Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kosa29

Sprzedam ciągniki Ursus i maszyny

Polecane posty

kosa29    2

witam mmam do sprzedania następujące maszyny

ciągnik c360 zarejestrowany kabina okrągła lub kwadratowa opony przód nowe tył 75% stan bardzo dobry cena 14 tys do negocjacji

ursus c 380 bez dokumentów stan bardzo dobry12 tys do negocjacji

siewnik poznaniak 2,7m kompletny nie pognity wszystko jest i wszystko sprawne cena 2,300

pług zagonowy polski duży 4 skiby stan bardzo dobry cena 2 tys

pług podorywkowy 5 skib

kosa29    2

właśnie mam zrypany aparat ale za tydz będe miał zobiony a co cię interesuje?

jahooo    495

Jak byś jeszcze podał skąd jesteś, chociaż w przybliżeniu, bo nie zawsze jest sens pytać o coś na drugim końcu kraju

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez MAVERICK232
      Witam!z wałem rurowym
      Panowie jaki agregat talerzowy kupić do TD90D na oponach 13.6R38. Myślę o staltech 2.5m 1150kgma takie zapotrzebowanie mocy 70-90km, czy ktoś ma może podobny sprzęt . Bo sam nie wiem czy brać 2.5 czy większy?
      Agregat chcę wykorzystać po acierniski i do mieszania nawozu przed siewem. Dobry to pomysł? Czy lepiej kupić zwykła talerzowke z wałem?
    • Przez rolnikserwis
      witam mam pytanie o firmę która znajduje się w Gączu w kuj-pom , odnawiaja maszyny części robocze na nowe itd, moje pytanie miał ktoś z nimi do czynienia ? jak wygląda wykonanie ? warto się zainteresować ? mam kawałek drogi i nie chciałbym jechać na darmo . z góry dzięki za odpowiedz
      pozdrawiam !
    • Przez AlicjaBaszak
      Witam Wszystkich, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.
      Jestem studentką piątego roku Inżynierii Rolniczej na Uniwersytecie Przyrodniczym. Wypełniona ankieta pomoże mi dalej realizować pracę magisterską, a dotyczy środków technicznych jakie posiadają Państwo w swoim gospodarstwie.
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam.

Link do ankiety poniżej: 
      https://www.survio.com/survey/d/Q1L2H0S6L7Q7J3A6G

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.