Skocz do zawartości
marcin974

Produkcja brykietu

Polecane posty

danielhaker    829

Jak masz jakieś badziewie nie koszone 2 lata którego chcesz się pozbyć aby miejsca nie zajmowało to lepsze to niż nic.

janusz20    105

Cena za takie siano w mojej okolicy waha się między 180-200 zł tona wilgotność do 15% lu20% zalerznie od odbiorcy trzeba dowieźć do firmy na placu rozładunek po stronie odbiorcy. Ogólnie jak ma się sprzęt i łąki wydajne to coś zostanie. dobrze zrobiona bela 120x120 warzy około 200kg

danielhaker    829

Po Sipmie średnio 220-230kg ważyły nie robione "na wagę". U nas przyjeżdża samochód z przyczepą na miejsce tylko pewnie w tej chwili cena jest niższa o koszt transportu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

mrpawlak101    5

odświeżę trochę ten temat :) . jaka jest opłacalność produkcji brykietu i peletu , nie chodzi mi o własne potrzeby tylko żeby go sprzedawać ?? :)

krzys16    0

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś zna namiary na firmę która robi brykiet i mogła by kupić siano z mojego województwa lubelskiego?

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś zna namiary na firmę która robi brykiet i mogła by kupić siano z mojego województwa lubelskiego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JEDREK
      Panowie interesuje mnie ile wołacie jak sprzedajecie siano za bala i ile na przykład bierzecie za tonę siana???? tak samo interesuje mnie cena sianokiszonki???? pomóżcie koledzy
    • Przez fd65
      czy są jakieś tarcze,noże lub coś w tym stylu dzięki czemu przy pomocy kosy spalinowej stihl FS 120 mógłbym kosic trawę na siano ? bo kosą ręczną nie umię a mam 40 arów na pochyłym sadzie i chciałbym to zebrać.
    • Przez jasiu123
      Witam.
      Nie mam co zrobić z trawą więc pomyślałem żeby skosić łąkę i wrzucić trawę do obornika aby sobie przefermentowała i byłby z tego nawóz. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy nie spowoduje to zakwaszenia pola lub innych skutków ubocznych?
    • Przez rogerr33
      Witam
      Mam zamiar zakupić takie urządzenie
      http://allegro.pl/wilgotnosciomierz-siana-i-slomy-draminski-hmm-i4409965262.html

może jakieś opinie? Głównie będę go używał do sprawdzania wilgotności w belach słomy a takie pytanko jak myślicie czy zmierzy wilgotność w pszenicy czy rzepaku?
    • Przez Primorac
      Witam, 

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem  

http://olx.pl/oferta/przyczepa-do-bel-pronar-t023-CID757-IDduwGw.html