tomekzet

UWAGA!!!! Skradziono ciągnik rolniczy Zetor 5320

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekzet    78

W nocy z 05.03.2015 na 06.03.2015 Jordanowie, woj.Małopolskie SKRADZIONO Ciągnik rolniczy marki zetor 5320 nr rej KSU V073 z turem, ciągnik z 2004r. jeżeli ktoś coś widział bardzo proszę o kontakt pod nr 669 577 432 bądź z Policją w Jordanowie. za pomoc w odnalezieniu ciągnika czeka nagroda!!!!!

 

Ogłoszenie wystawiam na prosbe kolegi i proszę moderatora o przypięcie tematu, tak żeby jak największa liczba osób się dowiedziała11048668_709208849191804_550150806295606

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekCosi    0

rok temu skradziono mi przyczepę kampingową i rozpłynęła się w powietrzu

podobnie jak ten ciągnik będzie służyć bez papierów prawdopodobnie jako budka na działce etc..

 

jak długo będziemy sami pozwalali na ten stan rzeczy tak długo takie kradzieże się zdarzają nikt nie reaguje na to że sąsiad użytkuje ciągnik "bez papierów" --- nie potrzebne mu bo na ulicę nie wyjeżdza a że ten ciągnik pochodzi z kradzieży to już inna bajka

 

niestety w polsce ciągle postawa obywatelska jest nie mile widziana i ktoś kto zainteresuje się faktem jest uważany za czarną owcę

 

sami pracujemy na swoją krzywdę

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

A no to jest to że chodź stoii na podwórku musi być zamknięty u mnie Pronar czy peruś stoii zamknięty ale jak złodziej wejdzie na podwórko nic z nim nie zrobisz.A papiery to najprostsza sprawa podłoży z innego i nikt się ni uczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wywiozą na wschód, tam papiery mają swoje  ;) Nie ma kary na dziadostwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Panowie mały aktual, ciągnik już odnaleziono jakieś 70km od miejsca kradzieży, lecz jest już bez tura, zaczepów, obciążników i kilku elementów wyposażenia. Wiec jeżeli ktoś by widział ogłoszenie, lub widział że ktoś ma takiego tura na sprzedanie, lub zaczepy  to jest proszony o kontakt pod ww numer tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

No i kolejny sukces:) Tur również odnaleziony w okolicach Nowego sącza.  Z ciągnikiem to podobno ktoś pomógł wskazac miejsce postoju, ale odnalezienie tura to już 100% sukces policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj