Identyczne wyposażenie w obu tych ciągnikach tj. rewers elektorhyd, mokre sprzęgło, półbieg, klima, szyberdach, fotel penum, 6 par hydrauliki. Który według was byłby lepszym wyborem? A może macie jakieś inne propozycje na pomocnika do gospodarstawa 50ha. Główna Valtra N111e. Pomocnik pracował by z opryskiwaczem, siewnikiem nawozów, rozrzutnikiem, prasą belującą, beczkowozem, broną łąkową. 
    • Przez Stefanc~360
      Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam