Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Nowy URSUS z silnikiem Deutz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Ursus pierwszy ogłosił że będzie montował do swoich modeli silniki deutz miał być montowany w ursusie 10014T ale co z tym modelem będzie to chyba nawet ursus niewie czy bedzie w produkcji. niejestem pewien ale słyszałem że niektóre ciągniki ursusa które idą do afryki mają montowany silnik deutz

tom61    11

Z tego co wiem to te większe modele 140 i 180 maja montowane silniki deutz przynajmniej miały mieć montowane te silniki  

Wiadomość z agroFakt.pl

rolniku360    69

pronar też silniki deutz ciekawi mnie tylko to czy taki silnik w fendt jest takiej samej jakość jak ten w takim ursusie albo pronarze

tom61    11

Wydaje mi się że jakość jest ta samo Niemcy nie pozwolą sobie na bubel i jak  by to wyglądało przychodzi kierownik i mówi dzisiaj się starajcie bo to silniki dla fendta a jutro róbcie co chcecie bo będziecie robić silniki dla ursusa :) to by była paranoja oczywiście mogę się mylić ale to wtedy niech mi to ktoś wyjaśni jak by to wyglądało.

rolniku360    69

ja ci mogę powiedzieć tyle że byłem na wycieczce w pronarze i tam robią felgi dla deutz,same,kubota i jakieś tam i dla tych co wymieniłem felgi są robione z innego materiału niż te dla pronaru i innych marek więc może tu być coś podobnego 

Rolnik1111    24

pronar też silniki deutz ciekawi mnie tylko to czy taki silnik w fendt jest takiej samej jakość jak ten w takim ursusie albo pronarze

Według mnie bez sensu byłoby dla nich robić zamieszanie zmieniając technologie produkcji dla części odbiorców.Odlewanie i obróbka metali,cały system składania silników nie jest taki prosty w zmienianiu pod każdego klienta.

A osobnej fabryki dla każdego odbiorcy na pewno nie będą budować bo to tylko niepotrzebne zwiększanie kosztów. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się