Skocz do zawartości

Polecane posty

Dawid0510    1

Case 5120 nie odpala. Po przekręceniu kluczyka nic nie reaguje (rozrusznik chodzi ale tylko na zwarcie). Wogule nie łapie , nie puszcza dymku nic , tak jakby nie dostawał paliwa. NIe mam pojęcia co to jest . Proszę o szybką odpowiedź 

Kristoffer    4

powiedz mi czy to jest gaszony kluczykiem bo wyglada tak jakby gdzieś nie było napiecia uszkodzony przekaźnik stacyjka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Cooler2010    5

Możliwe ze stacyjka padła jak nie kreci z kluczyka, a to ze nie zapala na zwarcie to dlatego ze stacyjka nie daje prądu do elektrozaworu który odcina paliwo. Jak masz głowę to możesz sprawdzić czy odpali bez stacyjki poprzez złączenie odpowiednich kabelków co idą do stacyjki ale jak nie masz pewności który do którego to lepiej nie ruszaj.

Dawid0510    1

Case został odpalony. Na zwarcie (był zapowietrzony) ale w dalszym ciągu nie można zapalić kluczykiem lecz można go zgasić , wszystko oprócz zapalania działa w stacyjce. Czy jestem zmuszony do wymiany stacyjki ? 

Kristoffer    4

Może być przekaźnik zdążą się bezpiecznik w starszym modelu widziałem na przewodzie do rozrusznika.

Karror830    3

Nie koniecznie musi byc uszkodzona stacyjka. Mialem to samo w 5150 i nie potrzebnie wymienilem stacyjke.... bo i tak problem nie zniknąl. Sprawdz wszystkie przekazniki, te pod maską tez. U mnie problemem był ledwo trzymajacy przewod masy. 

zetor7340z    121

Sprawdz bezpiecznik pod maską przy kabine jest tam kilka kabli i bezpiecznik miałem to samo wymieniłem i działa :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się