PawelRolnik21

opony do wladymirca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam otóż zbliża się czas wymiany moich tylnych opon w wladymircu planuje założyć te od c330 czyli 12.4x28 i moje pytanie do was brzmi jakiej firmy kupić te opony bo ja znam tylko Stomile ale ciężko je dostać i są drogie. Proszę o pomoc jakiej firmy wybrać opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Nie mam wladka ale wiem ze lepiej sobie radzi na kolkach od ciapka ja mam dwa lata temu zalozone na 385 cultor i naprawde dosyc fajne nawet nie widac zeby sie zdzieraly a troszke po drogach pojezdzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Kormorany dobre tylko, że też droższe trochę. Z tańszych Cultor, Mitas, Petlas albo Taurus (raczej droższa lekko). Nie powinno byś większej różnicy w tych jak kupisz. Inne tanie marki są mniej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Kolego powiem ci ze jedno bedzie pewne ze jak wjedziesz w bagno to nawet na michalach sie zagrzebiesz kup jedne z tanszych i bedziesz zadowolony bo nawet chinole sa teraz dosyc dobre tylko wez gwarancje bo u mnie jedna miala bicie i odrazu ja wymienilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Kup Trayal, było o nich na orum wspomniane i podobno wydaja sie byc wporzadku,a cena bardzo niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał trayala w 3p i opony pochodziły mu niecały sezon gwarancji tez mu nikt nie uznał i pieniądze w błoto wyrzucił, ja chcę kupić opony na kilkanaście lat bo nie mam dużej gospodarki i głównie chodzi mi o to aby były trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal355    5

Witam kolego polecam opony trayal best 12.4 r28 do władimirca posiadam takie na swoim władku już od 3 lat i nic sie z nimi nie dzieje asfalt nie asfalt błoto bardzo dobrze sobie radzi w polu i nie widać po nich śladów zużycia mam kilka zdjęć w galeri władzia na tych oponach zaglądnij sb  z czystym sumieniem mogę je polecić do władzia :) pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polecam Mitas i Cultor bardzo dobre i w przystępnej cenie. Ja w swoim władku mam opony mitas 11,2 - 28 czyli orginalny rozmiar. Wujek założył do swojego władka opony 12,4 - 28 i jest bardzo nie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Ja wladkiem raz w zyciu jezdzilem przez tydzien byl na orginalnych kolach porownujac go do 330 to tylko jedno mi sie podobano to rewers i ciepla kabina pozatym to mialem ochote go spalic masakra ale moze kwestia przyzwyczajenie pewnie
mam kolege co wlasjie wsadzil na wladka opony od ciapka i jest zadowolony porownywalem jego prace w plugu do swojej 330 bardzo podobna i jak z nim rozmawialem to stwierdzil ze nigdy juz nie zalozy orginalnego rozmiaru a to juz 4 komplet

stomile mu sie krzywo wycieraly ale zreszta u mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Mój sąsiad ma Władka i C - 330  On zazwyczaj rzadko pracuje w polu, bo prowadzi działalność pozarolniczą. Po paru latach jak zaczął orkę C-330 to szybko ją zaprowadził do garażu i wrócił na pole Władkiem. Pytam Go co jest nie tak z jego 30ką? a On na to: Zasnąć można w porównaniu do Władzia. Dodam, że sąsiad kilka lat wstecz obrabiał te same hektary i ma te same traktory i zawsze powtarza. że jak nie ma innego wyjścia to orkę robi 30ką, ale dla niego to "anemia"


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj