Skocz do zawartości
golfdriver

TUZ do Liaz ST 180

Polecane posty

golfdriver    1

Mam liaza. Wersja ładowacz, ale chcę w jego miejsce montoeac tuz. Wiem że można, ale nigdzie nie mogę znaleźć osprzętu. ramion ciągów itd itd. Proszę o pomoc. Może macie własne opinie i doświadczenia z maszyną. Planuję wyjść na wiosne w pole z 6 skibowy. pługiem.

Peteer18    1

Ja planuję kupić liaza z tym wszystkim ale mało można się o nim dowiedzieć może ktoś coś napisać o tej zabawce?

Czytałem na tym forum o nim bo ktoś coś napisał ale chciałbym więcej się dowiedzieć.

Czytałem ten temathttp://www.agrofoto.pl/forum/topic/15681-ci%C4%85gniki-liaz/?hl=%2Bliaz&do=findComment&comment=573544 napewno są osoby które mają coś takiego niech piszą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez aregus
      ęWitam. Mam problem z podnośnikiem. Mianowicie po odpaleniu silnika cięgna idą same do góry lecz po naciśnięciu nogą mozna je opóścic. Ponadto po podczepieniu pługa ciągnik nie ma siły go podnieść. Jest załozony nowy rozdzielacz, nowa pompa nowy olej i filtryi nic nie pomogło. Co może być przyczyną? z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi
    • Przez konrad23
      Witam, mam problem z podnośnikiem w traktorze Massey Ferguson 575 (4x4). Podnośnik podczas podnoszenia gwałtownie szarpie. Najgorzej jest z cięższymi maszynami ponieważ trzęsie całym traktorem. Gdy podniosę maszynę jest w porządku, podnośnik nie opada. Najgorsze jest to podnoszenie skokami podczas podnoszenia, zwłaszcza przy pracy w polu. Filtr od oleju hydraulicznego został wyczyszczony, czy może to być wina zaworu przy pompie który być może się do końca nie otwiera, lub się zaciął ? Miał ktoś taki problem. Czekam na wasze opinie i uwagi.
    • Przez dario1601
      witam koledzy czy ktos posiada tma z orginalnym przednim womem? chodzi mi o to ze kupilem taki tuz  nie wiem gdzie wciac przewody hydrauliczne od sprzegla wom . byl bym wdzieczny za podpowiedz.
    • Przez Michal0987
      Witam ostatnio kupiłem traktor massey ferguson 6255 z 2002r.i dopiero w domu dostrzegłem się że brak jest w nim tych mocowań które trzymają odciągi boczne pod tylnym mostem.no i tu zaczyna się problem bo nie mogę tego nigdzie znaleźć żeby dokupić.a traktor będzie używany przy kosiarcie i jest mi to potrzebne.moze ktoś będzie miał jakieś namiary na kogoś kto te części może mieć.z góry dzięki za pomoc. Dołączam zdjęcie.czesc zaznaczona strzałkami.

• Przez rolek
      Witam w jaki sposób najlepiej usztywnic ramię  w traktorze deutz dx 86 podnośnika aby nie latalo na boki podczas np orki. Nie było w nim żadnych łańcuchów znajomy mówił mi o jakiś odbojach ale nigdzie nie mogę ich znaleźć. Pomoże ktoś? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.