Skocz do zawartości
golfdriver

TUZ do Liaz ST 180

Polecane posty

golfdriver    1

Mam liaza. Wersja ładowacz, ale chcę w jego miejsce montoeac tuz. Wiem że można, ale nigdzie nie mogę znaleźć osprzętu. ramion ciągów itd itd. Proszę o pomoc. Może macie własne opinie i doświadczenia z maszyną. Planuję wyjść na wiosne w pole z 6 skibowy. pługiem.

Peteer18    0

Ja planuję kupić liaza z tym wszystkim ale mało można się o nim dowiedzieć może ktoś coś napisać o tej zabawce?

Czytałem na tym forum o nim bo ktoś coś napisał ale chciałbym więcej się dowiedzieć.

Czytałem ten temathttp://www.agrofoto.pl/forum/topic/15681-ci%C4%85gniki-liaz/?hl=%2Bliaz&do=findComment&comment=573544 napewno są osoby które mają coś takiego niech piszą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez AgroKarwowo
      Mam pytanie czy ktoś kiedyś widział słyszał o przednim womie do 3p w jaki sposób wyprowadzić wałek z przodu?
    • Przez Twenty_2012
      Posiadam na sprzedaż oryginalny wał Cambella na przedni TUZ marki Expom Progres z Krośniewic.

Rok produkcji 2006,
      Szerokość robocza 4 metry
      Mało używany (przepracował około 100 ha)
      Posiada oryginalny lakier, naklejki, tabliczka znamionową
      Jestem jego pierwszym właścicielem.

Nie używany od kilku lat, sprzedaję ponieważ jest mi nie potrzebny.

Cena 5500 zł netto
      Faktura VAT – VAT od faktury.

W razie pytań proszę o kontakt.

• Przez MacManus
      Od kilku lat posiadamy Case 5140 Maxxum - 115 KM, który wyposażony jest w przedni tuz + wom. Generalnie od dnia zakupu był użyty tylko raz "ciekawe czy działa" - działa. Na chwilę obecną chcę zacząć go wykorzystywać - myślę o zakupie biernego agregatu siewnego z hydropakiem + dołożyć mu coś na tuza. Case lata głownie z obrotową "4" Gregoire-Besson lub agregatami (troche małe bo jeszcze z MTZ). Jakie zastosowanie ma u was TUZ i jakie maszyny/zastosowania dla nich macie? Czy zestaw wałek na tuza + agregat siewny z siewnikiem miałby sens, czy to już przerost formy nad treścią i niepotrzebne przepały?