golfdriver

TUZ do Liaz ST 180

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
golfdriver    1

Mam liaza. Wersja ładowacz, ale chcę w jego miejsce montoeac tuz. Wiem że można, ale nigdzie nie mogę znaleźć osprzętu. ramion ciągów itd itd. Proszę o pomoc. Może macie własne opinie i doświadczenia z maszyną. Planuję wyjść na wiosne w pole z 6 skibowy. pługiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peteer18    1

Ja planuję kupić liaza z tym wszystkim ale mało można się o nim dowiedzieć może ktoś coś napisać o tej zabawce?

Czytałem na tym forum o nim bo ktoś coś napisał ale chciałbym więcej się dowiedzieć.

 

Czytałem ten temathttp://www.agrofoto.pl/forum/topic/15681-ci%C4%85gniki-liaz/?hl=%2Bliaz&do=findComment&comment=573544 napewno są osoby które mają coś takiego niech piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/przedni-tuz-CID757-IDyktIY.html
    • Przez ajer12
      Witam, tak jak w tytule, kupie tuz z wom do MF8120. Ewentualnie wiecie moze od jakich modelow mf pasuje tuz do 8120 ?
    • Przez navara
      Witam po zimie przestał działać tylni podnośnik dźwignią zarówno z kabiny jak i przy błotniku nie idzie nic zrobić stanoł całkowicie mechanizm oznaczony czerwona 1 jakby sie zapiekł. Dodam że ruszajac grzybkiem od dociku w kabinie ramiona ida do góry  lub na dół.  Jak to rozruszac? gdzie tkwi problem? Dźwignia nr 2 od docisku działa ładnie jest ruch na niej a 1 stoi dęba
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez Adam15203
      hej prosze o pomoc bo w instrukcji nic o tym nie ma a wiec po odpaleniu ciagnika tuz podnosi maszyne normalnie czyli naciskam przycisk i podnosi ale gdy opuszcze maszyne i chce znowu podniesc naciskam przycisk jest 10s do 15s przerwy i dopiero podnosi gdy juz zacznie podnosić idzie szybko tylko czemu jest taka dluga przerwa od nacisniecia przycisku do rozpoczecia podnoszenia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj